Ortoped

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření. Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme. Více

Žlutý kopec 6, Brno Mapa

Ortopedická ordinace

• „Velmi příjemné chování lékaře i sestry a podrobné vysvětlení a snaha pomocí pacientovi. Následná doporučená lecba

Terezie Brzkové 15, Plzeň Mapa

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

• „Pan doktor je velice příjemný i sestřička. Velice pečlivý, vše vysvětlí a navrhne léčbu. Prostě profesionál ve svém oboru. Více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Narozdíl od minulého lékaře má pan doktor snahu zjistit příčinu mých bolestí. Důkladné vyšetření a vysvětlení.

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Pan Zlatohlavy mně dnes operoval loket levý skriply nerv a vše proběhlo v pořádku a je to fakt super cítím se už lépe je to Pán Lékař na svém místě odborník a správní Lékař přeji mu hodně úspěchů děkuji Pane Zlatohlavy Více

Legionářů 514, Praha Mapa

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

• „Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc Více

Tenisová 981, Praha Mapa

Ortopedie Tenisová

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Ordinace Jabloňová

• „Mohu jen vřele doporučit. Velmi milé a vstřícné přijetí. S úsměvem vše jasně vysvětleno a podány srozumitelné informace. Více

Tyršova 53/2, Písek Mapa

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Artroskopie

Hrazeno pojišťovnou

• „Vřele doporučuji všem lidem, kteří mají problémy s kloubním aparátem ať už po nevydařené operaci, nebo po úraze. Léčba v nemocnici měla nevalné výsledky a plánovali další operace pro léčbu kolene. U pana doktora Zemana mne překvapil profesionální přístup celého kolektivu a hlavně léčba která má opravdu výsledky. Už po několika návštěvách v ordinaci výrazné zlepšení pohyblivosti a to hlavní, bez bolestí. Investice do zdraví se vyplatí. Více

Haškova 487, Říčany Mapa

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Národní 981/17, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• Vránova 172, Brno Mapa

• Ortoped

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Chodíme za p. Profesorom z Popradu s našou dcérkou ktorá má diagnostikovaný perthes, klobúk dole pred takým prístupom aký p. Profesor má, na Slovensku sme sa s takýmto prístupom zatiaľ nestretli,sme s ním maximálne spokojný, je to skvelý odborník. Více

Merhautova 142, Brno Mapa

Privátní ortopedie