Zobrazit lékaře

Jsme nestátní soukromé zdravotnické zařízení. Více

ISCARE Klinické centrum

Jankovcova 1569/2c

17004, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 23...

Jsme nestátní soukromé zdravotnické zařízení.

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Karla Klofandová

Anesteziolog, MUDr.

• M

Vyšetření v analgosedaci pod rukama paní doktorky Klofandové byla hračka :-) Velmi sympatická a komunikativní, díky patří také celému týmu ISCARE.

• Martin Lukáš

• L

Jsem u pana doktora Lukáše zatím chvíli (2.2014), ale již od začátku je jeho ochota, pochopení, prostě celkový přístup na vysoké úrovni a já si jen přeji, aby takoví byli všichni doktoři. Pana doktora si vážím a doufám, že společně na tu potvoru časem vyzrajeme :)

• Naděžda Machková

Gastroenterolog, MUDr.

• Velmi výborná a objetavá doktorka. Vřele doporučuji. vyslechne, vyšetří a doporučí jen to nejlepší. Jsem s paní Machkovou velmi spokojená

• Marika Jaržembovská

Gynekolog, MUDr.

• C

U této paní doktorky se cítím naprosto uvolněná a v pohodě,vyzařuje z ní tolik pozitiva jako u nikoho jiného!!!! doporučuji na 100% :-)

• J

Paní doktorka je velmi milá a maximálně vstřícná ke všem požadavkům. Mohu ji jen doporučit. Obecně ale nemohu doporučit soukromé kliniky, které léčí neplodnost (navštěvovala jsem jich více). Bohužel často převažuje snaha o zisk nad snahou pomoci pacientkám.

• Jaroslav Hulvert

Gynekolog, Prim. MUDr.

• L

Musím říct, že zpětně hodnotím pana doktora ne příliš kladně. Díky jeho laxnímu přístupu teď musím na hysteroskopii. Zkrátka to, co on považuje za normální věc, jiný doktor nikoliv. Věřím, že tedy vše dobře dopadne, ale jsem ráda, že už u něj nejsem.

• Z

Pan doktor je výborný profesionál a dobrý člověk. Vděčím mu za to, že se moje dvojčata narodila přirozenou cestou, ve 39. týdnu těhotenství. Musím ho pochválit ve všech ohledech.

Podívejte se na všechny názory (57) na lékaře

• Věra Šatánková

Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

Umístění: Medico Clinic

V lednu 2018 jsem podstoupila operaci horních víček.Zákrok byl zcela bezbolestný,cítila jsem jen opravdu nepatrný vpich při lokální anestezii.Po operaci jsem se cítila skvěle,jizvičky nebolely a neměla jsem ani žádné modřinky.Později jen mírný otok.Pani primářka je velmi šikovná,příjemná,ochotná a určitě se ráda opět svěřím do jejich rukou.Poděkování patří i celému personálu.

Umístění: Medico ClinicSlužby: abdominoplastika

Díky Vám, paní doktorko, jsem 4x krásnější ! Díky Vám nemám povislou kůži a otoky kolem očních víček, díky Vám moje prsa po 3 dětech a 7 letech kojení po modelaci vypadají jako prsa modelky, díky Vám je má kůže na břiše o 30 cm kratší, mé břišní svaly, které byly rozestouplé, po sešití drží krásný tvar a já konečně mohu obléknout dvoudílné plavky. Díky Vaší labioplastice si mohu beze studu užívat sexuální život.
      Díky Vám mi stouplo sebevědomí a připadám si o pár desítek let mladší - ač se mi blíží padesátka, lidé mi tipují věk kolem třiceti.
      Díky Vám je můj manžel šťastný, že má i po třiceti letech manželství doma sexy ženu, za kterou se každý s potěšením otočí.
      Díky Vám jsou na světě tisíce šťastných, sebevědomých a krásných žen, a já, jako jedna z nich, Vám z celého srdce děkuji za to, že jste !!!
      Byla jsem a budu Vaše chodící reklama !
      Každému, kdo uvažuje o zákroku, rozhodně doporučuji Vaše zlaté ruce !
      Pro mne jste nejlepší, nejempatičtější, nejpohodovější a nejšikovnější plastická lékařka, která kdy existovala !
      Už se těším na setkání s Vámi u aplikace botoxu !
      Vaše věrná a forever young  klientka Monika

Podívejte se na všechny názory (47) na lékaře

• Zuzana Turková

Gynekolog, MUDr.

• P
      Umístění: MEDIVA s.r.o.Služby: Bolest

U paní doktorky sem byla díky bohu jenom jednou, a to proto že muj ošetřující lékař měl v době mí návštěvy dovolenou. Ze začátku se zdálo vše v pořádku a poté sem byla dost zaskočená když paní doktorka začala být moralistická vůči mýmu rozhodnutí že neberu antikoncepci, ale takovým způsobem že mi to bylo až nepřijemný. Slovami “kdyby jste viděla potrat máte mindrák do konce života” . Zajimalo by mě jak si paní mohla byt tak jistá že kdybych náhodou otěhotněla že podstoupim potrat, každopádně další moje názory ji potom absolutně nezajimaly, k této paní doktorce už bych nikdy nešla, moje zkušenost sní mi už bohatě stačila.

• A
      Umístění: ISCARE Klinické centrumSlužby: novy gynekolog

Pani doktorka bila velmi arogantni, nepustila ke mne meho muze. Hodinu do mne civela a rekla, ze mam na pravem vajecniku miomy.
      Sla jsem tedy za jinim odbornikem, kteri mi potvrdil graviditu 6 tydnu.
      Pani doktorka se jenom spoliha na tehotenske testy svich pacientek (ktery mne dopadl negativne). Odporuceni pro nove pacientky: V ZADNEM PRIPADE! Sestricka je moc hodna to je velke positivum teto ambulance.

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře

• Martin Bortlík

• Umístění: ISCARE Klinické centrumSlužby: Crohn

Skvělej lékař a člověk, nebýt tohoto pana doktora tak bych tu už asi ani nebyl, po mých 5 letech utrpení kdy absolutně lékaři v mém bydlišti nevěděli co mi vlastně je, tak pouhá jedna navštéva a vyšetřeni u pana DR: Bortlika mi svitla naděje na lepší i snad normalní život, během 14 dnu domluvena operace a vše se změnilo da se říct k normalnímu žití :-) Moc děkuji.

• Vrátil mě zase "do hry". Nebýt tohoto lékaře, a této kliniky, nevím, jak bych dopadl. Přišel jsem k němu ve značně špatném stavu, dnes už jsem na tom mnohem líp, a za to můžu jen děkovat! Zvláště za léčbu šitou, jak se říká na míru.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře