Ortoped Kladno

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• Ortoped, Kardiolog, Ostatní,…  Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Skvělý ortoped! Pomohl mi po těžkém úrazu bérce a implantací krevní plazmy do kosti mi nakonec ušetřil dvě operace. Absolvovala jsem u něj rovněž extrakci kovového implantátu z bércep a jsem maximálně spokojená. Odborník s lidským přístupem. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice motol

• „Pan doktor mi s velkým zájmem pomohl až dokud jsme můj problém definitivně nevyřešili, jde vidět, že na pacientovi mu velmi záleží. Děkuji Vám pane doktore, cením si tohoto přístupu. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK v Praze a FN v Motole

• „Z mé vlastní zkušenosti. Pan doktor Schovanec dává nadstandartní péči o své pacienty a provádí vysoce profesionální operace. Děkuji i personálu v Berounské ortopedické klinice, kde je vidět, že svojí práci dělají srdcem. Moc děkuji Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „S panem doktorem Freiem mam nejlepsi zkusenost, jako jediny mi dokazal pomoci! (operace ramene - utrzene labrum bicepsove slachy).. Dekuji. Více

Stamicova 21/1968,, Praha Mapa

Poliklinika DAM s.r.o.

• „Rok po artroskopii (odstranění části menisku) je koleno ve skvělém stavu. Pan doktor má vstřícný a zároveň věcný přístup. Rozhodně doporučuji. Více

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• Ortoped, Dermatolog, Gynekol… og, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Ortoped, Fyzioterapeut

„Dlouhodobě mám problémy s páteří, proto čas od času zajdu k panu doktorovi - už léta. Celkově vnímám pana doktora jako jednoho z nejlepších - ať už co do odbornosti, příjemného jednání i empatie. Více

K nemocnici 2814/4, Kladno Mapa

Rehabilitační ambulance

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Rehabilitace

• „paní doktorka je absolutní špička, ujala se mě po operaci halluxu, který pan doktor neodvedl dobře, pomohla a byla vždy velmi milá a ochotná. Hlavně mi její léčebný postup změnil nohu z "kopyto do vrtule" na lidské chodilo, na kterém chodím bez problémů a bolestí, vím, že nikomu jinému bych nesvěřila něco tak důležité jako je fungující noha a bez bolesti. už jsem z toho byla nešťastná a k paní doktorce jsem se dostala až po půlroce po operace, kdy mi operatér nejen neporadil a nepomohl, ale se slovy Teď jde o to aby se to nezhoršilo.... mě poslal domů:-(( takže za paní doktorku i její sestřičku palec nahoru, jste skvělé a není jednoduché mít stále plnou čekárnu bolavých pacientů a vyjít všem vstříc. Ať vám slouží zdraví a můžeme k vám i nadále chodit, držte se:-)) Díky moc za vše H.Linhartová, vděčný pacient Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Hostinského 1533/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky

• „Velice milý doktor, profesionální přístup, po operaci rehabilitace a rameno v naprostém pořádku, moc chválím pana doktora. Více

Politických vězňů 576, Mapa

Ortopedická ambulance Pavilon E

• „Pan doktor opravdu velmi milý vysvětlí a hned jednà .Po prví návštěvě po doporučení kamaráda jsem moc spokojená a věřím ,že teď už se mi od bolesti jen uleví.Dekuju a vážím si takových panů doktorů jako je Pán Doktor Zabilka kéž by vás bylo více . Více

Krškova 807, Praha Mapa

Ordinace specialisty - ortopedie

• „Linhartová Zdeňka (20.října 2016) Děkuji panu doktorovi za provedenou operaci kyčelního kloubu,to jaký je pan doktor to se jen tak nevidí,vstřícný,lidský,milý,trpělivý moc Vám za veškerou ochotu a vstřícnost děkuji,byl jste mně velkou oporou při této operaci. Více

V Úvalu 84, Fakultní nemocnice v Motole, Praha Mapa

Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

• Ortoped, Chirurg

1 názor

„Chtěla bych tímto poděkovat panu doktorovi za pomoc v chirurgické ambulanci na Kladně. Profesionálně mi spolu se sestřičkou pomohli s mým bolestivým problémem. Přesto, že samotný zákrok nebyl nic moc příjemný, chování a atmosféra v ordinaci mi přidala na pohodě. Děkuji a doporučuji, Lenka Více

Fr. Kloze 2628, Kladno Mapa

Ordinace SK Kladno

• „MUDr. Kapounek mi operoval obě kyčle a jedno koleno, naprostá spokojenost, je mi 82 let a chodím bez holí a bez bolestí. Doporučila jsem mnoha známým, kteří měli různé problémy a vždy vše vyřešeno k naprosté spokojenosti. Každý kritik by se měl zamyslet sám nad sebou, jestli pro své tělo dělá to nejlepší a ne se jen spoléhat na to, že lékaři za něj vše dořeší. Ještě jednou mu velmi děkuji za odborně odvedenou práci. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor mi vždy pomohl s páteří a klouby. Jsem s ním moc spokojená. Vždy mi poradil a poslal na vyšetření. Nemohu mu nic vytýkat. Je dobře, že jsou tak dobří lékaři. Eva J. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Korektní, věcný, vysoce kompetentní přístup k léčbě + příjemné osobní vystupování prim. MUDr. Vaněčka

U Vojenské nemocnice 1200, Praha Mapa

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice PrahaOrdinace

• Ortoped, Anesteziolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.