Pediatr Plzeň

• Pediatr, Praktický lékař

„Skvělý lékař na svém místě! Pořadí, ptá se, neřešil zbytečně tabulky a jiné pro mnohé maminky stresující věci.

Americká 10, Plzeň Mapa

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Očkování

100 Kč

• „Super lékařka, která ví jak léčit všechny své malé a dospívající pacienty. Vždy vyjde vstříc a pomůže. Nebudu měnit i když bydlíme jinde. Jelikož tato kapacita se najde už jen málo kde. A ovšem nesmí se zapomenout na sestřičku, která je též super. Vždy byly obě ochotné a vždy pomohly . Více

Čemínská 217, Město Touškov Mapa

č.d. 30, Kozolupy Mapa

• Pediatr, Endokrinolog

„Úžasná... Vždy se na návštěvu a náběry krve moc těším :D Jenom čekaní na řadu skoro vždy výjde na jednu až dvě hodiny. Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Samostatná ordinace pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, vždy připravena pomoci dětem neinvazivním způsobem. Myslí především na dítě a jeho zdraví. Používá metody s minimem škodlivých vlivů Více

Vltavínová 8, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Měli jsme se synem velké štěstí, že měla paní doktorka volnou kapacitu a přijala nás hned po porodu mezi své pacienty. Možná na nás první návštěvu působila přísně, ale její ráznost mně, jako spíše citlivé matce, vyhovuje. Vše vysvětlí, všechny otázky zodpoví. K synovi se ona i sestřička chovají moc hezky. Každá prohlídka důkladná. Nic nezanedbají. Kdykoliv jsem potřebovala, byly tu pro mě a já jim za péči děkuji. Více

Kaznějovská 45, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Šebková je skvělý člověk, chodila jsem k ní já jako dítě a teď tam chodím se svým synem. Má skvělý přístup k dětem, je strašně hodná a vždy vše vysvětlí. Má se mnou svatou trpělivost. Mám první děťátko a volám ji kvůli všemu. Vzdy je ochotná, nikdy není nepříjemná a se vším vždy poradí a vysvětlí. Ještě jsem se nesetkala s tím, ze bych na ni pozorovala , ze ji otravuji nebo něco podobného. A ze už těch telefonátu kvůli malickemu bylo. Nepomůže jen s malickym, ale i s vašimi osobními problémy. Pokud na vás pozoruje, ze není něco v pořádku, tak se zajímá a snaží se pomoct. Nemůžu si ji vynachválit jak jako lékařku mého syna, tak jako člověka. Je fantastická! Mám ji moc rada a vždy ji rada vidím. Dekuji ji za vše! Dospíšilovi Více

Strážnická 36, Plzeň Mapa

Soukromá ordinace pro děti a dorost

• „Jsem naprosto spokojena s paní doktorkou opravdu je prijemna i po telefonu snaží se pomoci jak to jde.Kez by takové byli vsichni.Ja a deti ji děkujeme a jsme rádi že ji máme.Dekujeme. Více

Československých legií 599, Chrast Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Přístup paní doktorky Nové k dítěti i rodičům je nadstandardní! Je velmi ochotná, nespěchá a hlavně vyslechne. Jsem ráda, že nás přijala do péče. Více

Kaznějovská 45, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá není co vytknout, kéž by bylo víc takových lékařů a hlavně jí věřím, má pravdu v tom co píše o covid vakcine. Více

Masarykovo náměstí 104, Přeštice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka má v péči obě naše děti a nikdy bych neměnila. Má naprosto skvělý přístup k dětem, jak ona, tak sestřička. Rodiče zbytečně nestraší, zároveň zbytečně nezlehčuje, vše hezky vysvětlí, nikdy nic nezanedbala. Více

Žlutická 9, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je uzasna, chodime k ni uz s druhym ditkem a ocenuji na ni jeji lidsky, vstricny pristup, se vsim poradi, mali pacienti ji maji radi, nwboji se do ordinace. Moc dekuji za tak skvelou pani doktorku a milou sestricku se kterou jsou spolecne uplne bezkonkurencni ❤️ Více

Mánesova 9, Plzeň Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka i její sestřička jsou obě skvělé. K dětem se krásně chovají, takže děti jdou k lékaři rádi. Vše je nám vždy vysvětleno, zodpoví trpělivě veškeré dotazy. Vítám i komunikaci e-mailem, v dnešní době je to kolikrát velká časová úleva, vyřešit určité věci takto, než jezdit do ordinace. Jsme moc rádi, že takou doktorku i sestřičku máme :-) Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Pani doktorka je proste nejlepsi! Vyborna a moc dobra.Mam ji rada. Dekujeme za perfektny pristup! Urcite doporucuji!

Strážnická 36, Plzeň Mapa

Soukromá ordinace pro děti a dorost

• „Chodíme k paní doktorce s dvouletým synem a půlroční dcerou a jsme moc spokojeni! Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, pečlivé a ochotné, vždycky vše skvěle vysvětlí a dobře poradí. V akutních případech můžeme volat i mimo pracovní dobu a když syn marodil, dokonce sama zavolala a zeptala se, jak je na tom. Perfektní přístup, neměnila bych! Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „jsme naprosto spokojení... hrozně milá,hodná,laskavá a lidská... vždycky poradí a pomůže... skvělá doktorka.... a naší dcerunce se taky líbí,směje se na paní doktorku...:D Více

Jeřabinová 417, Rokycany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší lékařka, jakou jsme kdy měli a to nejen co se odbornosti týká. Paní doktorka je velmi empatická a pokud je potřeba, dokáže i rodiče psychicky velmi dobře podpořit. Kéž by takových lékařů bylo více. Všem vřele doporučuji. Více

Alej svobody 27, Plzeň Mapa

Poliklinika Plzeň

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená, syn k ní chodí od narození. I když už bydlíme v Plzni nepřehlásila jsem ho a stále dojíždíme do Břízy. Sestřička je taky velmi milá a vstřícná. Bára Více

tř. 1. máje 633, Horní Bříza Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moc milá paní doktorka, nemám co vytknout =) Moc milá paní doktorka, nemám co vytknout =) Moc milá paní doktorka, nemám co vytknout =) Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Ordinace dětského lékaře

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď k ní chodí i mé děti,nemohu jinak než chválit.Více takových lékařek by byla potřeba,vždy poradí a není problém i konzultace po telefonu. Více

Masarykovo náměstí, Nýřany Mapa