Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna České Budějovice

• „Pan doktor Botka je výborný gynekolog. Vždy milý, lidský a má velmi ochotný personál. V těhotenství nic nepodcenuje :-), za to velké dík. Více

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Gynekologie

• „Pana doktora Petra Linharta považuji za jednoho z nejlepších gynekologů u nás. Až neuvěřitelné je, jak milý a přtelský má přístup, i když to při jeho práci musí být jako na běžícím pásu, každé ženě se tak hezky věnuje a vše vysvětluje znovu a znovu. Když jsem potřebovala ve 13tt pomoci na gynekologické ambulanci, byla jsem nesmírně ráda, že je tam zrovna on. Věnoval se mi téměř hodinu svého času. Nikdy jsem nezažila od jiných lékařu takto příjemné vystupování a co hlavně - moc mi pomohl. Děkuji! Více

B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Lékaře navštěvuji asi 1 rok a jsem s ním velice spokojená. I hned co sem byla tehotna tak mi pomahal a když neco miminku chybelo hned sme to resili a za vsechno mu moc dekuji Více

Budějovická 148, Velešín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Český Krumlov - 9. 9. 2020 operace laparoskopicky. Moje poděkování patří doktorovi Míkovi a jeho kolegům za trpělivost a úžasnou péči. Byl to zázrak, že se to povedlo laparoskopicky. Děkuji!!! Více

B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „S paní doktorkou Bosákovou mám jen pozitivní zkušenosti. Vždy mi za v času pomohla, i když to jednou bylo mimo její obor. Je velmi milá a přátelská, stejně tak sestřička. Trauma z návštěvy gynekologa opravdu neznám, ba naopak :-) Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.