Doporučení ortopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Zlín

• „Ochotný, milý přístup k pacientovi, vstřícné jednání vřele doporučuji. 2.8.2021 mi byla provedena operace totální endoprotéza kyčelního kloubu. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

• „Pana doktora Bláhu nenavštěvuji dlouho,ale musím říct,že je velmi hodný lékař s lidským přístupem,měla jsem možnost díky mému zdravotnímu stavu poznat již docela dost lékařů a pan doktor Bláha je jeden z mála s takovým to přístupem,nedávno jsem byla u něj aplikovat gelovou injekci do kolene,musím přiznat,že vpich jsem od pana doktora vůbec necítila a moje další reakce by se dala srovnat s chováním asi pětiletého dítěte,jiný lékař by mě asi rovnou vyhodil zavřenými dveřmi,ale pan doktor mi začal popisovat situaci že ještě kousek a bude to aplikované a docela mě povzbuzovat abych vydržela.Takových lékařů je opravdu velmi málo a já si ho nesmírně vážím a slibuji,že se polepším!!! Více

Krajina 257, Kvasice, Otrokovice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Nejlepší doktor u jakého jsem byla. Neřeší jen konkrétní problém ale dává si věci do souvislosti. Velmi pečlivý a fundovaný lékař. Více

Havlíčkovo nábř. 600, Zlín Mapa

• „Ochota, zájem o pacienta, perfektní péče. Nikdy nemám pocit, že obtěžuji, vždy poradí, ošetří a vyslechne.

Moravská 3878/51, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

Vodní 56/11, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

• „Na doporučení známého jsem se po neúspěšné léčbě u jiného lékaře obrátil na Dr. Ditmara, který mě během krátké doby objednal na zákrok a odstranil část menisku. Po šesti letech stejný problém s druhým kolenem. Opět jsem se obrátil na lékaře v místě bydliště s tím, že bolest je mi povědomá atd. Bylo mi řečeno, že se jedná o artrozu adekvátní k věku. Stav mi neumožňoval delší chůzi a už vůbec ne lyžování. Takže jsem se opět obrátil na Dr. Ditmara. 4.10.2021 byla odstraněna část menisku v druhém koleni a vše je v pořádku. Pan doktor mi také zcela jasně vysvětlil, jak důležitá je rehabilitace. Také děkuji zdravotnickému personálu MEDICOM Prostějov, kde oba výkony proběhly, za perfektní péči. Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Medica Chirurgica s.r.o.

• „Zhoršující bolest kolenního kloubu mě dohnala do ordinace pana doktora Hrabce. Dle přineseného snímku bylo rozhodnutí jasné - nutná výměna kolenního kloubu. Pan doktor mi vysvětlil jaké mám možnosti a já se rozhodla pro operaci formou Visionaire, kterou pan doktor prtovedl v nemocnici SurGal Clinic v Brně. Zde jsem podstoupila i následnou rehabilitaci. Chci poděkovat panu doktoru Hrabcovi, za profesionální a přitom lidský přístup ke mně jako k pacientovi, za trpělivost při vysvětlení možností při řešení mého problému , za povzbudivá slova před samotným zákrokem a empatický přístup při následné porehabilitační kontrole. Poděkovat chci i jeho sestře v ordinaci, která vždy jednala ochotně se snahou vyhovět a sladit můj možný termín návštěvy pana doktora v ordinaci. Můj dík patří i všem v nemocnici SurGal Clinic v Brně - kromě perfektní profesionální práce je zde v popředí i empatie a porozumění a to ve všech oblastech - ať už jsou to lékaři, sestry, rehabilitační sestry a v neposlední řadě i pracovnice v kuchyní a úklidu. Proto ještě jednou dík všem, ale především panu doktorovi Hrabcovi. Vděčná pacientka Lada Jirkovská Více

Havlíčkova 73/660, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• „Dlouhodobě rozvážný a dobrý odborník na svém místě. Vždy dobře poradí a doporučí.Lokty i kolena mi udržuje v relativní kondici vhodnou (a ne experimentální ) léčbou. Petr Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Chodím k panu doktorovi na kontroly.Měl jsem problém s tenisovým loktem,poslal mě na operaci a musím zaklepat,bolesti lokte nejsou žádné. Ted mám problém z patou poúrazová artroza,za 6 týdnů jsem zhodil 2 kg,bolesti mám stále větší.Doufám že to operace taky spraví.Jinak když se zeptám rád odpoví a vysvětlí.Myslím že je výborný specialista. Více

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní ortopedická ordinace

• „Pan MUDr. Karpeles je velmi empatický člověk, znalý ve svém oboru. Vždy dokáže podrobně vysvětlit problém a pomoci ho vyřešit. S panem doktorem mám již dlouhodobou zkušenost a vždy působí profesionálně. Více

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

• „S panem Škrabalem jsem nadmíru spokojen, má lidský přístup k pacientovi, snaží se veškeré zákroky dělat co nejméně bolestivě a je evidentně hodně zkušený, ví kam šáhnout a ví jak vám pomoci. Dobře vysvětlí postup zákroku i přesně popíše co a jak vám dělali. Více

Sušilova 478/24, Holešov Mapa

Ordinace lékaře ortopeda