Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Jsme multioborovým lékařským centrem, ve kterém klienti naleznou ordinace ortopedie, rehabilitace, fyzioterapie, kardiologie, angiologie a sportovní medicíny. Naší hlavní filosofií je poskytovat profesionální péči v několika oborech, které se navzájem propojují. Pod jednou střechou ORP Centra pracují přední a uznávaní odborníci z řad lékařů i diplomovaných fyzioterapeutů.
Přečtěte si více

Adresy (4)

ORP CENTRUM s.r.o.
Statenická, Praha 25262
ORP CENTRUM s.r.o. logo
ORP CENTRUM s.r.o.
Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 16000
ORP CENTRUM s.r.o. logo
ORP CENTRUM s.r.o.
Pod Juliskou 1805/4, Praha 160 00
ORP CENTRUM s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Pojišťovna VZP, a.s.
ORP CENTRUM s.r.o.
Národní 981/17, Praha 11000
ORP CENTRUM s.r.o. logo

Specialisté

Názory o lékařích (1)

Obecné skóre

    J
    Ověřený profil
    MUDr. František Picek artroskopická rekonstrukce vazů

    Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci.

    Došlo k chybě, zkuste to znovu