Porodní asistentka Ostrava

• Porodní asistentka, Sexuolog… , Gynekolog Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• Porodní asistentka

„Velmi komplexní a pozitivní přístup, absolvovali jsme předporodní kurs, Anička s námi byla i při porodu. Velmi laskavý a odborný přístup. Nejlepší porodní asistentka, chcete-li porodní bába v kraji. Více

Jaroslava Seiferta 8, Havířov Mapa

Anna Kohutová

• „Vlaďka je člověk na správném místě. Její kurzy jsou absolutně nejlepší. Skvěle připraví na porod, veškeré informace které poskytuje jsou věcné, nezatěžuje zbytečnostmi. Součástí jejich kurzů je také cvičení, které těhulky alespoň trochu donutí se hýbat. Naprostá spokojenost, navíc to je neskutečně milý, vtipný a usměvavý človíček. Moc doporučuji! Více

Vítkovická nemocnice

• Porodní asistentka

„Děkuji nejlepší sestřičce Aničce za lidský a profesionální přístup, skvělou péči v době přípravy na porod, pomoc při porodu a výbornou starost o mě i mého syna v době šestinedělí. Je to sestřička, která miluje svou práci a výborně se stará o rodičky, prostě zářící sluníčko dodávající sílu, energii a pozitivní náladu, doporučuji všem a ještě jednou moc děkuji. Více

Porodnice Vítkovice

• Porodní asistentka

„Porodni asistentka z Vitkovice nemocnice, Ostrava, pani Katerina Pomahacova, byla perfektni. Trpeliva, hodna, zkusena. Jsem moc rada, ze jsme ji meli u porodu. Dekujeme. Více

• Porodní asistentka

„nejlepší sestřička na oddělení šestinedělí,vždy usměvavá, pomáhala s kojením, vždy si věděla rady a hodně nám pomohla když jsme bojovali s nalitýma prsama a přikládáním Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• Porodní asistentka

„Ze své zkušenosti mohu o paní Petře Chromkove napsat jen to nejlepší, 3.6.19. jsem rodila ve Vítkovicke nemocnici, jako prvorodicka, bez kurzu, jsme nemela představu, paní Petra mě vším provedla přímo na sále, krásné připravila a porod s ní byl jedna báseň, Teda nemohu říci, že by to byl porod jednoduchý, jak ne pro mě tak rozhodně ne pro paní Petru ????????. Ale je naprosto skvělá!! Symptacika, usměvavá, na každou mou hloupou otázku odpověděla vstřícné a pomohla mi! S přítelem jsme byli velice spokojeni a s příštím přicházejícim potomkem budu vyhledávat paní Petru!!! Za mě ještě jednou, opravdu Top! Děkujeme!! ???????? Více

Nemocnice Vítkovice a.s. - Gynekologicko - porodnické oddělení Ostrava

• Porodní asistentka

„Baječný člověk, kterého jsem potkala u porodu, hrozně moc mi pomohla. Byla velice příjemná, milá a budu na ni vždy pamatovat. Přeji všem aby někoho podobného taky měli při svém porodu, bez ní bych to tak hladce nezvládla. ANdílek přesně na svém místě :) Více

„ano

Frýdek-Místek Mapa

1 názor

„Doporučuji navštívit toto centrum, pod vedenim zkušených por. as.Čeká Vás přijemné prostředí,velice dobré odborné přednáky,cvičení,tanec,aroma masaže,...které obohatí vaše těhoteství.Koukněte:www.budumaminka.cz Více

J. Čapka 721, Frýdek-Místek Mapa

POMAD Komplexní domácí zdravotní péče Šebestová s.r.o.

1 názor

„Super péče... ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

E.Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku p.o.