(14 názorů)

Statenická 240

160 00, Praha, hl. město Praha

Pod Marjánkou 12/1906

16000, Praha 6

Jsme multioborovým lékařským centrem, ve kterém klienti naleznou ordinace ortopedie, rehabilitace, fyzioterapie, kardiologie, angiologie a sportovní medicíny. Naší hlavní filosofií je poskytovat profesionální péči v několika oborech, které se navzájem propojují. Pod jednou střechou ORP Centra pracují přední a uznávaní odborníci z řad lékařů i diplomovaných fyzioterapeutů.

Naše vybavení

• léčebný ultrazvuk
  • laser
  • kryoterapie
  • HILTerapie
  • Rázová vlna
  • fyzikální léčba - balneo
  • manuální a přístrojová lymfodrenáž
  • léčba vlastní krevní plazmou
  • rebox
  • solux
  • akupunktura

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• František Picek

Ortoped, MUDr.

• S
      Umístění: jiné místoSlužby: operace kolena

Pan Picek mi operoval koleno, přední vaz a nakonec i menisky. Jsem mu neskonale vděčná za to, že mi dal koleno do pořádku. Vyslechne vás, poradí, zajímá se o váš stav jako správný lékař...a to, že si při objednání počkám hodinu, někdy dvě mi opravdu nevadí. Vím, že půjdu do ordinace k absolutnímu profesionálovi ve svém oboru....a taky je to o tom jako pacient poslouchat a opravdu cvičit ( tuhle větu píšu speciálně těm co si jen stěžují a nic se sebou nedělají :-)
      Pana doktora doporučuji všemi deseti!!!!!

• D
      Umístění: Ortoped, sportovní traumatolog

Pan doktor je odborník. Nicméně při léčbě postupuje tak, aby pacient v jeho soukromé praxi zaplatil co nejvíce. Preferuje tedy především placené procedury a následné kontroly (také placené). Ale naprosto nedodržuje časy objednání pacientů. Domnívám se, že u placené návštěvy (1 300 Kč za jednu návštěvu) by pacient čekat neměl. Léčbu jsem nedokončila, při poslední návštěvě jsem odešla po 30 minutách čekání.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře