Praktický lékař

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Praktický lékař, Plastický c… hirurg, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

Kyjevská 303, Pardubice Mapa

M-Gate klinika

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Diagnóza byla často přesnější než od lépe vybaveného specialisty. ke kterému mě pan doktor následně doporučil.

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

• Praktický lékař

„Jsem velice rád, že mám tohoto doktora. Díky prozíravosti mi byl včas zjištěn tumor močového měchýře a následně v nemocnici Motol odstraněn. Veliké dík panu doktoru. Více

Tatranská 860/7, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

• „K paní doktorce už chodím několik let. Je pečlivá.Vždy jsem byla spokojená.Doporučila jsem jí i svým známým,kteří se přistěhovali do Benešova a hledali praktického lékaře. Více

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

1. máje 99, Dymokury, Nymburk Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• Praktický lékař, Chirurg, De… rmatolog, Internista, Plastický chirurg, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Sady Svobody 4, Opava Mapa

Litovelská 26, Olomouc Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

• „U pani doktorky jsem byl spokojen, jedine negativum bylo to, ze mi nebyla schopna (nebo jeji sestra) preposlat udaje pri registraci k jinemu lekari. Ale co se lecby i pristupu tyce jsem nikdy nemel problem. Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař, Chirurg

„Dobrý den všem. Začala bych tím že pan doktor je strašně ochotný, milý a sympatický. Žádné dlouhé čekání. Smysl pro humor v ordinaci nechybí, a hlavně se stále usmívá což se už jen tak nevidí. Rozhodně doporučuji návštěvu zde. Rychle vyřeší váš problém a ještě zlepší náladu. Více

Náměstí Míru 154, Šluknov

Chirurgie Šluknov

Konzultace online

• Praktický lékař, Internista

„Pana doktora vřele doporučuji. Je pečlivý, starostlivý, plně se věnuje pacientovi.Každý zdravotní problém se snaží vyřešit. V dnešní době tak staroslivého a pečlivého lékaře velice těžko hledáte.V dnešní době bych si přála, aby bylo takových lékařů více. Pouze doporučení pro některé pacienty:"nezneužívejte dobroty pana lékaře!!!!!!" Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole