Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Ostrava

• „Velice příjemný, důsledný, pečlivý lékař s letitými zkušenostmi, prostě odborník, určitě doporučuji

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „Chtěla bych panu doktorovi poděkovat za odborný a milý přístup a za splnění mého snu otěhotnět. Jsem teprve na začátku, ale pan doktor navrhnul přistup a léčbu, která se nakonec podařila a oplatila. Ráda se k němu vrátím, až budu zase potřebovat pomoct. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

• „Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Pan doktor je velice ochotný a milý a je to odborník na pravém místě.Chodím k němu už hodně let a po přestěhování k němu jezdím nadále až 50 km. Jeho zdravotní sestra je taky na pravém místě,hodná a ochotná. A oba Vám trpělivě odpoví na každý Váš dotaz. Více

Palackého 313, Fulnek Mapa

Ordinace pro gynekologii a porodnictví, léčba poruch plodnosti

• „Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Přátelský, profesionální,vždy semnou probere vše do podrobná a vysvětlí co není jasné. vždy k němu jdu i odcházím s úsměvem. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Zakladatelská 975/22 Karviná - Nové Město, Karviná Mapa

GYNET Karviná Gynekologické centrum

Rydultowská 1370 , býv.hotel Doubravan, Orlová Mapa

GYNET Orlová Gynekologické centrum

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá. Více

Jiráskova 2270, Frýdek-Místek Mapa

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „Pan doktor je skvělý. Naprostá spokojenost. Vždy pomůže, ještě se mi nestalo, že by něco přehlédl. Vše polopaticky vysvětlí. Sestřička je hrozně příjemná a milá, vždy si spolu pokecáme a zasmějeme. :) Děkuji jim oboum. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Paní doktorka Lorencová je jedna z nejlepších lékařek u kterých jsem kdy byla. Velmi empatická, přívětivá, pečlivá s velkou praxí. Úspěšně mě provedla celým těhotenstvím a i díky ní máme krásnou holčičku. Prostředí ordinace je taky moc příjemné včetně sestřičky,která je vždy usměvavá a milá. Člověk by nevěřil, že se může i u gynekologa cítit dobře :)Děkuji za vás. Více

Jiráskova 2270, Frýdek-Místek Mapa

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie