Gynekolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Chodím mnoho let, spokojenost, ale počítejte se zpožděním objednávaného terminu. Na druhou stranu máte jistotu, že pokud máte otázky, tak doktor pečlivě vyšetří . Více

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• „Výborný lékař. Příjemné prostředí a odborník na své místě. Profesionální přístup sestry i lékaře...

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Příjemná sestřička i pan doktor,jsem velmi spokojená. Čistá pěkná čekárna i ordinace. V čekárně jsme byli jen dvě. Bezbariérový přístup Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• „S návštěvou jsem velmi spokojená. Z návštěvy jsem byla nervózní, ale hned, jak jsem vstoupila dovnitř, zjistila jsem, že se nemám čeho obávat. Více

Branická 479/21, Praha Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Neplodnost

2 500 Kč

• „S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Příjemná, pečlivá, vše vysvětlí. Její péči určitě doporučuji.

Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• „Naprostá a dlouholetá spokojenost. Vytknout nelze absolutně nic. Mohu pouze, a ráda, doporučit. Děkuji.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Profesionální přístup i vyšetření. Velmi milý a pozorný doktor. Velká spokojenost. Děkuji a doporučuji...

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Gynekologie

• „Po dlouhé době jsem se setkala s lékařem,který má lidský přístup,je empatický,pečlivý a vše pečlivě vysvětlí. V ordinaci jsem se cítila velmi dobře. Pan doktor je velice milý.Doporučuji!! Více

Hnězdenská 2, Praha Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

Antikoncepce

50 Kč

Budínova 2, Praha Mapa

Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

• „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Хороший специалист и человек! Приятна в общении, хорошо все объясняет и отвечает на все вопросы. Умеет найти индивидуальный подход :) побольше бы таких врачей! Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Místní 358/9, Havířov Mapa

Gynekologická ordinace Baška

Československé armády 12C, Hlučín Mapa

Gynekologická ordinace Hlučín

• Gynekolog, Sexuolog, Porodní…  asistentka Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• Gynekolog, Diagnostik

„Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.