Praktický lékař Frýdlant nad Ostravicí

• Praktický lékař

„Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko. Více

Puškinova 226, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace Puškinova s.r.o.

• Praktický lékař

„Velmi skvělá paní doktorka,pečuje o celou mou rodinu,vždy pečlivá,důsledná a vždy s úsměvem na tváři.Neměnila bych,takových lékařek jako je ta NAŠE je velmi málo. Více

Beskydská 124, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je ochotná a vstřícná. Vždy si udělá na pacienta dostatek času. Je temperamentní, milá i přátelská. Je také odbornice - dosahuje výborných výsledků. Více

Novodvorská 3060, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná doktorka.Neměnila by sem.Vždy mi ve všem vyhověla a pomohla.Plná čekárna dokazuje jak je paní doktorka výborná. Více

Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Praktický lékař

„Profesionál, příjemná, věcná!Poradí velmi odborně, hledá příčinu, zdůrazňuje prevenci. Jedná upřímně a snaží se pomoci nejen ihned antibiotiky. Dokončí ráda příčinu a poradí s následným postupem udržování v patřičné kondici. Nerozděluje skupiny věkové. Náhled na pokročilou dobu a lidé jsou málo vzdělaní ve směru zdravotnictví a málo o sebe průběžně dbají. Doporučuji ji. JL Více

Štefánikova ul. 1301, Kopřivnice Mapa

Ordinace praktického lékaře MUDr. Jana Štěpánková

• „Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá a lidská. Má velký odborný rozhled. Je skvělý diagnostik a v případě potřeby dokáže člověka nasměrovat na dobré specialisty. Paní doktorku mohu jen doporučit. Šárka Valošková Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Velmi ochotný doktor, snaží se člověka vyslechnout a vyřešit problém. Jen mi někdy přijde, že toho zneužívají důchodci a chodí si s panem doktorem popovídat. Je velmi pečlivý a důsledný. Bohužel je také velmi opatrný co se týče předepisování antibiotik, proto se z bolesti v krku, na kterou mi běžné léky nezabíraly a říkala jsem mu to, vyklubal zánět středního ucha a musela jsem na pohotovost. V ordinaci je příjemná atmosféra, sestřička je taktéž velmi ochotná a laskavá. Více

Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka,je příjemná a velmi ochotná. A navíc dobře rozumí svému povolání.

Štursova 13, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je vynikající odborník. Moc mi pomohl, když jsem potřebovala pomoct. Má výborný nadhled, úžasnou lidskost, co víc dodat. ⭐⭐⭐⭐⭐ Více

Štefánikova 198/2, Kopřivnice Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor opravdu na svém místě. Vystřídal jsem pár doktorů ale takovou ochotu, a takovou péči jsem nikde nedostal. Pan doktor nikdy nic nepodcení a vše vysvětlí. Více

Kadlčákova 1502, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

„nejlepsi

Sedliště 271, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Moc příjemná a poctivá paní doktorka, velmi doporučuji. Cítím se u ní jako důležitý pacient :), nebere mě jako na běžícím pásu, ale vyslechne, poradí a precizně vyšetří. I sestřička je super! Více

• „mám dobré zkušenosti za 20 let

Novodvorská 3060, Frýdek-Místek Mapa

• Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek Mapa

Moje ambulance a.s.

• „Za mě teda, skvělá doktorka,dobrá stará škola, radši se dívá na pacienta než do počítače,to že s každým neprobira jeho osobní život,je pro mě plusem, na základě vlastního úsudku se snaží najít příčinu ,pomocí vyšetřovacích metod pak jen potvrdit nebo vyvrátit,za mě perfektní a sestřičku,kterou měla na záskok, starší paní v důchodě u žádné jiné nebyl odběr krve taková pohoda, ,,jak do másla,,empatická a zkušená, škoda že v dnešní době je plusem spíš jak dobře to umějí s moderními technologiemi než s člověkem. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Stará se dobře, problémy vždy řeší rychle, vyptává se a jde vidět, že se zajímá. Na 9 měsíců jsem musela přejít k jiné z důvodu stěhování, a to mě naučilo, že lékaři mohou být opravdu rozdílní, k mé smůle jsem narazila na arogantní, neochotnou lékařku, která neřešila mé zdravotní problémy, nezajímal ji posudek od jiného odborníka. Jsem ráda, že jsem zpět u paní MUDr. Chlopčíkové, opět se cítím být v dobrých rukách. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Opravdu Milá paní doktorka, pomůže, vyslechne, vyšetří, neodbyde. Zrovna dnes jsem u ní byla kvůli nějakému problému a opravdu mi vše pečlivě vysvětlila, navrhla postup řešení mého problému, vyslechla mě. Vážím si její profesionality, odbornosti a zároveň lidského přístupu k pacientům. Líbí se mi její individuální přístup. Nebere pacienty jako stroje, ba naopak. Více

Vančurova 401, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vše pozitivní z lidského hlediska již bylo řečeno a se vším naprosto souhlasím. Takže doplním ještě jinak. Každá čekárna praktického lékaře by měla být v nějakém intervalu dezinfikována UV světlem, spolehlivě ničícím viry. U paní doktorky UV lampu v čekárně mají již léta, dnes je to zcela zásadní záležitost. Komunikace přes internet je také skvělá. Po všech stránkách zatím nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měl. Více

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je to výborný lékař,má zkušenosti a osobní přístup. Všem vřele doporučuji. Ivan Škapa.

Pionýrů 1757, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař kterého znám léčil už kdysi babi a dědu umí být empatický co rika si taky mysli umí,vše vysvětlit aby to nestudovany laik pochopil za mě takových lékařů by měl být víc Více

č.d. 389, Čeladná Mapa