Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Jsme multioborovým lékařským centrem, ve kterém klienti naleznou ordinace ortopedie, rehabilitace, fyzioterapie, kardiologie, angiologie a sportovní medicíny. Naší hlavní filosofií je poskytovat profesionální péči v několika oborech, které se navzájem propojují. Pod jednou střechou ORP Centra pracují přední a uznávaní odborníci z řad lékařů i diplomovaných fyzioterapeutů.
Přečtěte si více

Statenická, Praha 25262
Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 16000
Pod Juliskou 1805/4, Praha 160 00
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Pojišťovna VZP, a.s.
Národní 981/17, Praha 11000

Specialisté

Názory o lékařích (1)

MUDr. František Picek artroskopická rekonstrukce vazů

Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci.