Doporučení dermatologové s Oborová zdravotní pojišťovna Praha

• Dermatolog, Plastický chirur… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Paní doktorka mi pomohla s mikrobiálním ekzémem. Problémem je pro pracující neexistence rezervace určitého termínu. Bohužel jsem pokaždé čekal víc než 2 hodiny v čekárně. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• „Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce. Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

Botox

od 2 000 kč

• „Musím se přidat k pozitivnímu hodnocení paní doktorky. Paní doktorka mému dědovi v rámci hospitalizace vyléčila bércové vředy, se kterými bojoval několik let. Paní doktorka má nejen úžasné profesní znalosti, ale také velmi milý a lidský přístup. Přejeme s dědou paní doktorce mnoho úspěchů. Ještě jednou bych paní doktorce touto cestou chtěla moc a moc poděkovat. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Všechno co píšou o paní doktorce můžu jen podpořit. Opravdu jí zajímá kazdy pacient, věnuje každému dost času. Snaží se opravdu pomoct, ne nabídnout nějaké blbé kosmetické řešení. Spokojená s přístupem a sama paní Fialová jako člověk je moc milá a vstřícná. Jen ostatní musejí počítat se frontou, ale stojí to za to. Doporučuji přijít v 6-7 hod ráno. Více

Evropská 59, Praha Mapa

Kožní stacionář pro léčbu lupénky

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha Mapa

Kožní ambulance

• „Paní doktorka je velmi milá, empatická. Léčba, kterou doporučila, měla okamžitý efekt. Vše vysvětlila, upozornila na preventivní opatření, ujistila se, že je mi všechno jasné. Pokud bych potřebovala, mohu se znovu na ni kdykoliv obrátit. Děkuji MOC! Děkuji MOC. P. LACKOVÁ Více

Saskova 1961, Kladno Mapa

Kožní ambulance MUDr.Hana Pertlová

• „Mohu vřele doporučit, velmi profesionální přístup i erudice v oboru, je prostě skvělá. Jsem rád, že mám kde řešit své kožní problémy. Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní

• „neznam lepsi specialistku

Stroupežnického 6/529, Praha Mapa

Dermatovenerologie

• „Skvely pristup, mila, vse vysvetli a poradi. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporucit. :) Celkove v Medicom clinic velmi dobre a prijemne jednani. Více

Spálená 14, Praha Mapa

MEDICOM Clinic

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• „Pani doktorka je velmi schopna a profesionalni, poradi, doporuci a lecba je vzdy uspesna. Naprosto doporucuji. Simova Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Byla jsem velmi spokojena - pan doktor je příjemný, sestra vstřícná, prostředí nové, určitě jsem se "neštítila" jako v některých jiných ordinacích. Pan doktor se mnou o problému - který po jeho volbě léčby zmizel - dostatečně a srozumitelně hovořil. Jsem spokojená. Více

Františka Křížka 22, Praha Mapa

MUDr. Ondřej Šeda dermatologická ordinace

• „Jedna z nejlepších lékařek, s kterou jsem se potkal - odborník s velkým přehledem, zájmem o pacienta a jeho problém.

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Dermatovenerolog a kosmet. poradna

• „Paní doktorka v nemocnici také operuje - odstraňuje ošklivá znaménka a bradavice a dělá to skvěle! Nic mne nebolelo, milý vstřícný a profesionální přístup. Naprostá spokojenost, díky! Více

U Vojenské nemocnice 1200, Praha Mapa

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

• „Velká pochvala ,paní doktorka mě vzala i když ten den měla jen vypalování bradavic , čekala jsem asi půl hodiny a jsem štastná ,že jsem jí nahodou našla .Ještě mi napsala mast o 90% levnější než moje předchozí lékařka. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Každého svého lékaře si pečlivě vybírám a to s ohledem na jeho odbornou reputaci - a pokud je skvělý jako paní doktorka Vyskočilová, tak mi nevadí ani delší čekání. Vždy se předem objednám, abych měla jistotu, že k ní nejedu zbytečně a pokud i tak čekám, vím, že je to proto, že se stejnou pečlivostí jako mě, se věnuje i tomu přede mnou. Vysoce hodnotím nejen její profesionalitu a odbornost, ale i přístup k pacientovi. Kéž by bylo takových víc! Více

Libušská 60/149, Praha Mapa

Samostatná ordinace lékaře specialisty.

• „Velice ochotná a milá paní doktorka! Ohledně atopickeho ekzemu mi vsechno vysvětlila a poradila. Je vidět zájem o pacienta a snaha mu pomoct. A to si myslím, že je to nejdůležitější. Více

Ukrajinská 11, Praha Mapa

Dermatologická ambulance

• „Také se připojuji ke kladným hodnocením paní doktorky. Po dlouhé době léčení akné a mnoha návštěvách u jiných lékařů, kteří mi vůbec nepomohli, byla paní doktorka první, kdo se mým problémem opravdu zabýval a pomohl mi akné se zbavit. Paní doktorka je velmi příjemná a navíc kompetentní. Nemohu si vynachválit, obzvlášť po tolika předchozích negativních zkušenostech. Určitě bych už nešla jinam než k ní. Více

Veleslavínská 30/1, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.