Zobrazit lékaře

Jsme nestátní soukromé zdravotnické zařízení. Více

O nás

Ordinace

ISCARE Klinické centrum

Jankovcova 1569/2c

17004, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje

O nás

Jsme nestátní soukromé zdravotnické zařízení.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Karla Klofandová

  Anesteziolog, MUDr.

  • M

   Vyšetření v analgosedaci pod rukama paní doktorky Klofandové byla hračka :-) Velmi sympatická a komunikativní, díky patří také celému týmu ISCARE.


 • Naděžda Machková

  Gastroenterolog, MUDr.

  • Velmi výborná a objetavá doktorka. Vřele doporučuji. vyslechne, vyšetří a doporučí jen to nejlepší. Jsem s paní Machkovou velmi spokojená


 • Marika Jaržembovská

  Gynekolog, MUDr.

  • C

   U této paní doktorky se cítím naprosto uvolněná a v pohodě,vyzařuje z ní tolik pozitiva jako u nikoho jiného!!!! doporučuji na 100% :-)

  • J

   Paní doktorka je velmi milá a maximálně vstřícná ke všem požadavkům. Mohu ji jen doporučit. Obecně ale nemohu doporučit soukromé kliniky, které léčí neplodnost (navštěvovala jsem jich více). Bohužel často převažuje snaha o zisk nad snahou pomoci pacientkám.


 • Zuzana Turková

  Gynekolog, MUDr.

  • P
   Umístění: MEDIVA s.r.o.Služby: Bolest

   U paní doktorky sem byla díky bohu jenom jednou, a to proto že muj ošetřující lékař měl v době mí návštěvy dovolenou. Ze začátku se zdálo vše v pořádku a poté sem byla dost zaskočená když paní doktorka začala být moralistická vůči mýmu rozhodnutí že neberu antikoncepci, ale takovým způsobem že mi to bylo až nepřijemný. Slovami “kdyby jste viděla potrat máte mindrák do konce života” . Zajimalo by mě jak si paní mohla byt tak jistá že kdybych náhodou otěhotněla že podstoupim potrat, každopádně další moje názory ji potom absolutně nezajimaly, k této paní doktorce už bych nikdy nešla, moje zkušenost sní mi už bohatě stačila.

  • T
   Umístění: ISCARE Klinické centrumSlužby: novy gynekolog

   Pani doktorka bila velmi arogantni, nepustila ke mne meho muze. Hodinu do mne civela a rekla, ze mam na pravem vajecniku miomy.
   Sla jsem tedy za jinim odbornikem, kteri mi potvrdil graviditu 6 tydnu.
   Pani doktorka se jenom spoliha na tehotenske testy svich pacientek (ktery mne dopadl negativne). Odporuceni pro nove pacientky: V ZADNEM PRIPADE! Sestricka je moc hodna to je velke positivum teto ambulance.

  Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře


 • Martin Bortlík

  Gastroenterolog, MUDr.

  • Umístění: ISCARE Klinické centrumSlužby: Crohn

   Skvělej lékař a člověk, nebýt tohoto pana doktora tak bych tu už asi ani nebyl, po mých 5 letech utrpení kdy absolutně lékaři v mém bydlišti nevěděli co mi vlastně je, tak pouhá jedna navštéva a vyšetřeni u pana DR: Bortlika mi svitla naděje na lepší i snad normalní život, během 14 dnu domluvena operace a vše se změnilo da se říct k normalnímu žití :-) Moc děkuji.

  • Vrátil mě zase "do hry". Nebýt tohoto lékaře, a této kliniky, nevím, jak bych dopadl. Přišel jsem k němu ve značně špatném stavu, dnes už jsem na tom mnohem líp, a za to můžu jen děkovat! Zvláště za léčbu šitou, jak se říká na míru.

  Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře


 • Martin Lukáš

  Gastroenterolog, MUDr.

  • L
   Umístění: ISCARE Klinické centrumSlužby: Idiopatický střevní zánět

   V péči pana doktora jsem již cca 5 let. Je to velmi sympatický, empatický, energický a erudovaný lékař, jeho otec v něm má velmi kvalitního kolegu a nástupce.

  • L

   Jsem u pana doktora Lukáše zatím chvíli (2.2014), ale již od začátku je jeho ochota, pochopení, prostě celkový přístup na vysoké úrovni a já si jen přeji, aby takoví byli všichni doktoři. Pana doktora si vážím a doufám, že společně na tu potvoru časem vyzrajeme :)


 • Jaroslav Hulvert

  Gynekolog, Prim. MUDr.

  • E
   Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance

   Pan doktor Hulvert je největší profesionál na svém místě. Prošla jsem si řadou ordinací, kde byli arogantní lékaři, kteří neléčili můj problém s PCOS a chtěli mě hned hnát do IVF a někteří hrozili i neplodností. Vždy jsem od nich odcházela s brekem. Od pana doktora jsem vždy odcházela s úsměvem, dobrou náladou a pocitem, že jsem v těch nejlepších rukou. Přišla jsem k němu v listopadu na první konzultaci a v březnu mě předával mému regulérnímu gynekologovi s prvním ultrazvukem našeho miminka. Vždy usměvavý, vše v klidu vysvětlí, je empatický a netrpí božským syndromem. Každému ho mohu doporučit. Ačkoliv jsem se bránila hormonům pro podporu těhotenství, nebylo u mě jiné varianty, ale pan doktor mi dal takové prášky, že vše bylo úspěšné napoprvé, bez jakéhokoliv vedlejšího účinku...…

  • L

   Musím říct, že zpětně hodnotím pana doktora ne příliš kladně. Díky jeho laxnímu přístupu teď musím na hysteroskopii. Zkrátka to, co on považuje za normální věc, jiný doktor nikoliv. Věřím, že tedy vše dobře dopadne, ale jsem ráda, že už u něj nejsem.

  Podívejte se na všechny názory (58) na lékaře