Dermatolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „I highly appreciate. I visited her for a dermatology consultation. She listened to me carefully to know my situation. She's responsible and honest. She didn't just jump to the diagnostic. Více

Karlovo náměstí 2097/10, Praha Mapa

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

• „Naprosto perfektni pece a komunikace. Drobny zakrok proveden uz na vstupnim vysetreni, coz mi usetrilo cas a hlavne nervy ze zakroku :)) Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Dermatolog, Plastický chirur… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Slovinská 623/23, Praha Mapa

Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem:

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Paní doktorka mi prohlédla všechna mateřská znaménka a uklidnila mé obavy. Domluvily jsme se na odstranění tří znamének z kosmetických důvodů, termín jsem dostala hned za 14 dnů. Více

Viniční 235, Brno Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

od 500 kč

• „Byla jsem již několikrát na prohlídce u Dr. Grohové a mohu jen doporučit. Je velmi pečlivá a dává si na pacientech záležet. Po každé prohlídce odcházím spokojená a léčba je vždy účinná. Ráda se k paní doktorce vracím, jelikož vím, že si dokáže poradit s každým problémem. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• „Odstranění znamínek laserem na Klinice Laser Esthetic u paní doktorky Úlehlové bylo skvělé a pohodové. Bojím se všeho, zejména bolesti. Ale paní doktorka znamínka řádně vyšetřila, vše vysvětila. Lidský přístup. Rychlé a kvalitní ošetření. Mohu jen doporučit. Více

od 1 200 kč

• „Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím. Více

Klinika Laser Esthetic

• „Musím se také připojit a nechápu některé názory zde, také si kladu otázku, kde je chyba ???? Na které straně ???? Paní doktorka je absolutní profesionál v laserové léčbě, prošla jsem mnoho zařízení, ale v Laser Esthetic to opravdu funguje, v čele s paní doktorkou Bedřichovou. Absolutně doporučuji, měla jsme odstranění znamének a ještě botox, vše naprostá spokojenost a paní doktorka skvělá, má dob rý humor a je velmi lidská ! Viola Antalová Více

Klinika Laser Esthetic

• „Velmi milý pan doktor i paní doktorka. Dceru i mně zbavili strachu ze zákroků . Precizní péče, skvělé výsledky ,krátká doba hojení bez jizev. Více

Brtnická 1, Jihlava Mapa

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

Dermatologické konzultace

150 Kč

• „Velmi příjemná lékařka, lidská, trpělivá. Chválím úroveň a čistotu ordinace, preciznost vyšetření, zkušenosti, jenž jsou pro pacienty velkým přínosem. Zde se člověk rád spokojeně vrací. Přístup absolutně bez výhrad bych všem doporučila... Více

Koněvova 31, Praha Mapa

AURA MEDICAL CLINIC s.r.o.

Terezínská 487/71, Lovosice Mapa

NeoClinic estetická dermatologie

• „U doktorky Křemenové jsem byla na konzultaci mé pleti. Paní doktorka je velmi příjemný člověk a prostě profesionál na svém místě! Ví o čem mluví, dokáže stanovit problém pleti, vysvětlit hlavní příčiny a řešení a hlavně poradit správné přípravky. Moc mě překvapil její milý a individuální přístup ke svým pacientům. Vždy pozitivní nálada a upřímný úsměv na tváři je bonusem. Děkuji paní doktorce za skvělou péči! Všem jen doporučuji :)))! Více

Karlovo náměstí 2097/10, Praha Mapa

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

Dermatologická konzultace

900 Kč

• „Úžasná, milá a empatická paní doktorka s naprosto profesionálním i lidským přístupem. Byť jsem nebyla předem objednaná, vzala mě na konzultaci a následně hned laserem odstranila znaménko. Vše mi předem vysvětlila a celý zákrok trval pár minut. S celkovým přístupem v Premier Clinic jsem byla velmi spokojená. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

1 500 Kč

• „Výborná, vynikající a excelentní doktorka. Vysoce lidský a empatický přístup. Poradí a velmi podrobně popíše postup léčby, proč se takto rozhodla a jak bude léčba probíhat. Po odborné i lidské stránce se jedná o TOP doktora. Opravdu neváhejte. Dlouho jsem nepotkal člověka s tak vysoce senzitivním chováním k pacientovi. Smekám a velmi děkuji. Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• Dermatolog, Otorinolaryngolo… Více

„Neexistuje dost superlativů, které by pana doktora dostatečně popsaly. Milý, vstřícný, empatický, odborně zdatný....... doplňte cokoliv a určitě to bude správně. Více

Vyšehradská 320/49, Praha Mapa

Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

• „Mnoho let jsem pacientkou dr.Konigové,úžasný profesionál,ale také lidský přístup paní doktorky byl vždy na prvním místě.Nyní jsem již po druhé byla ošteřena paní doktorkou Felšoovou a přístup byl stejný.Příjemný,milý se snahou pomoci.Obě lékařky zasluhují nejlepší hodnocení.Děkuje Mgr.Alena Kotoučová Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

Botox

od 2 000 kč

• Dermatolog, Ostatní, Plastic… ký chirurg, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

ABCLINIC ART & BEAUTY

• Dermatolog, Chirurg, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum