Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Pod Juliskou 1805/4

160 00 , Praha , hl. město Praha

Spolupracujeme s pojišťovnami:
Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Statenická

25262 , Praha , hl. město Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Pod Marjánkou 12/1906

16000 , Praha 6

Národní 981/17

11000 , Praha , hl. město Praha

Spolupracujeme s pojišťovnami:

Jsme multioborovým lékařským centrem, ve kterém klienti naleznou ordinace ortopedie, rehabilitace, fyzioterapie, kardiologie, angiologie a sportovní medicíny. Naší hlavní filosofií je poskytovat profesionální péči v několika oborech, které se navzájem propojují. Pod jednou střechou ORP Centra pracují přední a uznávaní odborníci z řad lékařů i diplomovaných fyzioterapeutů.

Vyšetření

• Léčba po úrazech a operacích
  • Léčba bolesti při pohybu
  • Vadné držení těla
  • Léčba bolesti nohou
  • Řešení únavy nohou
  • Řešení poruchy chůze a techniky běhu
  • Pomoc při limitacích a výkonnostních omezeních při sportu

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. František Picek artroskopická rekonstrukce vazů

Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci.