Zobrazit lékaře

Jsme nestátní soukromé zdravotnické zařízení. Více

ISCARE Klinické centrum

Jankovcova 1569/2c

17004 , Praha , hl. město Praha

Jsme nestátní soukromé zdravotnické zařízení.

Nejbližší zařízení

• Karla Klofandová

Anesteziolog, MUDr.

• M

Vyšetření v analgosedaci pod rukama paní doktorky Klofandové byla hračka :-) Velmi sympatická a komunikativní, díky patří také celému týmu ISCARE.

• Naděžda Machková

Gastroenterolog, MUDr.

• Velmi výborná a objetavá doktorka. Vřele doporučuji. vyslechne, vyšetří a doporučí jen to nejlepší. Jsem s paní Machkovou velmi spokojená

• Marika Jaržembovská

Gynekolog, MUDr.

• C

U této paní doktorky se cítím naprosto uvolněná a v pohodě,vyzařuje z ní tolik pozitiva jako u nikoho jiného!!!! doporučuji na 100% :-)

• J

Paní doktorka je velmi milá a maximálně vstřícná ke všem požadavkům. Mohu ji jen doporučit. Obecně ale nemohu doporučit soukromé kliniky, které léčí neplodnost (navštěvovala jsem jich více). Bohužel často převažuje snaha o zisk nad snahou pomoci pacientkám.

• Zuzana Turková

Gynekolog, MUDr.

• P
      Umístění: MEDIVA s.r.o.Služby: Bolest

U paní doktorky sem byla díky bohu jenom jednou, a to proto že muj ošetřující lékař měl v době mí návštěvy dovolenou. Ze začátku se zdálo vše v pořádku a poté sem byla dost zaskočená když paní doktorka začala být moralistická vůči mýmu rozhodnutí že neberu antikoncepci, ale takovým způsobem že mi to bylo až nepřijemný. Slovami “kdyby jste viděla potrat máte mindrák do konce života” . Zajimalo by mě jak si paní mohla byt tak jistá že kdybych náhodou otěhotněla že podstoupim potrat, každopádně další moje názory ji potom absolutně nezajimaly, k této paní doktorce už bych nikdy nešla, moje zkušenost sní mi už bohatě stačila.

• T
      Umístění: ISCARE Klinické centrumSlužby: novy gynekolog

Pani doktorka bila velmi arogantni, nepustila ke mne meho muze. Hodinu do mne civela a rekla, ze mam na pravem vajecniku miomy.
      Sla jsem tedy za jinim odbornikem, kteri mi potvrdil graviditu 6 tydnu.
      Pani doktorka se jenom spoliha na tehotenske testy svich pacientek (ktery mne dopadl negativne). Odporuceni pro nove pacientky: V ZADNEM PRIPADE! Sestricka je moc hodna to je velke positivum teto ambulance.

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře

• Martin Bortlík

• Umístění: ISCARE Klinické centrumSlužby: Crohn

Skvělej lékař a člověk, nebýt tohoto pana doktora tak bych tu už asi ani nebyl, po mých 5 letech utrpení kdy absolutně lékaři v mém bydlišti nevěděli co mi vlastně je, tak pouhá jedna navštéva a vyšetřeni u pana DR: Bortlika mi svitla naděje na lepší i snad normalní život, během 14 dnu domluvena operace a vše se změnilo da se říct k normalnímu žití :-) Moc děkuji.

• Vrátil mě zase "do hry". Nebýt tohoto lékaře, a této kliniky, nevím, jak bych dopadl. Přišel jsem k němu ve značně špatném stavu, dnes už jsem na tom mnohem líp, a za to můžu jen děkovat! Zvláště za léčbu šitou, jak se říká na míru.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Martin Lukáš

• L
      Umístění: ISCARE Klinické centrumSlužby: Idiopatický střevní zánět

V péči pana doktora jsem již cca 5 let. Je to velmi sympatický, empatický, energický a erudovaný lékař, jeho otec v něm má velmi kvalitního kolegu a nástupce.

• L

Jsem u pana doktora Lukáše zatím chvíli (2.2014), ale již od začátku je jeho ochota, pochopení, prostě celkový přístup na vysoké úrovni a já si jen přeji, aby takoví byli všichni doktoři. Pana doktora si vážím a doufám, že společně na tu potvoru časem vyzrajeme :)

• Jaroslav Hulvert

Gynekolog, Prim. MUDr.

• P
      Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulanceSlužby: Jiný

MUDr. Jaroslav Hulvert je jedním z nejlepších lékařů v oblasti potíží s otěhotněním v České republice. Profesně je velice erudovaný, na sále extrémně šikovný. Také jeho lidská stránka pomáhá k jeho skvělým výsledkům, umí podpořit a dodat optimismus i když se oplodnění delší dobu nedaří. Já osobně jsem šťastná, že jsme na něj získali doporučení a naše očekávání spíše předčil. Má rozumný přístup a věnuje se jen podstatě, netahá z lidí peníze.

• Š
      Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulanceSlužby: Jiný

Nechápu negativní komentář vyčítající hrubost pana doktorovi. Jsem jeho pacientkou několik let, včetně těhotenství a vždy byl milý, pečlivý, vysvětloval atd.
      Jediné co je fakt šílené je časté a dlouhé čekání (klidně hodinu i víc) navzdory objednání. Jako lékaři mu ale nemám co vytknout.

Podívejte se na všechny názory (61) na lékaře