Doporučení ortopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Karviná

• „Forma objednání přes internet vynikající včetně možnosti objednání na druhý den,žádné čekání v ordinaci a příjemné jednání a vstřícnost lékaře.Komenderová J. Více

Na nábřeží 1488/8b, Havířov Mapa

Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal

• „Mudr. Boglevský je ortoped , který mi prováděl výměnu ramenního kloubu pravého před 10 lety a ruka funguje perfektně, bohužel artróza mi zničila i levý kloub a jsem 14 dní po další výměně . Ještě nemohu dělat závěr, ale věřím, že levá ruka bude fungovat bez omezení! Mudr. Boglevský je odborník, který Vám život vrátí do normálu. Děkuji !!! Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „Výborný doktor víc takových doktorů do nemocnic.Nejen přístupem a ochotou,ale ví co dělá to je důležité......

Sokolská třída 1925/49, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pana doktora Miškeje si nemohu vynachválit. Vše ochotně vysvětlí, je vždy milý, usměvavý a ochotný pomoci. S pacientem jedná jako s člověkem !! Víc takových ! Díky, pane doktore Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „myslím,že odborník na svém místě, operoval mi koleno a zdá se to být zase dobré jak před natržením menisku. Děkuji !

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku

• „Výborný lékař. Co nedokázali praktičtí, neurologové, ORL za 4 měsíce běhání, vyřešil za 10 minut a asi navždy. Jednalo se o nenadálé závratě a "blackoutové" stavy, kdy jsem se díky točení v hlavě několikrát vypnul. Všichni strašili s mozkovými nádory a kdo ví čím a přitom to byla skřípnutá krční páteř. Pár šikovných cviků a je po problému a za rok se to nevrátillo ani jednou. Více

Tř. Osvobození 60a/1388, Karviná Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor Pustějovský...Mi jako jediný ze 7dmi ortopedu řekl ihned že mám přetržený kolaterální vaz vpalci ostatní žvatlali ž si to mám mazat fastum gelem že to přestane bolet a podobně(nedělám si srandu!!!)...U jsou to 4 mesice neco pres,a uz muzu rict ze se muzu aji byt :D...Rozhodne potkal jsem spoustu ortoprdu,kvuli boxu,nenaucili me tam hned na zacatku delat kliky na prstech,takze sem jich poznal hodne...A ten bude nejlepsi... Více

Tř. T.G.Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor Sládek je doktor s velkým "D". Moc mu děkuji za velmi lidský a profesionální přístup k pacientovi. Před 1,5 rokem se v kritickém stavu dostala do rukou tohoto lékařa má tehdy 15 letá dcera. Hrozila jí amputace palce na pravé noze. Pan doktor Sládek zachránil spolu s týmem lékařů nohu mé dceři."Na ta slova mé dcery, když se probudila po operaci a chtěla po nás, aby jsme jí oddělali deku a ona se podívala, jestli má nohu.... na to nikdy nezapomenu. ještě teď mám oči plné slz...." Dnes se dcera již nemůže věnovat všem sportům, které velmi aktivně a s radostí zvládala, ale po peripetijích , kterými si musela projít a stále prochází jsme všichni moc rádi, že naše dcera má nohu a chodí... Ještě jednou moc děkuji doktoru Sládkovi, celému týmu lékařů a také zdravotníním setrám ort. oddělení Fifejdké nemocnice. Pavla Kalužová, Ostrava Více

Třída T. G. Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Do mé operace jsem myslel že zázraky dělal jen Ježíš nazaretský. Jak hluboce jsem se mýlil protože jsem neznal pana doktora Macháčka. Jeho lidský a profesní přístup na úrovni kterou jsem ještě nezažil by měli přednášet na fakultě. Chtěl bych poděkovat panu doktorovi Macháčkovi tak i celému kolektivu CZ Clinic za to jak se o mě vzorně starali a za to jakou odvedli práci. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „Skvělý ortoped. Přijemné vystupovaní pana doktora i jeho zdravotní sestřičky. Skvělé doporučuji. Nikdy jsem se nesetkala s takovým milým přistupem, Více

Staré náměstí 91, Orlová Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Mám nějaké to kilo navíc, a tak jsem se snažila s tím něco udělat. Nicméně po 3 měsících běhání jsem se jedno ráno nepostavila na nohu (nespadla jsem) a vyrazila jsem k doktorovi, který nezvolil vhodný způsob vyšetření ani léčby. Na doporučení kamarádky jsem navštívila pana doktora Petra Martinku, který byť mám kila navíc, můj problém nepodcenil a pomocí magnetické rezonance zjistil, že mám prasklý meniskus. Dnes jsem po úspěšné operaci, kterou prováděl pan doktor Martinka a jeho tým. Pane doktore Martinko, moc děkuji :-) a také děkuji týmu sester a personálu v nemocnici Třinec Sosna. Více

č.d. 906, Vendryně Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Profík na svém místě. Podrobné mně vyšetří, poslal na rentgen rukou, nohou kde mi byly všude zjištěny artrozy. Pan dr. mi to velice citlivě řekl co mi je napsal mi rehabilitace dal léky na artrozu. A že mi řekl, že špatně sedím na tom nevidím nic špatného, tak by to mělo být, že si doktor všímá všeho. Byla jsem u něj asi 5 krát a vždy profesionální jednání, do kloubu na ruce mi pichl injekci po které se mi ulevilo je škoda že prý musel odejít kvůli špatnému jednání s pacienty. Nevím co by chtěli, uhrazení že byli poučení že špatně sedí stojí, mají špatné boty, by měli být rádi, že jim to doktor řekl. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Ludmila Garncarzová Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji. Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Byla jsem několikrát...úžasný lidsky a odborný přístup a to nejen v mem případě,ale i v případě mého téměř nechodiciho manzela Více

Březová 5/877, Havířov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „OPRAVDU lidský pan doktor!!!.Starostlivý a díky jeho pečlivosti a doporučení k jkeho kolegovi do Orlové, mám nový kyčelní kloub a opět se můžu věnovat zálibám, chodit do práce...Vozím k němu i moji mamku, prostě hlavně aby pracoval ve zdraví ještě hodně let a pomáhal lidem tak jako teď. Vašicová Jitka Více

Vratimovská 707, Ostrava Mapa

• „S panem doktorem Gromanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Věnoval mi veškerou pozornost a trpělivě odpověděl na každý můj dotaz.Jako ortoped dělá čest svému řemeslu. Jaromír Blinka Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Vysoce fundovaný specialista s velmi dobrým přístupem k pacientům,vynikající operatér a špičkový ortoped.

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku

• „Je to opravdu Pan doktor. Usměvavý, milý a vstřícný. Operoval mamince asi před 4 lety kyčelní kloub (výměna) a dodnes nemá žádný s tímto spojený problém. Nyní má v péči manžela a já vím, že je v těch nejlevnějších rukou. Prostě 100 % spokojenost. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „Vyslechne vás, vyšetří, vysvětlí vám vše co je třeba, nespěchá, poslouchá vás, zajímáte ho. Mezi ortopedy vyjímečný.

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa