Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Orlová

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• „Velké díky panu doktorovi a celému týmu. IVF na první pokus vyšlo. Jsme moc rádi, že jsme mohli chodit právě k panu MUDr. Lachčinovi, je spolehlivý, uvádí vše na pravou míru a žádný stres. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Úžasný PAN DOKTOR! přešla jsem od pána dr. Ichnovského, tady k úžasnému panu dr.Kurasovi, pečlivý,přátelský,všechno vysvětlí, komunikace na 1*, mužů jenom chválit! Jsem velmi spokojena, moc Vám děkuji za skvělou starostlivost během vyšetření... Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné. Více

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Zakladatelská 975/22 Karviná - Nové Město, Karviná Mapa

GYNET Karviná Gynekologické centrum

Rydultowská 1370 , býv.hotel Doubravan, Orlová Mapa

GYNET Orlová Gynekologické centrum

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá. Více

Jiráskova 2270, Frýdek-Místek Mapa

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „K paní doktorce chodím už 8 let. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát! Poradí, vtipná, empatická, pečlivá! I kvůli malému podezření radši nechá udělat testy atd. Teprve když jsem podstoupila kvůli těhotenství vyšetření u jiných gynekologů v nemocnici, uvědomila jsem si, že vyšetření provedené paní doktorkou citlivě, bez bolesti či krvácení, není jinde samozřejmostí !!! Mám k paní doktorce důvěru a nebála bych se ji zeptat na cokoliv. Děkuji za Vás! Více

Jiráskova 2270, Frýdek-Místek Mapa

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „Moc ráda přidávám to nejlepší hodnocení. Už léta je pan doktor náš rodinný lékař, neměnila bych a všem velmi ráda doporučuji. Velmi kladně hodnotím možnost online objednávky. Více

ČSA 604, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „S prací i přístupem pana doktora jsem spokojená.Je odborníkem na správné místě. Pochvalu zaslouží i milé sestřičky. Mohu vřele doporučit. Více

Havířská 1821/51b, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog