Pod Juliskou 1805/4

Statenická 240

160 00 , Praha , hl. město Praha

Pod Marjánkou 12/1906

16000 , Praha 6

Jsme multioborovým lékařským centrem, ve kterém klienti naleznou ordinace ortopedie, rehabilitace, fyzioterapie, kardiologie, angiologie a sportovní medicíny. Naší hlavní filosofií je poskytovat profesionální péči v několika oborech, které se navzájem propojují. Pod jednou střechou ORP Centra pracují přední a uznávaní odborníci z řad lékařů i diplomovaných fyzioterapeutů.

Naše vybavení

• laser MLS
  • kryoterapie
  • HILTerapie
  • Rázová vlna
  • fyzikální léčba - balneo
  • manuální a přístrojová lymfodrenáž
  • léčba vlastní krevní plazmou
  • rebox
  • Tecar
  • ultrazvuk diagnostický
  • ultrazvuk léčebný
  • cryoshock
  • posturografie (diagnostika postury)
  • pedobarografie (diagnostika stoje a chůze)
  • mover
  • Videoanalýza běhu
  • Antropometrie
  • Ergometrie
  • Spiroergometrie
  • Váha Tanita
  • klidové EKG

Vyšetření

• Léčba po úrazech a operacích
  • Léčba bolesti při pohybu
  • Vadné držení těla
  • Léčba bolesti nohou
  • Řešení únavy nohou
  • Řešení poruchy chůze a techniky běhu
  • Pomoc při limitacích a výkonnostních omezeních při sportu

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• František Picek

Ortoped, MUDr.

• J
      Umístění: ORP CENTRUM s.r.o.Služby: artroskopická rekonstrukce vazů

Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci.

• R
      Umístění: Poliklinika pod MarjánkouSlužby: diagnostické vyšetření

Dobrý den,
      Rád bych tímto pochválil odbornost a vstřícnost pana Doktora Picka. Jeho jednání s pacienty je pro mne vždy plné snahy o pomoct a zájem včetně profesionality. To platí i pro jeho sestřičku s ,kterou tvoří dokonalý tým a je radost s nimi jednat . Jsem velice rád, že stále existují místa jako jejich ordinace kde se člověk cítí, že o něj pečuje někdo komu na tom záleží. S díky R.Benda

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře