Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Opava

• „U pana doktora si cením jeho profesionalitu a jsem s ním velice spokojená.Dokaže se pobavit o problému a poradit i být přísný, když něco nedodrzujete. Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• „Perfektní lékař, sestra, skvělý přístup, vždy lékař vše vysvětlí a poradí, když je nějaký problém, velká spokojenost

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Mudr. Michalec je skutečný odborník ve svém oboru. Jeho profesionální přístup, konzultace, bezbolestné vyšetření a přístrojové vybavení je srovnatelné se západem. Prožila jsem totiž značnou část života v Německu. Žádné známky nervozity, žádný stres. Vše v klidu. Mohu jej pouze doporučit. Více

Sušilova 1751/1, Opava Mapa

Practic Medical s.r.o.

• „Pan doktor je naprosto profesionální, skromný a hodný člověk. Párkrát jsem k němu šla na vyšetření v těhu když zastupoval doktorku Petrovou a nemůžu srovnat. Vše vysvětlí. Při vyšetřování o proti doktorky je velmi jemný. Vše komentuje co dělá a co vidí. Škoda, že jsem k němu nezačala chodit dřív... Více

Rooseveltova12, Opava Mapa

Gyncentrum Opava s.r.o.

• „Paní doktorku moc doporučuju jsem uni už dost dlouho sestřička je příjemná a paní doktorka taky jsem moc spokojená jen doporučuju Více

Ostrožná 27, Opava Mapa

Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé

• „K MUDr. Petrové chodím pravidelně - již poměrně dlouho a v zásadě jsem s ní neměla nikdy problém a jsem spokojená. Je milá, ale faktem je, že není příliš hovorná, tedy pokud se ji přímo nezeptáte, sama od sebe nejspíš s konverzací nezačne. Pokud mě, ale něco opravdu zajímalo, vždy mi bylo vše dobře vysvětleno a dobře poradila. Zdravotní sestry nejsou špatné, ale pro úsměv jdou daleko a často jsou nepříjemné. Co mě ale fakt vytočí při každé návštěvě je čas, který v čekárně strávím, než na mě dojde řada, ačkoliv mám časovku - vůbec nechápu k čemu slouží, když se jimi vůbec neřídí (hodina sem, hodina tam). Více

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

Gyncentrum Opava s.r.o.

• „MUDr. Renáta Kupková je vynikající lékařka, mám s ní jen samé výborné zkušenosti - stejně jako lidi z mé rodiny, ale i kamarádky. Je milá, vstřícná, empatická, vše vysvětlí, umí naslouchat, usmívá se, působí uklidňujícím dojmem. Nedávno jsem byla na gyn. operaci, přišla na sál, vzala mě za ruku, pohladila mě, usmála se na mě, povzbudila mě, pochválila mě ..., je prostě skvělá !!! Všem vřele doporučuji !!! Více

Sušilova 1751/1, Opava Mapa

Practic Medical s.r.o.

• „Také jsem šla k panu doktorovi s rozpaky. Až doposud jsem chodila jen k paní doktorce, se kterou jsem byla spokojená. Jeho přístup a chování mě velice mile překvapily. Mám pocit, že i po odborné stránce využívá nejnovějších poznatků. Byla to pro mne nová zkušenost, ale určitě pozitivní. Více

Rybova 5, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog