Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Opava

• „Na pana doktora, SPECIALISTU píši pouze toto. Je to člověk na správném místě. Zná svůj obor a je 1. Děkuji mu za milé, přívětivé chování a také za můj život. Zná svoji práci že všech úhlu. Chodím k němu cca. 30 let a nevymenila bych ho. Děkuji za vše. Dana H. Více

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Sestřička má vstřícný postoj, i kdybyste měli špatnou náladu, ona má pozitivní energii. Ordinace je vkusně a účelně vybavena, pan doktor má zájem o pacienta. Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• „Pan Mudr. Herman je vynikající lékař. Chodím k němu již několik let. Po vystřídání dvou gynekoložek jsem konečně natrefila na doktora, který řeší příčinu problémů. Je opravdu velmi pečlivý a jsem mu opravdu vděčná za rychlý přístup k mému problému. Jeho profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace a maximálně 5 minut strávených v čekárně je velké plus k jeho skvělým schopnostem. Pana doktora Hermana můžu jedině DOPORUČIT! Více

Slovenská 42/1334, Opava Mapa

FEMISALVA s.r.o., gynekologie

• „K panu doktorovi jsem chodila 5 let a nemohla jsem si stěžovat, bohužel jsem změnila bydliště a tím i doktora. Moje současná paní doktorka už není tak příjemná a to podání ruky jak při příchodu tak odchodu z ordinace je velmi sympatické gesto. Opravdu bych jiného gynekologa pro Opavu a okolí nemohla doporučit Více

Rybova 1592/5, Opava Mapa

Pracoviště gynekologie a porodnictví

• „Pan doktor je naprosto profesionální, skromný a hodný člověk. Párkrát jsem k němu šla na vyšetření v těhu když zastupoval doktorku Petrovou a nemůžu srovnat. Vše vysvětlí. Při vyšetřování o proti doktorky je velmi jemný. Vše komentuje co dělá a co vidí. Škoda, že jsem k němu nezačala chodit dřív... Více

Rooseveltova12, Opava Mapa

Gyncentrum Opava s.r.o.

• „Paní doktorku moc doporučuju jsem uni už dost dlouho sestřička je příjemná a paní doktorka taky jsem moc spokojená jen doporučuju Více

Ostrožná 27, Opava Mapa

Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé

• „Skvělá doktorka, nemůžu si vynachválit :) Je profesionální, milá, ochotná :) Můžu jen doporučit!

Horní Město 137, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K MUDr. Petrové chodím pravidelně - již poměrně dlouho a v zásadě jsem s ní neměla nikdy problém a jsem spokojená. Je milá, ale faktem je, že není příliš hovorná, tedy pokud se ji přímo nezeptáte, sama od sebe nejspíš s konverzací nezačne. Pokud mě, ale něco opravdu zajímalo, vždy mi bylo vše dobře vysvětleno a dobře poradila. Zdravotní sestry nejsou špatné, ale pro úsměv jdou daleko a často jsou nepříjemné. Co mě ale fakt vytočí při každé návštěvě je čas, který v čekárně strávím, než na mě dojde řada, ačkoliv mám časovku - vůbec nechápu k čemu slouží, když se jimi vůbec neřídí (hodina sem, hodina tam). Více

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

Gyncentrum Opava s.r.o.

• „Dnes jsem byla na pravidelné prohlídce u pana doktora,věděla jsem,že by v současné době nedostal medaili"Nejhezčí gynekolog",jak by tomu bylo před léty.Musím říct,že jsem byla velmi potěšena!!!!!Pan doktor vypadal dobře.Je pravda,že zestárnul,ale vypadal upraveně a ve tváři jsem poznala,toho "starého"pane doktora. Zřejmě neměl dobré období,ale nyní je vše v pořádku. Přála bych panu doktorovi,pevné zdraví a "návrat",aby byl konečný. Více

Rybářská 12, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velmi dobrá gynekoložka, jsem spokojená, a nemám co vytknout. Dobrý přístup k pacientkám a nikdy nebyl žadný problém :) Více

Masarykova 32/339, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velice dobrý přístup k pacientovi,jak sestřička tak pan doktor.Chci jim ještě jednou poděkovat a popřát ať mají jenom spokojené pacienty.DĚKUJI. Více

Rybova 5, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Také jsem šla k panu doktorovi s rozpaky. Až doposud jsem chodila jen k paní doktorce, se kterou jsem byla spokojená. Jeho přístup a chování mě velice mile překvapily. Mám pocit, že i po odborné stránce využívá nejnovějších poznatků. Byla to pro mne nová zkušenost, ale určitě pozitivní. Více

Rybova 5, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Chodím k paní doktorce již 6 let a nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém. Je moc milá, ochotná, vše mi vysvětlí. Když nastal nějaký problém ihned zahájila vhodnou léčbu. V ordinaci by akorát mohly být odhlučněné stěny, ale na druhou stranu mě doopravdy nezajímají problémy ostatních, takže i když občas něco zaslechnu, okamžitě tuto informaci vypouštím. Jsem na 100% spokojena s paní doktorkou i se sestřičkou. Více

Smetanova 661, Hradec nad Moravicí Mapa