Fyzioterapie

298 názor Praha, 28. pluku 575/21

Fyzioterapie U Císařského pluku

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla a lymfatického systému. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu. Schůzku si můžete rezervovat prostřednictvím online kalendáře, nebo na čísle 739 698 149, 739 698 116.
Přečtěte si více
Cena za nejlepší kvalitu zdravotní péče na základě skutečných hodnocení od pacientů.
Jazyky
  • Čeština
  • Angličtina

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (298)

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Ochota pomôcť, dobre detailne vysvetlené cviky. Odporúčam :)

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Eliska je velice vnimava, pecliva, snazi se najit pricinu bolesti, pracuje s celym telem jako celkem. Doporucuji ji, je skvela!

Mgr. Eliška Vrbová fyzioterapie

Úžasná Eliška, moc mi pomohla. Citlivý, empatický postoj. Jako jediná mi pomohla vyřešit problém se zády vzniklé mou profesionální hrou na příčnou flétnu, včetně korekce držení těla při hře.

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Vše c pořádku. Zájem o pomoc a vysvětlení všech cviků a jak co funguje

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Mgr. Hovorková byla velmi milá, podrobně mi vysvětlila a ukázala všechna cvičení a zodpověděla všechny mé dotazy. Velmi kompetentní a příjemná.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Paní Hovorková je strašně milá a i v urgentním připadě vždy pomůže.:)

Mgr. Eliška Vrbová Masáž zad 60 minut

Skvělá a důkladná masáž od moc milé terapeutky. Moc doporučuji a určitě přijdu znovu.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Masáž zad 60 minut

Příjemné povídání a sdílení zkušeností v oblasti jak si poradit s migrénou:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milá paní fyzioterapeutka, rozumí své práci a ma snahu pomoct. Cítím se po návštěvě mnohem lepe a určitě u ni nejsem naposledy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Uzasny pristup a ochota. Pani mi pomohla jak s problemem v rameni tak i s dalsi veci se kterou jsem tam ani neprisel. Naprosto doporucuji.

Kontakt

Související vyhledávání