Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• „Pana doktora doporučuji! Chodím k němu už 9 let a nemůžu si ho vynachválit. Ochota, pečlivost, komunikace..

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• „Pan doktor byl velice milý a chápavý. Po mé zkušenosti z předchozí lékařkou jsem byla mile překvapená.

Branická 479/21, Praha Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Neplodnost

2 500 Kč

• „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Lékař odborník na svém místě, takových by mělo být více. Perfektní prostředí, moderní vybavení ordinace, milý a profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Sympatická ordinace, lidé, kterým záleží na zdraví pacientů. Za mě 1* :-) Více

Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1 Mapa

GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Gynekologické konzultace

1 200 Kč

• „K panu doktorovi chodím už dlouho a jeho péče je opravdu na úrovni. Při vyšetření ani nevíte, že něco dělá, jak je jemný.. Což se o jiných říci nedá a už jsem měla tu zkušenost. Vím ,že se na pana doktora i sestřičku můžu spolehnout a to je v dnešní době docela zázrak. Takže tímto jim děkuji. :) Více

Dlouhá 11, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pro mne je Pani doktorka skvely odbornik. Jsem v jeji peci jiz nekolik a porodila jsem dve zdrave deti. Je Mila, usmevava, vzdy mi skvele poradila. Za mne velka spokojenost. Více

Prostřední 791, Hostivice Mapa

GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

• „Pani doktorku mohu jenom doporucit. Velmi ocenuji nejen jeji milou povahu,ale hlavne jeji znalosti a dovednosti a neskutecnou trpelivost,kterou s pacienty ma. Po predchozi spatne zkusenosti diky pani doktorce vim, ze kazde prohlidky se clovek nemusi bat. Pani doktorce dekuji za vse,co pro me udelala a stale dela Více

Pražská 375, Dobřichovice Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „K panu doktorovi chodím necelý rok, nemůžu si na nic stěžovat. A paní sestřička velice hodná a příjemná.

Chodovická 10/484, Praha Mapa

GYNOSAN, s.r.o.

• „MUDr. Jaroslav Hulvert je jedním z nejlepších lékařů v oblasti potíží s otěhotněním v České republice. Profesně je velice erudovaný, na sále extrémně šikovný. Také jeho lidská stránka pomáhá k jeho skvělým výsledkům, umí podpořit a dodat optimismus i když se oplodnění delší dobu nedaří. Já osobně jsem šťastná, že jsme na něj získali doporučení a naše očekávání spíše předčil. Má rozumný přístup a věnuje se jen podstatě, netahá z lidí peníze. Více

Na Florenci 19, Praha Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

ISCARE Klinické centrum

• „Pani doktorka je vysoce profesionalni jak po odborne, tak lidske strance. Vzdy me vyslechne, probereme to spolu a domluvime se na reseni. Nikdy nebyla arogantni, povysena, protivna, ale naopak pokazde opravdu mila a vstricna a k tonu vyborna lekarka. Kez by takovych bylo vic... Více

Ostrovského 3/253, Praha Mapa

Praktický lékař - gynekolog

• „Paní doktorka Hourová je opravdový profesionál s empatickým přístupem. Tuto ordinaci není stres navštěvovat. Paní doktorka vždy vše vysvětlí. Má zájem o pacienta. Je velmi milá. Kéž by byl každý doktor takový. Za osm let, kdy k paní doktorce docházím jsem neměla ani jednu špatnou zkušenost. Vše v naprostém pořádku. Více

Jeseniova 208/2769, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor Folauf je nejlepší gynekolog kterého znám, počet hvězdiček mi nestačí, je na vysoké odborné úrovni a jeho přístup k pacientkám je výjimečný. Chodím k němu již 14 let a je to můj nejoblíbenější lékař za kterým jsem ochotná dojet kamkoli.Přeji mu mnoho zdraví a spoustu spokojených pacientek. Více

Americká 17, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor je vyborny lekar, empaticky, profesionalni, vysetreni je rychle, naprosto pohodove. Doporucuji!!!

