Onemocnění chodidla Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží. A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem. Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré. Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;) A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné! Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

3 500 Kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

Cvičení

od 800 kč

• „Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

800 Kč

Staré náměstí, Mapa

ReGeneo

• „Petra Krtičkovou mohu všem jen doporučit! Mám již od dětství potíže se zády a mnoho naučených špatných pohybových stereotypů, které ovlivňují to, jak mé tělo funguje. Poslední roky jsem strávila mnoho hodin s fyzioterapeuty, a mohu směle říci, že Petra je z nich nejlepší. Má velice hluboké odborné znalosti, které jsou předpokladem pro správnou diagnostiku, ale zároveň dokáže přemýšlet v souvislostech a odvodit, jak vzniká konkrétní problém, který může mát příčinu třeba v jiné části těla, než by pacient čekal. Zároveň klade velký důraz na pohovor s pacientem, který též mnohokrát odhalí některé z příčin problémů. S takovou mírou preciznosti a poctivosti, se kterou Petra přistupuje k terapii pacienta, jsem se u jiného fyzioterapeuta dosud nesetkala. Zároveň je to velice sympatická mladá žena, ke které se člověk nebojí chodit a rád se s ní i zasměje. Velice si vážím i toho, že si dokázala představit i situaci v mé práci a doporučit mi, jak mám u práce stát, sedět atd., aby moje terapie byla účinnější. Rozhodně už bych Petru za jiného fyzioterapeuta neměnila. Více

Na Dolinách 188/46, Praha Mapa

Re-forma re-start s.r.o.

Fyzioterapeutická konzultace

450 Kč

• „Velmi profesionalni pristup. Barbora mi na zaklade dukladneho vysetreni pripravila program na procviceni a posileni mych bolavych ramen. Vysledky jsou znat uz po par tydnech pravidelneho cviceni. Diky moc. Více

Klánovická 487/2a, Praha Mapa

Body therapist - fyzioterapie

Konzultace online

od 600 kč

• „mohu jen doporucit! byla jsem u nekolika odborniku a vsude jsem jen slysela to same- operace. Tady jsem po 5 navstevach zcela bez bolesti:) Více

Generála Janouška 17, Poliklinika Parník, Praha Mapa

Terapie- Chiropraxe

Diagnostické vyšetření

850 Kč

• „Dceři doporučila Lékařka návštěvu fyzioterapeuta, bolívala ji kolena a kotníky z jednostranného pohybu při sportu. Vše probíhalo rychle a hladce, bylo vidět že s kolenama a kotníkama má bohaté zkušenosti. Dvouměsíční návštěvování fyzioterapie pomohlo a dcera nyní hraje bez bolestí. Pana fyzioterapeuta vřele doporučuji. Více

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Rehabilitace III. IK VFN