Porodní asistentka

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Porodní asistentka, Sexuolog… , Gynekolog Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Mega spokojnost. Pani Jarmila si nedava servitku pred usta. Uci o porode na zaklade dlhorocnych skusenosti. Naucila ma prevziat zodpovednost za narodenie dietata a nespoliehat sa, ze niekto ho odrodi za mna. Naucila ma, ze v skutocnosti rodi maternica (deloha) a moja uloha je nekazit jej to strachom z bolesti. Naucila ma techniky, ako sa uvolnit, ako dychat a ine. Po priprave, odporucaniach a cviceniach prebehol porod hladko. Neboli potrebne ani lieky a hormony. Dakujem velmi moc, Jarmila! Více

Údolní 5, Brno Mapa

Jarmila Kovaříková, porodní asistentka

• Porodní asistentka

„Moc doporučuji! Chodila jsem na předporodní kurz, cvičení pro těhotné a na poradnu Laďky Ryšavé. Na kurzu se dozvíte spousty zajímavých informací a do hloubky, zároveň je to velmi příjmené zábavné povídání, které Vás podpoří a pozitivně naladí, což jsem jako těhotná velmi ocenila, škoda, že už to skončilo. Zároveň se můžete na cokoli zeptat a Laďka Vám ráda odpoví a poradí. Na individuální poradně a těhotenském cvičení se mi moc věnovala a pomohla, za to moc děkuji. Laďka má velké množství praktických zkušeností, které uplatňuje na kurzech, poradně a také velký entuziasmus pro obor. Jako porodní asistentku u vlastního porodu jsem neměla šanci jí poznat, ale určitě bude skvělá. Více

Bakalovo nábřeží 1, Brno Mapa

• Porodní asistentka, Gynekolo… g, Sexuolog Více

Sokolovská 131/86, Praha Mapa

GYN MEDICO

• Porodní asistentka

„Velmi komplexní a pozitivní přístup, absolvovali jsme předporodní kurs, Anička s námi byla i při porodu. Velmi laskavý a odborný přístup. Nejlepší porodní asistentka, chcete-li porodní bába v kraji. Více

Jaroslava Seiferta 8, Havířov Mapa

Anna Kohutová

• Porodní asistentka

„Jako prvorodicka jsem si k porodu prala nekoho zkuseneho. Nekoho, kdo mi da pocit bezpeci, silu, podporu. Nekoho, na koho se budu moci spolehnout a budu mu moci plne duverovat. A hlavne jsem chtela pohodovy porod pro sebe a sveho chlapecka, aby mel krasny start do zivota. Diky Jitce se mi vsechno splnilo a ja ji nikdy neprestanu byt vdecna, protoze diky ni (a memu priteli) jsem mela moznost prozit krasny porod a na svet prislo klidne, pohodove a spokojene miminko Vsem tehotnym zenam bych prala, a aby u porodu mely "svoji Jitku" protoze ona je opravdu andel Více

porodnibaba.cz, Trutnov Mapa

Porodnibaba

• Porodní asistentka

„Katka dělá svou práci s velkým zápalem, je odborně výborně připravená a neustále se vzdělává. Byla mi oporou při sbírání informací v těhotenství, při přípravě na porod i při poporodní péči o mě i miminko. Konzultovala jsem s ní spoustu protichůdných informací, na které jsem jako novopečená maminka narazila a vždy jsem dostala odpovědi, které mi nebraly mateřské kompetence, ale naopak mě podpořily v mém vlastním úsudku a informovaném rozhodnutí. Když se jí na něco zeptám, mám jistotu, že dostanu relevantní informace z různých úhlů pohledu. Katka podporuje přirozený porod, kojení, nošení dětí v ergonomickém nosítku nebo šátku a obecně kontaktní rodičovství, přesto přistupuje s respektem k rozhodnutí každé maminky a snaží se ji podpořit. Více

U Trati 2789/33, Plzeň Mapa

Soukromá porodní asistentka

Polínka, Plzeň Mapa

Kontaktní místo porodní asistentky

• „Velmi pozitivní, usměvavá a pohotová porodní asistentka. Vyšla nám s partnerem vstříc s individuálním kurzem a poskytla velmi příjemnou atmosféru. Získáte před porodem jistotu. Rozhodně všem doporučuji. Více

www.midwife.cz Drahobejlova 1019/27, Praha Mapa

MIDWIFE

• Porodní asistentka

„Věra je profesionál každým coulem. Oba dva porody v její přítomnosti pro mě znamenaly pocit bezpečí a důvěry ve vlastní schopnosti, blízkost s miminkem a jistotu zázemí, na které se mohu vždy s důvěrou obrátit. Je vzdělaná v oboru, rozumí procesu porodu i péči o matku a dítě po porodu. Plně respektuje rozhodnutí klientky. Poskytuje návštěvy po porodu, které jsem po posledním porodu velmi potřebovala. Více

Alšova 462, Neratovice Mapa

• „Skvělá, ochotná, hodná..Měla jsem ji i na těhotenské cvičení a byla jsem velmi spokojena. Doporučuji..

Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance MUDr. Jureček Petr

V Jámě 1371/8, Praha Mapa

Kojení Praha, s.r.o.

• Porodní asistentka

„Martina je jako porodni asistentka na spravnem miste! Mila, zkusena, prijemna, trpeliva,... Mohla bych takto pokracovat do nekonecna :-) Vrele doporucuji! Více

Horní Branná 450, Vrchlabí Mapa

Porodní asistentka

• Porodní asistentka

„K Denise jsem se dostala na poslední chvili před mym prvnim porodem z duvodu odmitnuti u jiné PA. A jsem za to ted velmi rada. Denisa byla uprimna a narovinu rekla, jak to v porodnici chodi, co z meho porodniho planu je a není realne. U obou porodu me, před odjezdem do nemocnice, navstivila doma. Navíc u druheho porodu respektovala me rozhodnuti ohledne gbs a i presto, ze ostatní personal v porodnici s tim mel problem, stala za mnou. Diky ni jsem nemusela ( nebo minimalne ) komunikovat s ostatnim personalem ohledne polohy, nastrihu, medikace aj. Diky ni jsem si, v ramci moznosti porodnice, mohla porod prozit sama a v klidu. Take jsem u druheho porodu mela moznost poznat, jak citlivy clovek to je. Skoda, ze takovych PA, které ještě veri v schopnost zeny dite prirozene porodit, je tak malo. Více

Krkonošská 157, Vrchlabí

Porodní asistentka - zdravotní péče poskytovaná ve vlastním sociálním prostředí klientky

www.porodjinak.cz, www.jogajilemnice.cz, Jičín Mapa

ON Jičín a.s.- porodnice

1 názor

„U Moniiky Plačkové jsem byla na předporodním kurzu i měla jsem štěstí, že i při porodu. Porodní asistentka Monika - má znalost porodní asistentky, má přehled, umožňuje i alternativní metody, aromaterapii, homeopatika, cvičení atd.. Velmi trpělivá, samotný porod mi hodně usnadnila, vysvětlovala co se bude dít a proč, jak si stojím a dostávala jsem i pochvaly:-))) MOC MOC za vše děkujeme. Marušky Více

Pod Všemi svatými 80, Plzeň Mapa

Mulačova nemocnice, s.r.o.

• „Moc děkuji za kontrolu v šestinedělí, která byla velmi přínosná a zároveň příjemná. Podpořila mě zvládnout i několik dní vysokých teplot a nepřestat kojit a cítit se jako schopná matka přesto, že jsem měla první dítě a byla jsem v mnoha ohledech nejistá. Takovou podporu by měla dostat každá novopečená maminka. Více

Terezie Brzkové 60, Plzeň Mapa

Kontaktní pracoviště porodní asistentky

• Porodní asistentka

„Porodní asistentka Klára Daňková je velmi ochotná a má profesionální přístup. Snaží se, aby celý porod proběhl pokud možno naprosto fyziologicky. Díky dlouhým porodním bolestem jsem už myslela, že to nezvládnu bez "ulevovačů".. nakonec mi však PA neuvěřitelně pomohla, když mi "názorně" ukázala, jak spodek v průběhu kontrakcí uvolnit a díky tomu jsem se konečně začala otevírat! Pak už nebylo potřeba žádných medikamentů.. Vysvětlila mi i jak mám dýchat jak v první době porodní tak v druhé. Z jejího přístupu, ale i přístupu veškerého ostatního personálu v porodnici u Milosrdných bratří jsem naprosto nadšená. Příště chci rodit zase v této porodnici.. Více

Polní 3, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných Bratří

• Porodní asistentka

„PA Jitka Kastanova byla vyborna, citlive me provedla porodem, respektovala ma prani, do niceho me nenutila, nabizela moznosti (jak to prirozene urychlit), ale rozhodnuti ponechala na mne (vyckavala jsem a nebyl s tim problem). Podporila me i v prani porodit do vody, coz se take stalo. Kdybych planovala dalsi deti, rada bych rodila zase s ni. Pro uplnost dodavam, ze porod sel dobre a probehl prirozene. Více

brno Mapa

• Porodní asistentka

„K Jarce Jindrové jsem chodila do Mamicentra na masáže pro těhotné a byla jsem velmi spokojená. Ráda ji všem maminkám doporučuji, po masáži jsem se cítila vždycky perfektně. Více

Bakalovo nábřeží 1, Brno Mapa

MAMI - Centrum porodních asistenek