O nás

MOJE AMBULANCE je moderním lékařským zařízením a zároveň největším poskytovatelem primární péče v České republice. V současné době naleznete našich 31 poboček v 19 městech. Staráme se již o 200 tisíc klientů.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Ivana Slim-Bendová Jiný

Celkově jsem byl s Mojeambulance spokojený, ale po vyšetření u této lékařky jsem se rozhodl změnit praktického lékaře. Paní je velice nepříjemná, arogantní, vyhořelá doktorka, která se neumí chovat k lidem. Přišel jsem s chřipkovými příznaky a žádostí na vyšetření konkrétního onemocnění. Paní Bendová ze mě téměř hned udělala simulanta a když jsem jí vysvětlil, že nepotřebuji neschopenku, ale měl bych zájem o vyšetření krve (příp. jiné vyšetření daného onemocnění), tak mě sjela znovu s připomínkami ve stylu: "Jak si to jako představujete?!" "To bychom tady nedělali nic jiného." "Na takový připomínky já jsem alergická"... To mě zvedlo ze židle a byl jsem rozhodnutý třísknout se dvěřmi a odejít, načež mě zastavila, že mi vypíše objednávku na dané vyšetření. Potom mi řekla, že si jej budu muset zaplatit, což jsem byl ochotný. Těžko může být dobrá diagnostička, když mě jen od pohledu chtěla poslat na neschopenku.. A že paní neposílá ke specialistům?! To je jen vizitka její arogance a neschopnosti.

MUDr. Ivana Slim-Bendová Jiný

Moc děkuji za přístup a vysvětlení mého z dravotniho stavu. Paní doktorka je dle mého názoru člověk na svém místě. Děkuji

MUDr. Ivana Slim-Bendová Jiný

MUDr.Bendová je velmi příjemná lékařka.Dokáže vše vysvětlit,na rozdíl od některých kolegů specialistů.Díky své dlouholeté praxi ve svém oboru dokáže správně určit diagnózu.Je empatická,takových lékařů je už málo.

MUDr. Andrea Krystlová Jiný

Tato paní doktorka mi před 8 lety Zachránila život, 19.3.2021 slavím své druhé narozeniny. Absolutní profesionální přístup, který svou dukladnosti nic nezandbala, dokázala rozpoznat vážnost situace. Nikdy ji nepřestanu děkovat. Děkuji paní doktorko.

MUDr. Andrea Krystlová

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Velmi mi pomohla, vždy ochotná. Poslala mne na všechna důležitá vyšetření. Jana Groskopfová

MUDr. Andrea Krystlová

Doktorka je velice nepříjemná a arogantní. Od začátku vyšetření se chová k pacientovi,jakoby ji obtěžoval. Je až neskutečné ,co si k pacientovi dovolí. I přes přetrvávající zdravotní problémy je schopná z pacienta udělat někoho,kdo má cituji 'potřebu furt chodit po doktorech'. Člověk,který se k lidem chová tímto způsobem,nemá ve zdravotnictví co dělat. Měla by si uvědomit,že pacient rozhodně není její podřízený a její projev si každý líbit nenechá. Nováková Eva

Kontakt

Janáčkova 943/5, Olomouc 779 00 Zobrazit v Goole Maps
tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav 293 01 Zobrazit v Goole Maps
Vítkovická 16/3077, Ostrava 702 00 Zobrazit v Goole Maps
Francouzská 6167, Ostrava 708 00 Zobrazit v Goole Maps
Hlučínská 148/259, Ostrava 725 29 Zobrazit v Goole Maps
Ludvíka Podéště 1971/19, Ostrava 708 00 Zobrazit v Goole Maps
Pekařská 83/1692, Opava 747 05 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Chebská 355/49, Karlovy Vary 360 01 Zobrazit v Goole Maps
Lochotínská 1108/18, Plzeň 301 00 Zobrazit v Goole Maps