Doporučení ortopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Opava

• „Přišel jsem k MUDr. Mohylovi s obtížemi kyčelního kloubu a v tomto oboru je opravdový odborník. Provedl mi náročný artroskopický zákrok FAI. Po celou dobu léčby přistupoval jako profesionál a byl jsem nadšený z jeho komunikace, když vždy a vše srozumitelně vysvětlil a zvolil vyhovující postup. Více

FN Ostrava ,17.listopadu, Ostrava Mapa

ambulance

Generála Sochora 1378, Ostrava Mapa

Ortopedická ambulance

• „Jediný dr který mi uměl vysvětlit co se mnou při operaci budou dělat. Super předoperační i pooperační přístup.

Vodní 636, Vítkov Mapa

Odborný lékař ortopedie, traumatologie, ultrasonografie pohybového ústrojí, sportovní medicína

Náměstí Slezského odboje 3, Opava Mapa

• „Navštívila jsem pana doktora s bolestmi nártů na nohou, opravdu jsem zírala na velice milý přístup k pacientovi, vysvětlil mi vše důkladně, odpověděl trpělivě na spoustu mých otázek a dal cenné rady co se dá s mým problémem dělat. Sice objednací doba je u pana doktora dost dlouhá, ale vyplatí se ( pokud nemáte nic akutního ) si na něj "počkat". Děkuji Více

Ostrožná 27/224, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „paní doktora Juráňová i sestřička jsou určitě nejlepší a velmi ochotné,vždy pomohou ,vřele doporučuji, d:))

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „lezel jsem na ortopedickem odeleni v Krnove uz po druhe a jsem nadmiru spokojen,sestricky ochotne a pracovite! a primar Mojmir Svoboda velice ochotny,vstricny mne vysetril a urcil okamzite spravnou diagnozu zbavil mne velike bolesti ktera mne dlouho trapila.Jsem mu velice vdecny a chci mu moc podekovat,jsem z Bohumina a nebudu vahat pri potrebe pomoci prijet za primarem Svobodou do Krnova jeto primar nejvysich kvalit s lidskym pristupem. Více

Horova 1, Krnov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Aleš Ostrava:- pan doktor Walder mi provedl TEP kolene, po operaci následovaly lázně, kde došlo k rozhýbání kolena a podle názoru rehabilitujích taktéž protřo, že operace byla provedena výborně. Chodím na dlouhé procházky se psem, nic mě nebolí, prostě skvělé zlaté ruce pana doktora Waldera. A samozřejmě díky celé ortopedii v FN Poruba Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan primář Zdeněk Cichý mi provedl výměnu kyčle.Velmi kvalitní práce provedená šetrně ke svalstvu nohou.Umožnilo mi to neuvěřitelně rychlou rehabilitaci .Už v nemocnici se mi s berlemi dobře chodilo.Z tama jsem jel rovnou do lázní Klimkovice ,kde jsem každý den dělal velké pokroky .A byl jsem na tom podstatně lépe než pacienti operovaní .miniinvazivní metodou.Méně.invazivní způsob pana primáře je mnohem lepší.V lázních byli s výsledky rehabilitace velmi spokojeni,Po 6 týdnech jsem zapomínal nosit berle -neúmyslně.Nyní 4 měsíce po operací jezdím na dlouhé cyklistické výlety,kochám se krajinou a neruší mě žadná bolest v noze.Jiří S Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Nejpracovitější a nejobětavější člověk,kterého znám a moc si ho za to vážím.Michal

Pod Hanuší 364, Hradec nad Moravicí Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Já pana doktora miluji...je to člověk, který opravdu pacientovi chce pomoci , naslouchá mu a udělá maximum pro jeho zdraví. Patří mu můj veliký dík. Janeta cigankova Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

• „Skvělý lékař

Čs. armády 6a/1402, Hlučín Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Jsem nadmíru spokojená. Pan doktor mne vždy vyslechne, provede vyšetření a naplánujem léčbu. Velmi vstřícný a lidský přístup, naslouchání a nepodceňování mých problémů. Jo, a taky je velmi vtipný Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor Borunský je velmi příjemný, chová se mile k dětem, není arogantní. Je to studnice vědomostí a vždy plně zodpoví všechny dotazy, nespěchá a nemáte pocit, že vás vystrkuje z ordinace. Pomohl před lety mně a teď pomáhá mým dětem. Ráda bych mu touto cestou poděkovala. Lada Halfarová. Více

Opavská 57, Kravaře Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor Lucký je opravdový odborník ve svém oboru. Svým odoborným přístupem velmi pomohl mému zdravotnímu stavu - kyčelní onemocnění, výborný operatér a humáním přístupem a pochopením mi pomohl jako člověku, kterému není vždy jen 'fajn¨'. Všem podobně postiženým mohu jen vřele doporučit jeho odbornost a nezistnost. Více

Nám. Hrdinů 8, Krnov Mapa

• Hrnčířská 270/10, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie a protetika

• Ortoped

Krnov Mapa