Bolest ramene Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám. Více

Ke Koupališti 1790/12, Praha Mapa

Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Národní 981/17, Praha Mapa

Ortoped, sportovní traumatolog

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Paní magistra mi po utržení prsního svalu při rehabilitaci velmi pomohla. Ocenuji přístup a vřele doporučuji.

Žítavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Nedvězská 2223/29, Praha 10, Praha Mapa

Vital-praha,

od 800 kč

Kladenská 241/41, Praha Mapa

FYZIO SPARRING PARTNERS

• „velmi milá slečna, ochotná objednat dle vaší potřeby co nejrychleji, souhlasím s předchozí recenzí- je vidět, že slečnu práce baví a vždy se tam moc těším :) přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů Více

Na Výsluní 1348, Neratovice Mapa

Fyzio Magnolie

Klasická masáž

500 Kč

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv! Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Americká 42, Praha Mapa

KCK SALVE spol.s.r.o.

• „Pan doktor mi s velkým zájmem pomohl až dokud jsme můj problém definitivně nevyřešili, jde vidět, že na pacientovi mu velmi záleží. Děkuji Vám pane doktore, cením si tohoto přístupu. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK v Praze a FN v Motole

• Fyzioterapeut

1 názor

„Paní fyzioterapeutka je velice milá, mladá žena, která velmi dobře rozumí své profesi. Chodím k ní pravidelně se zády a nyní i kvůli problému s otěhotněním. Jelikož pomohla již 4 mým kolegyním tak na ní "vsázím" a vím, že mi pomůže :-) Po masáži u ní se vždy cítím "nabitá" a plná energie. Mohu jen vřele doporučit. Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny - Praha 5

od 500 kč

U Malvazinky 7, Praha Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny Malvazinky Zámeček

od 500 kč

• „Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier Více

Lovosická 40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek