Gynekolog Frýdek-Místek

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Místní 358/9, Havířov Mapa

Gynekologická ordinace Havířov

Baška 420, Frýdek-Místek Mapa

Gynekologická ordinace Baška

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

• Gynekolog, Kardiolog, Pediat… Více

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá. Více

Zdrav. středisko 500, Kozlovice Mapa

Jiráskova 2270, Frýdek-Místek Mapa

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu. Více

Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka 7, Ostrava Mapa

FETMED

• „K panu doktorovi už chodím hezkou řádku let a vždy jsem byla nadmíru spokojená.Nejste jen skvělý lékař,ale i člověk,děkuji. Více

Dlouhá tř. 83, Havířov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Úplně ten nejlepší lékař, kdybych se odstěhovala, jezdila bych za ním i přes půl světa:) jeho přístup k pacientům je naprosto úžasný. Kdyby byli všichni lékaři takový, to by byla paráda.. Více

Marie Kudeříkové 1559/1a, Havířov Mapa

Ordinace gynekologa

• „Pan doktor je skvělý. Naprostá spokojenost. Vždy pomůže, ještě se mi nestalo, že by něco přehlédl. Vše polopaticky vysvětlí. Sestřička je hrozně příjemná a milá, vždy si spolu pokecáme a zasmějeme. :) Děkuji jim oboum. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Paní doktorka Lorencová je jedna z nejlepších lékařek u kterých jsem kdy byla. Velmi empatická, přívětivá, pečlivá s velkou praxí. Úspěšně mě provedla celým těhotenstvím a i díky ní máme krásnou holčičku. Prostředí ordinace je taky moc příjemné včetně sestřičky,která je vždy usměvavá a milá. Člověk by nevěřil, že se může i u gynekologa cítit dobře :)Děkuji za vás. Více

Jiráskova 2270, Frýdek-Místek Mapa

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „Pan doktor je jednička. Citlivý, starostlivý,vše ochotně vysvětlí. Celé těhotenství se mnou chodil na kontroly manžel,nikdy s ním neměl problém,naopak mu vše krásně a dopodrobna vysvětlil,vše na ultrazvuku ukázal. Lékař na svém místě. Více

E.Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice Frýdek - Místek p.o. gyn.- por. odd.