Pediatr

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.

Kurská 2, Starý Lískovec, Brno Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka, jakou jsme kdy pro děti měli. Je velmi milá, vše vysvětlí, nic nezanedbá. Nedáme na ni dopustit. Otevřená i alternativní medicíně, poradí i po telefonu, bez problémů se do ordinace dovoláte. Více

Kodaňská 436/17, Praha Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele doporucuji L.Rajzíková Více

Žukovského 887/4, Praha Mapa

Pediatrie

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín Mapa

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Bartošovice 11, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• Pediatr, Plicní lékař

„Za panem doktorem dojizdim z jineho mesta. Respektujici lekar. Oddelene ordinace a cekarny pro zdrave a nemocne.

Ke Kurtům 383, Praha Mapa

150 Kč

• „Chodila jsem k paní doktorce od narození do devatenácti let. Je milá, vstřícná. Vždy dobře poradila, nikdy jsem se v ní nezklamala a ráda na ni vzpomínám. Více

Újezdská 1180, Choceň Mapa

Sam.ord. PL pro děti a dorost

• „Paní lékařky si velice vážím, je to odborník na svém místě. Nejsem velice duveriva k lékařům, nicméně paní doktorka si získala mou absolutní důvěru, vím, že s ní můžu cokoliv probrat, vyslechne si můj názor, sdělí mi svůj, aniž by mi ho nutila a vždy se na všem rozumně domluvíme. Veškere úkony mi vždy podrobné vysvětlí, zajímá se o stav děti a souvislosti, probere s rodiči možnosti a nemáte pocit, že ji zdrzujete. Nepíše antibiotika už ve dveřích a když už jsme je dostali napsané, bylo to opravdu až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost. Kéž by bylo více takových lékařů, odborníků. A nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je také velice milá a empaticka, obě mají úžasný přístup k dětem a jsou skvělý tým. Více

L. Podéště 12/1971, Ostrava Mapa

Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost

• „Neni treba se rozepisovat. Dle meho nazoru je pani doktorka ★ mezi lékaři. Vse co zde zaznelo v kladnych prispevcich je pravdou a s nazory maminek nemohu jinak, nez souhlasit. Chodila jsem k ni jako mala, az do mych 18ti včetně mych 4 bratru. Kdyz se mi narodila dcera... Nepremyslela jsem ani na vteřinu nad jiným pediatrem. MUDr. Dvořáková byla jasná volba. Ze je pani doktorka někdy nákladová... ruku na srdce a kdo z nás neni...kazdy máme své dny. Vážím si její práce... A děkuji za to, že k ní s dcerou mohu docházet. Abych nezapomněla musím poděkovat i paní sestricce, ktera je báječná a bez ní by se ordinace neobešla. S pani doktorkou jsou perfektní a sehrány tým. Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Základní vyšetření

400 Kč

• Pediatr, Praktický lékař

„Skvělý lékař na svém místě! Pořadí, ptá se, neřešil zbytečně tabulky a jiné pro mnohé maminky stresující věci.

Americká 10, Plzeň Mapa

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

100 Kč

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

• Pediatr, Praktický lékař