Fyzioterapie U Císařského pluku

(83 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

• Frederik Máni

Fyzioterapeut, Bc.

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Po mesiaci chodenia po doktoroch, jedenia ibalginov, nevyspanosti, bolenia hlavy a chrbtu som sa dostal k pánovi Mánimu. Veľmi mi pomohol, nemôžem vynachváliť jeho prístup a účinnosť jeho liečby. Určite ho môžem odporúčiť komukoľvek.

• P
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: 2. fyzioterapie od 2. návštěvy

Byl jsem s návštěvou velmi spokojen.
      Komplexní způsob mi vyhovuje a léčení splnilo mé představy.***

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Lucie Dlasková

Fyzioterapeut, Mgr.

• P
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Slečna Dlasková je opravdu člověk na svém místě, má profesionální a lidský přístup, takže člověk není vůbec nervózní. Děkuji!

• T
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: fyzioterapeutická konzultace 25 minut

Velmi příjemná spolupráce na profesionální úrovni,vysvetlene a odporucene, Dakujem, objednal sem se na další návštěvu.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Eliška Kutinová

Fyzioterapeut, Bc.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Prijemna hodinka, uleva od problemu v rameni. Profesionalni pristup a prijemna spolecnost. Prijdu priste.

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Fyzioterapie od 2. návštěvy 50 minut

Po všech stránkách jsem velmi spokojená. Mám velmi dobré zkušenosti z předchozích návštěv, kdy mi Bc. Kutinová vyléčila rameno.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře