Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Karviná

• Praktický lékař

„Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko. Více

Puškinova 226, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace Puškinova s.r.o.

• Praktický lékař

„Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :) Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem s touto paní doktorkou velmi spokojený již několik let. Milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Doporučuji

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Vyborna pani doktorka nejednou mi pomohla,kdyz jsem mela zanet okostnice a zubar mi nenapsal antibiotika,mela jsem horecky pres 39 stupnu celsia.nebit pani doktorky,tak bych tu zrejme dnes nepsala.Dekuji Grossmannova Více

Bastlova 15, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Přešel jsem po ukončení pracovního poměru do důchodu a na doporučení známých jsem přešel k DR.Ehlovi. přístup PÁNA Doktora byl plně profesionální, lidský a z hlediska účinnosti léčby na 100%. vzal jsem si jeho rady k srdci a makal jsem na sobě. Jsem živý, zdravý a přes svůj věk 67a půl roku aktivních ve všem. Děkuji Pane Doktore. Více

Lechowiczova 2970, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem maximálně spokojena, lidský přístu. Je velice příjemné s ním komunikovat, krásný úsměv, vše vysvětlí, doporučí to nejlepší a hlavně řádně ošetří a vyšetří staré lidi, ke kterým má krásný přístup na rozdíl od jiných lékařů. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Diagnostický a léčebný komplex s.r.o.

• „Nejlepší PANI DOKTORKA kterou znam, k ní člověk chodí z radostí i když mu není nejlepe, vždy mi pomohla a opravdu je taková že človeka podpoří i psychicky, velice milá, příjemná, její hlas mě opravdu uklidní. Nikdy bych neměnila, vždy se snaží opravdu první poslední aby zjistila problém se kterým človek příjde Více

Lechowiczova 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka mi svým přístupem pomohla od dlouhodobých bolestí. Léčí a přemýšlí komplexně. S paní sestřičkou tvoří perfektní a pozitivní tým. Děkuji Vám! Více

Švédská 45, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvela lekarka i sestricka,vrele vsem doporucuji.Dovedou obe poradit a maji lidsky pristup.Davam palec nahoru.

ISPAT NH a.s. Vratimovská, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka,je příjemná a velmi ochotná. A navíc dobře rozumí svému povolání.

Štursova 13, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Až na malou vynucenou přestávku docházím k paní doktorce už léta letoucí a nemůžu k ní říct jediné špatné slovo. Jsem spokojen a doufám, že to s ní vydržím do smrti smrťoucí (a ona se mnou, samozřejmě). Více

Hrušovská 20 Ostrava, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vážím si velice p. doktorky-přestoupila jsem od jiného lékaře a ikdyž dojíždím,vůbec mi to nevadí.Velice erudovaná žena,ochotná Vám pomoci.I sestřičky jsou hodné.Ale ještě k paní doktorce-jsem velmi spokojená,velmi mi pomohla a já i touto cestou děkuji za její práci. Více

Bláhova 399/5, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Velmi si vážím profesionality paní doktorky, její milý a lidský přístup ke všem mým zdrav. problémům, kterých přibývá s mým věkem 86 let. Spolu se zdáv. sestrou Magdou jsou perfektní tým. Obě hodnotím 1 se sedmi hvězdičkami. Děkuji oběma za jejich pečlivý přístup. Oceňuji, že se seznamuje s novými zdáv. metodami a novými léky, doporučuje je svým pacientům. Její zásluhou jsem byl seznámen a očkován Prevenárem 13 proti pneumokokovým infekcím již před mnoha léty, kdy toto očkování vůbec začalo. Ještě jednou velký dík. Více

Mírová 33/522, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorku znám skoro 20 let, zároveň jsem její pacientkou. Je ukázkový příklad lékařky, u které je její povolání zároveň posláním. Pacient je u ní na prvním místě. Je to člověk laskavý, příjemný, optimistický, uklidňující. Pečlivý a velmi vzdělaný v oboru. Velké díky za takového lékaře!! Jana Liptáková Více

Čs. armády 53, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „K paní doktorce chodím 25 let a za tu dobu mohu jen chválit vždy spokojenost s jejím přístupem k danému problému.Je to člověk na svém místě. Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Hrušovská 20, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Moc příjemná a poctivá paní doktorka, velmi doporučuji. Cítím se u ní jako důležitý pacient :), nebere mě jako na běžícím pásu, ale vyslechne, poradí a precizně vyšetří. I sestřička je super! Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Velmi pečlivá a přímá paní doktorka. Přemýšlí. A nebojí se podívat do PC, když si u nějakého léku není jista, zda je pro mě vhodný. Málokdy se setkáme s takovým přístupem, kdy není potřeba říkat např. "Myslíte, že by nebylo vhodné konzultovat to se specialistou?". A to navštěvuji lékaře velmi málo. Mrzí mě, že od ní musím po 15 letech odejít. I když jsem nemocná velmi zřídka, přece jen jezdit si pro léky či na kontroly 380 km je trochu z ruky. :o) Děkuji, paní doktorko, snad Vám to ještě řeknu osobně. Více

Špálova 30, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Za mě teda, skvělá doktorka,dobrá stará škola, radši se dívá na pacienta než do počítače,to že s každým neprobira jeho osobní život,je pro mě plusem, na základě vlastního úsudku se snaží najít příčinu ,pomocí vyšetřovacích metod pak jen potvrdit nebo vyvrátit,za mě perfektní a sestřičku,kterou měla na záskok, starší paní v důchodě u žádné jiné nebyl odběr krve taková pohoda, ,,jak do másla,,empatická a zkušená, škoda že v dnešní době je plusem spíš jak dobře to umějí s moderními technologiemi než s člověkem. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Chodím tam už spoustu let a jsem maximálně spokojený.

Ruská 1018, Ostrava Mapa