Doporučení zubaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Opava

• „Druhá návštěva v Rohel Dent, výborný bezbolestný přístup, profesionalita celého personálu a kvalita ošetření.

Dr. Slabihoudka 6232/11, Ostrava Mapa

MUDr.Rohel Dent

• „Nejlepší zubař, jakého jsem si mohla přát! Díky němu, se už nebojím bolesti a tak chodím na pravidelné kontroly. Je pečlivý, vždy milý a usměvavý, přesný co se času objednání týče, trpělivý a umí pacientovi naslouchat. A sestřičku má také velmi příjemnou. Já ani mamka by jsme neměnily. Více

U oblouku 501/5, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „K paní doktorce chodím už snad 20let a lepšího stomatologa jsem si nemohla vybrat.Spolu se sestřičkou tvoří naprosto skvělý a profi tým.Jsem opravdu šťastná,že chodím právě k nim. Více

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní přístup a super rychlé akutní ošetření.Mohu jen doporučit.Pan doktor je opravdový profesionál.

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Po dlouhé době jsem našel dokonalého profesionála, výsledkem jehož práce je můj opravený chrup. Přibyly mi 4 implantáty a čeká mě pátý. Velmi příjemné je také prostředí a neobvykle vstřícný a chápavý přístup pracovníků ordinace. Více

Praktický lékař stomatolog

• „Skvělé, dneska jsem byl oficiálně na druhé návštěvě, ale prvním zákroku. Doktorku doporučuji všem, kteří hledají kvalitu. Rozhodl jsem se nechat si zpravit všechny zoubky a už teď vím, že na správném místě. Doktorka i sestra milé, přístup super, domluva bezproblémová a zákrok bezbolestný. Vždy jsem zubaře a věci okolo zubů nenáviděl, ale tady v ordinaci nemám problém. Více

Těšínská 66, Opava Mapa

Opava Dent s.r.o.

• „Svérazná paní doktorka s lidským přístupem. Neměla jsem s ní problém, Bohu žel mě manžel přetáhl jinam a když jsem si svou chybu uvědomila, už jsem se nemohla vrátit ... Škoda jen, že paní doktorka u spravování stoliček nedává na výběr mezi bílými a amalgámovými plombami. Více

Nám. Slezského odboje 3/361, Opava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Moc milá paní doktorka, ošetření nebolí, empatický přístup.

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní péče, nemohu si absolutně na nic stěžovat! Chodím k ní ráda (divné, že?), ničeho se nebojím, paní doktorka komunikuje, vysvětluje, ukazuje se zrcátkem. Sestřička taky milá, hodná. Jsem maximálně spokojena! Více

Praktický lékař stomatolog

• „S timto panem doktorem jsem velice spokojena. Prichazim a odcházím s úsměvem. Tak krásně mi zaplomboval zub, že nepoznáte, ktery je zaplombovaný. Velmi pokroková technologie, plombovaní neboli, chcete-da injekci a se zubem si "vyhraje".. Je hodny a celou dobu vtipný, že se mi při každé kontrole stane, že ležím na křesle s otevřenou pusou, pan zubař štourá do pusy a já se směju jeho vtipům. Za mě číslo jedna. Všechny jeho sestřičky jsou skvělé a vtipné. Závěr? K tomuto panu zubaři chodím rada Více

Válečkova 16, Opava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Profesionální přístup, kvalitní péče, jsem jeho pacientkou již 15 let a vždy jsem s ošetřením maximálně spokojena

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor je opravdový profesionál a člověk na svém místě. Nejen že má velmi milý přístup, také je opravdu zručný a pečlivý. Také sestřička je milá a příjemná. Ze stomatologů jsem měla vždycky strach, ale u pana doktora Musila k němu není důvod, protože téměř vše je naprosto bezbolestné. Jeho fotokompozitní výplně vůbec nevypadají jako plomba, nýbrž opravdový zub. Když jsem měla úraz, při kterém jsem utrpěla frakturu předních zubů, díky pana doktora mé zuby vypadají ještě lépe, než před úrazem. A co se cen týče, jsou trochu vyšší, ale jsou naprosto úměrné kvalitě, já osobně si raději zaplatím za profesionální práci, která vydrží dlouho, než chodit každý rok na novou amalgámovou výplň, protože vypadává a hezká taky není. Pana doktora Musila mohu určitě doporučit, jsem s ním velmi spokojená. Více

Stojanova 8a, Opava Mapa

• „Lidský přístup a odborník!!

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem s paní doktprkou velmi spokojen. Perfektně mi opravila docela špatně udržovaný chrup,což jsem si zavinil sám.Nejprve jsem byl u jiného lékaře,ale když jsem se zeptal na přibližnou cenu ihned jsem se rozhodl najít někoho jiného.Paní doktorka Dobrušová mi chrup dala do výborného stavu za mnohem příznivější cenu.Moc paní doktorce děkuji a všem doporučuji.JS Více

U Zastávky 16, Opava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Ahoj všem, na pohotovosti na Fifejdách jsem byl před mnoha lety a již si nevybavím dojmy. Píši zde však proto, protože jsem náhodou zjistil, že zde nyní sporadicky ordinuje paní Oramusová. Vzhledem k tomu, že skončila svou klasickou ordinaci a já byl její dluholetý ovšem nééé zodpovědný pacient, chtěl bych tímto podpořit názory pacientů, kteří navštívili pohotovost a měli štěstí na tuto paní doktorku. Vždy pokud jsem byl nucen navštívit ordinaci a vyhledat tím její pomoc k ošetření, byla vždy empatická, besbolestná atd. Bohužel v mém případě. kdy mám panickou hrůzu z návštěvy zubní ordinace již mnoho let je pro mě jakákoliv návštěva zubní ordinace stále velmi traumatizující. Nýní jsem všajk díky náhodě poznal nového pana doktora a věřím, že mi to pomůže tuto panickou hrůzu postupně eliminovat. Držím palce všem, kteří jste nuceni navštívit pohotovost v Ostravě a pokud potkáte Mudr. Oramusovou, vždy si na mě vzpoměňte :-) Více

Václava Vacka 1668, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Naprosto spolehlivá lékařka a s umem. Vstřícná, s individualnim profi přístupem. Přesnost objednávání a čekárna s toaletou taky na jedničku Více

Partyzánská 1524/4, Opava Mapa

stomatolog

• „Nemůžu si stěžovat, již 4 rokz jsem nad míru spokojen

Praktický lékař stomatolog

• „Doktor, za kterým se mi oplatí dojíždět z Ostravy. Lidský přístup, umí odlehčit situaci, ale hlavně je to odborník na svém místě. O jeho kvalitách svědčí také množství pacientů, což má ovšem vliv na čekací doby a plné termíny i 3 měsíce dopředu. Zde je ale řeč o zubaři a na něj nedám dopustit. Děkuji Vám, pane Doktore. Více

Smetanova 746, Bílovec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Doporučuji!!! Paní doktorka i sestřička jsou prostě super, dokonce můj 3 letý syn se vždy těší.

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi chválím pana doktora. Je moc šikovný a ohleduplný. Od mala mám strach ze zubaře, ale u pana doktora to nebolí. Vždy když odcházím, divím se, proč mám strach, když je to u něj v pohodě. Sestřičky jsou také skvělé. Ordinace je moc krásně sladěná a příjemná. Za mne má pan doktor a paní sestřičky velikou pochvalu. Více