Ortoped Louny

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Beneše z Loun 185, Louny Mapa

Ortopedická ambulance

• „pan primář je skvělý specialista,vybraného chování a já jsem s ním moc spokojená.Ještě mám jít na operaci kolene a budu si vyhledávat jen jeho. Jen více takových lékařů. Schmidová M. Více

Rybalkova 1400, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „V roce 2016 první návštěva u p.doktora .Je jedinečný,vynikající a velice mi pomohl . Srdečně děkuji

Jaroslava Seiferta 40/212, Most Mapa

Ortopedie, rehabilitace, RDG

• „vybornej ,dokaze ,porozumet svim pacientum , je ochotnej vse dober ,vysvetli ,proste takovej, nas pan doktor,si zaslouzi srdecne podekovami ,uctu,lasku, a mnohem vice, moc si vas vazim a chci vam podekovat ,za me uzdraveni ,preju vam hodne zdravcka mnoho ,syl ,vse at se vam dari,z krasnim pozdravem eva vilcekova. mam vas moc rada ,a za vse vam moc z celeho srdce dekuji moc . Více

J.E.Purkyně 270, Most Mapa

Ortopedické oddělení, Nemocnice Most

• „Já už chodím k panu doktorovi několik let a vždy mi pomohl vyřešit a vyléčit jakýkoliv problém.Jsem velmi spokojena s jeho přístupem a nevyměnila bych ho za jiného specialistu. Tímto bych mu chtěla poděkovat i za jeho ochotu a vstřícnost. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Velké díky za ochotu a za pečlivost s jakou se věnoval a stále věnuje mým problémům...Zajímá se o vše ,co by mohlo souviset s daným problémem .V mém případě koleno a později rameno...Není si nač stěžovat...Lékař na svém místě a zdravotní sestra ,tak to je ochota a velmi vstřícný přístup...nikdo nechodí krom hypochondrů rád k lékaři ,ale mohu říci ,že se vyloženě těším a není to jen pro tu bolest která mne trápí...rameno napravil luxusně a bolest už minimální...koleno ještě pobolívá ,ale i tak už značný pokrok v léčbě...Děkuji a přeji jen spokojené pacienty... Více

Rybalkova 1400, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Je to velmi citlivý lékař, když jdu na injekci do kolene, loktu nebo bederní části zad, tak se bojím, že to bude bolet, hlavně když vidím délku jehly. Pan doktor mi vše vysvětlí a ptá se během obstřiku jak se cítím a zda to bolí. Pana doktora byh neměnila. :) Více

most,purkyně 270, Most Mapa

most

• „Tento doktor je fakt super! Maximálně spokojená. Ještě jsem nezažila takové vřelé chování. Doporučuji.

Most Mapa

• Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

• „Na pana doktora můžu šířit jen samou chválu. Kvalitní odborník a profesionál, je velice milý, příjemný a ochotný vše pečlivě vysvětlit a zodpovědět všechny otázky. Jsem po totální endoprotéze obou kolenních kloubu. Rottsen Vera Více

J.E.Purkyne, Most Mapa

Poliklinika

• „moc dekuji panu Zikmundovi,maminka se 4 roky poradne nevyspala a nikdo si nevedel rady a pan Zikmund mimo svou specializaci bez podrobneho vysetreni stanovil diagnozu ktera mamince pomohla Více

Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

• „Profesionál, který ví o čem mluví a co dělá. Takových by mělo být víc.

Budova: C, Patro: 7, Most Mapa

Nemocnice Most

• „Paní doktorka je úžasná, její přístup je věcný, ale velmi profesionální, hlavně rozumí své práci. Je to člověk na správném místě. Je poctivá a snaží se pomoci všemi možnými dostupnými prostředky. Jsem s ní velice spokojena. Více

Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most Mapa

• Most Mapa

• Ortoped

Most Mapa

• Náměstí 5. května 10, Libochovice Mapa

Ortopedické centrum komplexní péče, s. r. o.