Doporučení dermatologové s Oborová zdravotní pojišťovna Opava

• „Skvělá lékařka, empatická, poslouchá pacienta a snaží se vždy pomoci! Dceři po mnoha letech, co jsme neustále chodily k jiné kožní lékařce, která ji léčila špatně, pomohla, diagnostikovala jí lupénku a začala ji opravdu léčit! Dceři se zlepšily nejen fyzické projevy lupénky, ale i psychika. Moc děkujeme! Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Kožní ambulance

• „Je to skvělá paní doktorka,opravdu se ve svém oboru vyzná,vždy poradí a je velmi příjemná.Musím dodat i to že i sestřička je velmi příjemná,prostě skvělý tým. Více

Ostravská 79/31, Hlučín Mapa

• „Velmi vstřícná a vždy hledá efektivní řešení a to je u mnohdy nevyléčitelných kožních nemocí mnohdy kumšt!

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Pana doktora Dratvu mohu opravdu doporučit, pokud hledáte výborného kožního lékaře a také charismatického člověka se smyslem pro humor, s velmi lidským a upřímným přístupem k pacientovi. Vždy k němu ráda chodím, poněvadž vždy pomůže a ještě zvedne náladu, což se běžně u lékařů nestává. Ordinační hodiny jsou super, vzhledem k tomu, že chodíme do práce a je pro nás složitější přijít dopoledne. Pan doktor Dratva je opravdu doktor s velkým D, mám zkušenosti i s jinými lékaři v Opavě, nevyjímaje Slezskou nemocnici a je to proti MUDr. Dratvovi opravdu slabá konkurence. Více

Opavská 90, Vítkov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Mudr.Pavlas je lékař,který má velmi dobrou pověst-a všem bychom přáli mít tak skvělého lékaře...získal si naši důvěru-svým chováním-a profesionálním přístupem... Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Velice příjemné prostředí ,velice příjemná paní sestřička na recepci ,s úsměvem a laskavostí mě přijala ,sestřička v ordinaci velice příjemná , s úsměvem a laskavostí přívětivým přístupem ke mě ,paní doktorka ,převelice příjemná ,ochotná ,obětavá ,starostlivá a s úsměvem mě důkladně a pečlivě odborně vyšetřila ,vysvětlila ,poradila ,výrůstek na krku mi odstranila nebolestivě ,rychle ,šetrně ,tímto i děkuji ,s přístupem všech --sestřiček a paní doktorky jsem byl mile překvapen ,potěšen až mi radostí srdce poskočilo ,všem mohu jen doporučit paní doktorku a její kolektiv .ještě jednou Vám všem z celého srdce děkuji Jaroslav Mihalik Více

Žižkova 7, Krnov Mapa

Laserové a kožní centrum, s.r.o. - MUDr. Lenka Klechová

• „Skvělý doktor se smyslem pro humor a fakt je dobrý!! Odstranění 2 velkých skvrn na hlavě , jedna ve tvaru květáků ,druhá plochá a obě fakt dost velké!! Po příchodu domů nic nenasvědčovalo tomu , že jsem zákrok prodělal!! Sestřička taky smíšek a super!! DOPORUČUJI pokud se vám jedná o to jak vypadáte a máte strach ze zákroku!! Všechno Vám bude vysvětleno jak sestřičkou tak doktorem! Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Velmi milá paní doktora. Vše vysvětlí. Je to jediná lékařka, ze které nemám strach (trpím syndromem bílých plášťů ) a to jsem hlídaný pacient, takže musím preventivně navštěvovat tuto ordinaci 2krát ročně. Mohu jen doporučit. Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s. - Kožní ambulance

• „Nejvíc TOP doktor ! Bez jakýchkoliv potřebných komentářů. Troufnu si říct že špička ve svém oboru, a hlavně to není nikdo kdo to dělá pro business, ale proto, že je doktor !. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Je to vynikající, ochotná, empatická a inteligentní doktorka. Je to osoba na správném místě. Vřele doporučuji

Lidická 19, Klimkovice Mapa

Odborný lékař kožní

• „Nemůžu na doktorku říct nic zlého. Syn měl asi 2 měsíce a měl vyrážku na obličeji u dětského doktora jsem dostala mast nezabrala a tak jsem navštívila kožní. Když jsem vytáhla mast co jsem dostala, tak se doktorka jen posadila do křesla seděla par vteřin nevěřícně na mě koukala a řekla mi že z toho budu dostávat malého půl roku až rok. Měla pravdu a hned po tom co mi napsala se začal problém hojit. Jo když jsem tam byla ja bylo to takové fofr vyšetření, ale pozná když jde opravdu o vážnější problém a pomůže. Takové recenze že se na vás nepodívá jsou nesmysl. projde tam hromada lidí a nemoci se opakují ví co na to má psát. Ale s malým bych nešla nikam jinam než k ní a to i z Opavy. Více

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

• Dermatolog

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Partyzánská 4, Opava Mapa

Odborný lékař kožní a venerologie