Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Opava

• „Skvělá lékařka, empatická, poslouchá pacienta a snaží se vždy pomoci! Dceři po mnoha letech, co jsme neustále chodily k jiné kožní lékařce, která ji léčila špatně, pomohla, diagnostikovala jí lupénku a začala ji opravdu léčit! Dceři se zlepšily nejen fyzické projevy lupénky, ale i psychika. Moc děkujeme! Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Kožní ambulance

• „Je to skvělá paní doktorka,opravdu se ve svém oboru vyzná,vždy poradí a je velmi příjemná.Musím dodat i to že i sestřička je velmi příjemná,prostě skvělý tým. Více

Ostravská 79/31, Hlučín Mapa

• „Velmi vstřícná a vždy hledá efektivní řešení a to je u mnohdy nevyléčitelných kožních nemocí mnohdy kumšt!

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Pana doktora Dratvu mohu opravdu doporučit, pokud hledáte výborného kožního lékaře a také charismatického člověka se smyslem pro humor, s velmi lidským a upřímným přístupem k pacientovi. Vždy k němu ráda chodím, poněvadž vždy pomůže a ještě zvedne náladu, což se běžně u lékařů nestává. Ordinační hodiny jsou super, vzhledem k tomu, že chodíme do práce a je pro nás složitější přijít dopoledne. Pan doktor Dratva je opravdu doktor s velkým D, mám zkušenosti i s jinými lékaři v Opavě, nevyjímaje Slezskou nemocnici a je to proti MUDr. Dratvovi opravdu slabá konkurence. Více

Opavská 90, Vítkov Mapa

Rolnická 24, Opava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Mudr.Pavlas je lékař,který má velmi dobrou pověst-a všem bychom přáli mít tak skvělého lékaře...získal si naši důvěru-svým chováním-a profesionálním přístupem... Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Skvělý doktor se smyslem pro humor a fakt je dobrý!! Odstranění 2 velkých skvrn na hlavě , jedna ve tvaru květáků ,druhá plochá a obě fakt dost velké!! Po příchodu domů nic nenasvědčovalo tomu , že jsem zákrok prodělal!! Sestřička taky smíšek a super!! DOPORUČUJI pokud se vám jedná o to jak vypadáte a máte strach ze zákroku!! Všechno Vám bude vysvětleno jak sestřičkou tak doktorem! Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Nejvíc TOP doktor ! Bez jakýchkoliv potřebných komentářů. Troufnu si říct že špička ve svém oboru, a hlavně to není nikdo kdo to dělá pro business, ale proto, že je doktor !. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Jsem dlouholetým pacientem Paní primářky Jaškové, několikráte jsem byl i hospitalizován na jejím oddělení a co se týče samotného přístupu k pacientům, chování, a ochoty, nelze než ji udělit jen to nejvýšší hodnocení. Odbornost nejsem tak jako skoro všichni tady(myslím tím hlavně laiky, kteří by některé lékaře nejraději bez vysvětlení až "svatořečili":) ) objektivně schopen posoudit, můžu však jen dodat, že u ní jako pacient nemám nejmenších pochyb. Za sebe proto jenom VŘELE DOPORUČUJI. Více

9. května 145, Hněvošice Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka je velmi příjemná, milá, pečlivá a odborník na svém místě. Pomohla už celé naší rodině i malému vnukovi. Mohu jen doporučit. Také sestřička je velmi ochotná a vstřícná. Pacientka z Poruby. Více

Opavská 7, Bolatice Mapa

Dermatovenerologická ambulance Bolatice

• „Je to vynikající, ochotná, empatická a inteligentní doktorka. Je to osoba na správném místě. Vřele doporučuji

Lidická 19, Klimkovice Mapa

Odborný lékař kožní

• „Nemůžu na doktorku říct nic zlého. Syn měl asi 2 měsíce a měl vyrážku na obličeji u dětského doktora jsem dostala mast nezabrala a tak jsem navštívila kožní. Když jsem vytáhla mast co jsem dostala, tak se doktorka jen posadila do křesla seděla par vteřin nevěřícně na mě koukala a řekla mi že z toho budu dostávat malého půl roku až rok. Měla pravdu a hned po tom co mi napsala se začal problém hojit. Jo když jsem tam byla ja bylo to takové fofr vyšetření, ale pozná když jde opravdu o vážnější problém a pomůže. Takové recenze že se na vás nepodívá jsou nesmysl. projde tam hromada lidí a nemoci se opakují ví co na to má psát. Ale s malým bych nešla nikam jinam než k ní a to i z Opavy. Více

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

• Partyzánská 4, Opava Mapa

Odborný lékař kožní a venerologie