Gynekolog Ostrava

• „Naprostá a dlouholetá spokojenost. Vytknout nelze absolutně nic. Mohu pouze, a ráda, doporučit. Děkuji.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Československé armády 12C, Hlučín Mapa

Gynekologická ordinace Hlučín

• Gynekolog, Sexuolog, Porodní…  asistentka Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• „Chtěla bych panu doktorovi poděkovat za odborný a milý přístup a za splnění mého snu otěhotnět. Jsem teprve na začátku, ale pan doktor navrhnul přistup a léčbu, která se nakonec podařila a oplatila. Ráda se k němu vrátím, až budu zase potřebovat pomoct. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

• „Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková Více

Silesia Medical s.r.o.

• „Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Přátelský, profesionální,vždy semnou probere vše do podrobná a vysvětlí co není jasné. vždy k němu jdu i odcházím s úsměvem. Více

Silesia Medical s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „U pana doktora jsem byla jiz dvakrat, poprve me trochu odbyl, a jedine co bylo, ze mi porad nutil prasky,prasky,prasky a pak cela prohlidka probehla tak rychle, ze jsem se ani na nic nestihla zeptat a uz jsem stala pred ordinaci.., :D ale nejspis mel jen velmi perny den. Podruhe byl naprosty sympatak, ukecany a mily, vyslechnul, poradil, ma normalni nazory a pohled na svet. Naprosto mi vyhovuje :) Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Gynekolog, Kardiolog, Pediat… Více

Antošovická 345/226, Ostrava Mapa

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu. Více

Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka 7, Ostrava Mapa

FETMED

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Poprvé jsem byla u pana doktora Malíka. Byla jsem dost nervózní, co mě čeká . Pan doktor vše vysvětlil a v podstatě jsem vše zvládla. Takových lékařů si moc vážím , hlavně za přístup k pacientovi. Moc děkuji za jeho doporučení. Více

Masarykovo nám.20, Ostrava Mapa

Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.