Neurolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Skvělá doktorka, která mi vždy pomůže a napraví moje bolavá záda. I když jsou čekací lhůty dlouhé, doporučuji se objednat. Více

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno Mapa

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

• „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian. Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

• Neurolog, Psychoterapeut, Ps… ychiatr Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

• Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Poslední 3 roky jsem řešil bolest hlavy, které nabírala postupně na síle včetně únavy. Poslední půlrok byl už nejhorší, kdy jsem byl nucen navštívit doktory specialisty a hledal pomoc, první neurolog mi provedl veškerá vyšetření EEG včetně magnetické rezonance, vše v pořádku. Jelikož bolesti nabírali ještě více na síle a vícekrát se opakovali, navštívil jsem ještě další specialisty. Ať už to byl oční specialista nebo rehabilitační specialista, vždy mi naznačili, že se může jednat o neurologické onemocnění. Nakonec jsem navštívil ještě dalšího druhého neurologa, kteří mi moc nepomohl. Byl jsem považován simulanta a zralý tak na psychiatrii. Původní neurolog mi nakonec sdělil skoro to samé, s velkou nedůvěrou mě též spíše považoval za simulanta. Už jsem přestal doufat, že najdu pomoc. Každý den byl už jen přežitek. Pak jsem na internetu našel stránky neurologa specialisty pana doktora Doležila. Jelikož mě zaujal svým vystupováním a vysvětlováním, které se týkalo i mých zdravotních potíží, neváhal jsem pana doktora kontaktovat. Byla to poslední moje naděje. Stále jsem to nechtěl vzdát a chtěl jsem proti bolestem a únavě bojovat. Pana doktora jsem navštívil, vyplnil pár dotazníků. S údivem, jaký má pan doktor profesionální přístup k pacientům, vstřícné jednání a naslouchání, jsem se konečně dozvěděl, co mi je a v čem je problém. Nakonec se z toho vyklubala migréna. V listopadu to bude rok, co mě má pan doktor Doležil pod kontrolou. Nemůžu si pana doktora vynachválit, protože se mi postupně vrátili síly něco dělat a tvořit. Už nejsem tak vyčerpaný, bolesti jsou mírnější a nejsou tak časté. Velký plus u pana doktora je, že se s Vámi dokáže na toto téma normálně bavit. Máte tak lepší možnost se s touto nemocí sžít. Víte, co můžete od této nemoci očekávat. Jsem rád, že jsem pana doktora Doležila poznal, moc mi pomáhá a moc si toho vážím. Více

Budečská 33, Praha Mapa

DADO MEDICAL

Masarykovo náměstí 58/36, Říčany Mapa

DADO MEDICAL s.r.o,

• Polní 3, Brno

Centrum kardiovaskulární péče Neuron Medical s.r.o.

• „Nejlepší neurolog v Olomouckém kraji.Lidský přístup úžasné chování,vysvětlení problému i terapie.Jsem vděčná,že jsem se v jeho péči Více

Dlouhá 521/34, Olomouc Mapa

Neurosalvezza s.r.o.

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha Mapa

Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice

Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Na pana docenta nemohu nikdy zapomenout.Trpím RS a pan docent mě už v roce 2000 nasadil tu nejlepší léčbu a skoro dvacet let mě drží v relativně dobrém stavu bez atak.Jen škoda,že musel odejít z nemocnice a nakonec zřejmě musela odejít i jeho manželka,výborná lékařka.Bez jejich přítomnosti se cítím velmi opuštěná,nová lékařka mě nezná a tak jen napíše recept a jsem hotová. Chtěla bych jim za vše moc poděkovat. Více

Plácelova 1257/103, Hradec Králové Mapa

Privátní ordinace neurologie

Plácelova, 1257, Hradec Králové Mapa

NEUROLOGIE - RS CENTRUM s.r.o. - DĚTSKÁ NEUROLOGIE

• Neurolog, Dermatolog, Diagno… stik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• Neurolog, Fyzioterapeut

„Pan doktor mi hodně pomohl s bolestí zad a hlavy. Přátelský a ochotný přístup. Vše dobře vysvětleno.

Hradčanské náměstí 5, Praha Mapa

Neurologie, ambulance bolesti

• „MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• Neurolog, Chirurg

„Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit Více

I.P.Pavlova 9, Krnov Mapa

Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan