Ortoped Lovosice

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Žitenická 18, Litoměřice Mapa

Ortopedické oddělení MěN Litoměřice

• „Užasný doktor,doporučuji

alej 17 listopadu Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem Mapa

• „Je velice příjemný a vždy pomůže chodíme k panu doktorovi se synem jsme spokojeni. Mohu doporučit stabinská

Trnovanská 1733, Teplice Mapa

ORTO K+T, s.r.o.

• „V roce 2016 první návštěva u p.doktora .Je jedinečný,vynikající a velice mi pomohl . Srdečně děkuji

Masarikova tř. 124/124, Teplice Mapa

• „Skvělý lékař, vřele doporučuji. Díky jeho profesionalitě jsem nejen bez bolestí, ale chodím!!! Ramešová M.

Malá Dominikánská 122/12, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Výborný přístup k řešení. Díky návrhu na léčbu pana doktora nemusím na operaci s rukou a již několik let řešíme jinou cestou, která je mnohem pohodlnější a příjemnější a hlavně funguje! Nyní se tam chystám s jiným zdravotním problémem a vůbec nemám strach ani pochyby, že by mi pan doktor nepomohl. Více

Malá Dominikánská 122/12, Litoměřice Mapa

Brozanská 52, Bohušovice nad Ohří Mapa

• „Doktor na správném místě. Přestože můj zdravotní problém nebyl ortopedického původu a s panem doktorem jsme se na tom shodli, vyslechl mě a odeslal mě k neurologickému specialistovi do Litoměřic, kde zjistili, že mám výhřez dvou krčních plotének. Díky jeho pomoci u mě nedošlo k ochrnutí mého těla. Takže za mě patří panu doktorovi opravdu velmi veliké díky. Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.

• „Bohužel pan doktor Knoblauch už není mezi námi .Byl to nejlepší ortoped a člověk .Zachránil mé dcerce nohu :-( Těžko ase nám bude hledat náhrada. Více

Mikoláše Alše 1517, Teplice Mapa

Ortopedická ambulance

• „nebýt pana doktora bych do dnes nevěděla co mi vlastně je,děkuji mu mnohokrát i jsem v mostecké nemocnici ležela je velide milý a moc si ho vážím Více

Školní 3/476, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „K mudr. BŘEZOVSKÉMU jsem se dostala kvůli potížím s kyčlí. Nakonec došlo k výměně kyčelního kloubu. Operaci provedl sám pan doktor. Nemohu si vůbec stěžovat. Vše dopadlo skvěle.Nyní mě čeká výměna kýč. kloubu na druhé noze a já mám k p. doktorovi velkou důvěru, že vše dobře dopadne. Více

Žižkova 51, Lovosice Mapa

Ord. lékaře spec.-ortopedie+algesiolog

• „Opravdu skvělý lékař Mudr.Žďansky!!! Jsem s jeho přístupem a s jeho péči před operací i po operaci velmi spokojená. Nemám co vytknout!! Více

Teplice Mapa

• „velmi dobrý a zkušený ortoped.

Školní 3/476, Lovosice Mapa

Ortopedie

• „lepšího neznám ochotný vše vysvětlí tak aby tomu člověk rozumněl, dokáže poradit a nebudí v člověku takový ten strach z operací Více

Alej 17.listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

• Ortoped

• Náměstí 5. května 10, Libochovice Mapa

Ortopedické centrum komplexní péče, s. r. o.

• Ortoped

• Ortoped, Psychiatr