Platnéřská 11, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Některé sestry na recepci se chovají opravdu hrubě a netaktně. Na druhou stranu, fungují tam především jako recepční, takže to neřeším. MUDr. Matějovský je skvělý doktor a ten roční poplatek za to rozhodně stojí. Poctivý a citlivý, osobní přístup. Chodím k němu už několik let a pokaždé, když byl nějaký problém, snažil se ho opravdu řešit a vždycky se to podařilo. Než jsem začala chodit k němu, měla jsem velmi negativní zkušenost s dvěma gynekoložkami, kvůli kterým jsem se extrémně bolestivých gyn. prohlídek a ošetření bála víc než zubaře. Ale tady je to úplně jiné. U Matějovského se mi nikdy nestalo, že by vyšetření či ošetření bolelo. Všechno vysvětlí, poradí, nikdy by nenapsal jen tak prášky "od stolu", jako se to běžně dělá jinde. Fakt profík na svém místě. Hlavně jsem díky profesionálnímu přístupu naprosto změnila názor a rozhodně se nebojím, není čeho :-) Více

Roškotova 2/1717, Praha Mapa

Gynekologie

• „Nejlepší doktor jakého jsem kdy měla. Pana doktora jsem navštěvovala několik let, kdy jsem žila v Praze a vždy bylo vše v nejlepším pořádku. Velmi milý, empatický a naprosto profesionální přístup. Po odstěhování z Prahy zpět na Moravu jsem reálně zvažovala, že u pana doktora zůstanu a budu za ním dojíždět. Protože on za to stojí a bylo mi jasné, že lepšího beztak nenajdu. Což se začíná potvrzovat. Úžasný lékař a ještě víc úžasný člověk. Kéž by takových bylo víc. Více

Dukelských hrdinů 23, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Milá sestřička i doktorka, v čekárně strávím oproti objednané době maximálně 15 minut navíc. Je to krásné čisté moderní prostředí. Někdy je jen cítit, že pacientek mají opravdu hodně, a tak když není žádný zdravotní problém, prohlídka trvá klidně jen 5 minut. Ráda doporučuji dál. Více

Staropramenná 3117/17, Praha Mapa

GynPorScan

• „Mám s paní doktorkou i sestřičkou jenom dobré zkušenosti. Návštěva vždy probíhá příjemně a dozvím se vše, co potřebuji. Také oceňuji, že čas objednání je dodržován, tedy že v čekárně nemusím dlouho čekat. Paní doktorku mohu upřímně doporučit. Více

Náměstí W. Churchilla 1800/2, Praha Mapa

Gynecol s.r.o.

• „Pan Doc. Rotta kdysi pomohl mé mamince donosit a přivést mne i mého bratra v pořádku na svět a když jsem v 15 letech měla první velké zdravotní trable, moje mamka mne instinktivně popadla a dovlekla k němu. Od té doby jsem jeho vděčnou pacientkou a neznám jiného lékaře, kterému bych důvěřovala víc! Nejednou mi pomohl zvládnout zdravotní problémy i po psychické stránce, dokonce i když nebyly gynekologického původu. Mám i díky jeho péči dvě zdravé děti a jeho po všech stránkach empatický přístup vyklidní vždy i takového plašana jako jsem já ;) Je mi jasné, že není v lidských silách zastavit čas, ale dokud bude mít sílu ordinovat, lékaře nezměním! Jestli jsem kvůli němu ochotná čekat třeba půl dne na prohlídku, je to jen moje věc a moc dobře vím proč to dělám! Přeji Panu doktorovi a také jaho skvělým kolegům Dr. Bednářovi a Dr. Folaufovi jenom vše dobré! Martina Frintová Více

Americká 17, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Nejlepší gynekolog pod sluncem, moc mě mrzí, že už ho nezastihnu. Velmi pečující a empaticky pan doktor. Snad zůstane péče tak kvalitní i u nové doktorky. ???? Více

Železnobrodská 25/764, Praha Mapa

Gynekologická ambulance