Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Třebíč

• „S panem doktorem mám několikaleté zkušenosti ,vše pečlivě vysvětlil a nikdy nebyl v ničem problém. Vždycky když jsem potřebovala tak mi dobře poradil a přesměrovala jsem k němu i většinu svého příbuzenstva, kromě žen i svého manžela, se kterým nám poradil právě v sexuální oblasti o které toho ví docela dost a tak s ním není problém cokoliv probrat. Rád vtipkuje a mluví narovinu, možná že ne každej to snese, ale já si už zvykla :) Více

Jungmannova 9/104 -Jejkov, Třebíč Mapa

AviMed Třebíč

• „Nejsem pacientka pana doktora, ale setkala jsem se s ním již několikrát (těhotenský screening, pohotovost). Skvělý doktor! Vše vysvětlí, přistupuje individuálně. Je velmi milý a ochotný. Díky. Více

Soukopova 16, Třebíč Mapa

Centrum péče o ženu, s.r.o.

• „Jsem strašně moc spokojená, úžasnej přístup udělá mi všechny potřebné zákroky, ultrazvuk, stěry. Ve srovnání s holkama co slyším, že je doktorka neposlala ani na jaterní testy, jsem šťastná :) Více

Vrchovecká 1, Velké Meziříčí Mapa

Gynekologická ambulance

• „K paní doktorce chodím několik let. Je to opravdu profesionálka a hlavně skvělý člověk. Teď v těhotenství se mně věnuje, je pečlivá, nic nepodceňuje. Čekací doba není skoro žádná, snad vždy jsem přišla na řadu přesně na objednaný čas. Více

Soukopova 16, Třebíč Mapa

Centrum péče o ženu, s.r.o.

• „Nejlepší gynekolog ve VM, poctivý, důkladný, trpělivý. Všechno do podrobna vysvětlí, ukáže názorný přiklad na ultrazvuku, obrázcích. Palec hore a klobouk dolů před tímto panem doktorem. Více

Vrchovecká 1, Velké Meziříčí Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan doktor ukončil můj velice zdlouhavý porod. Nebo lépe řečeno porod zrychlil a vůbec rozhodl, co a jak. Seznámil mě s fakty a dal mi na výběr. Co asi hodně pacientek úplně nedává je jeho velice osobitý "humor". Mezi stahy se to špatně poslouchá. Nicméně nejdůležitější je pro mě výsledek a fakt, že lékař evidentně ví, co dělá a mohu mu důvěřovat. Jinak byl příjemný, chápavý a jak řekl, tak se taky stalo. Více

Bráfova 50, Třebíč Mapa

Odborný ženský lékař