Praktický lékař Ostrava

• Praktický lékař, Chirurg, De… rmatolog, Internista, Plastický chirurg, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Praktický lékař, Anesteziolo… g, Ortoped, Plastický chirurg Více

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance), Havířov Mapa

Poliklinika Dr. Martínka 7 (Ambulance), Ostrava Mapa

• Praktický lékař, Internista

„K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-))) Více

Opavská 959, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a PL pro dospělé

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Praktický lékař, Pediatr

Oldřišov, K Zámku 246, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Zdeňka Štěpánka 6146/8, Ostrava Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Praktický lékař, Ortoped

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Arthro Biotherapy s.r.o., traumatologie

• Praktický lékař

„Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko. Více

Puškinova 226, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace Puškinova s.r.o.

• Praktický lékař

„Pro mě je MUDr. Radomíra Černocká skvělá lékařka nejen po stránce odborné, ale také zároveň lidské. Vždy se snaží pomoci, trpělivě vyslechne trápení. Je to správný člověk na správném místě. Více

J. Šavla 4, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :) Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Vždy pozitívně naladěná, vztřícná a odborně na výši.Po odchodu z ordinace člověk ví,že je v dobrých rukou a že diagnóza kterou určila je stoprocentní.Je profesionálem,ve svém oboru.Také její zdravotní sestra pí.Balátová,je velice lidská a příjemná. Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Velmi skvělá paní doktorka,pečuje o celou mou rodinu,vždy pečlivá,důsledná a vždy s úsměvem na tváři.Neměnila bych,takových lékařek jako je ta NAŠE je velmi málo. Více

Beskydská 124, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Zájem o pacienta a jeho potíže, vysoká erudice, empatie a osobní přístup. Pan doktor se sestřičkou tvoří úžasný tým. Celá naše rodina je v jejich péči již mnoho let a neměnili bychom. Jsme velmi spokojeni. Více

Opavská 76/4472, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím 9 let. Kdykoli, s čímkoli se mi snažil pomoct. S mým atopickým ekzémem se mi snažil pomoct vice než sám kožní. I když jsem se přestěhovala a musím dojíždět, tak mi to nevadí. Protože za skvělým doktorem, který vám chce opravdu pomoct si vždy ráda dojedu. A paní sestřička je vždy příjemná a usměvavá, což vám tu návštěvu hned zpříjemní. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

MUDr. Milerski PL, s.r.o.

• „Jsem s touto paní doktorkou velmi spokojený již několik let. Milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Doporučuji

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Starala se o čtyři generace mé rodiny, vždy vysoko nad rámec svých povinností. Velká lékařka a hlavně velký člověk.

Budovatelů 20b/991, Havířov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „velmi pozitivní lékařka,poradí a nehoní zbytečně lidi k specialistům jen opravdu když je to nutné. kdyby ve zdravotnictví měli všichni takový přístup k pacientům jako paní Zajíčková to bychom se měli. Tanzyna Více

PAVLOVOVA 1625/65, Ostrava Mapa