Doporučení kardiologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Opava

• Kardiolog, Pediatr

„Velmi příjemná a profesionální lékařka. Dokáže perfektně formulovat otázky pacientovi , což velmi napomáhá ke správné diagnoze. Moc lepších a příjemnějších lékařu jsem v životě nepotkal. Více

Zacpalova 28, Opava Mapa

Ambulance dětské kardiologie a prenátální echokardiografie

• Kardiolog, Internista

„Takovou si předstvuji ideální doktorku pro svůj přístup k pacientovi,odbornost a porozumění .

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař kardiolog a internista

• „Nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život poznala.Skvělý přístup k pacientovi,staral se i o mého manžela,kterému srdíčko bohužel nevydrželo.Navštěvuji jej pravidelně,a jsem mu vděčná za vše,co udělal pro mého manžela,a ted´dělá i pro mne.Veliký dík,M.P. Více

Sušilova 1, Opava Mapa

Kardiologická ambulance

• Kardiolog, Pediatr

„U pana doktora jsem byla 2x na Fecho plodu a musím říct, že s lepším doktorem jsem se nesetkala. Vše pečlivě zkoumal a dokonce mi neváhal sdělit i pohlaví mých obou děti. Přístup opravdu profesionální a pan doktor je i vtipný čímž situaci odlehci a atmosféra je příjemná. Kdyby to šlo, beru si pana doktora k porodu :D určitě doporučuji Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Velice dobrý kardiolog,příjemný přístup k pacientům

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař kardiologie

• „Úžasný a milý pan doktor s pozitivním přístupem, poskytující informace o průběhu vyšetření a zdravotním stavu pacienta, takových lékařů by mělo být víc. Chválím i hezký přístup zdravotních sestřiček ve FN Ostrava. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „PLNÁ SPOKOJENOST PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ, NEPOVYŠOVÁNÍ SE NAD PACIENTEM A DODÁ DOBROU POHODU ---SYMPATICKÝ LÉKAŘ--A NUTNO DODAT- I SESTERSKÝ PERSONÁL Více

• Kardiolog

Opavská 39, Ostrava Mapa