Fyzioterapie U Císařského pluku

(116 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

Filmy

Uvolnění SI ("esíček")
Uvolnění páteře v úklonu
Uvolnění bederní páteře
Uvolnění páteře a aktivace pánevního dna
Uvolnění páteře v kočce

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Lucie Dlasková Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Skvělý přístup, empatie, trpělivost, vysvětlení, účinnost cvičení i masáží, naslouchá a jde i do hloubky. Profesionalita. Radost se těšit na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Lucie Dlasková Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Paní fyzioterapeutka má perfektní přístup, vše dokonale vysvětlí a její léčba je účinná. Všem vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eliška Kutinová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Naprosto skvělá, komunikace je s paní mgr. Kutinovou výborná, navíc umí i lidsky vysvětlit, co je špatně a na čem má člověk zapracovat. Chodím k ní již delší dobu a jsem velmi spokojená.
    Mohu všem jen doporučit!

Milá paní fyzioterapeutka, která má výborné znalosti, vše dobře vysvětlí a opravdu pomůže. Vřele doporučuji.

G
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Lucie Dlasková cvičení skupinové

Vyborne ! Lucie is amazing. I had vertigos since 10 days and she immediately found the problem. 1 day after my vertigos had totally disappeared.

I dont speak Czech and Lucie was really friendly. Talking a perfect English. Diky moc Lucie !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Lucie Dlasková

U lepšího fyzioterapeuta jsem nikdy nebyla. Je to krása, když někdo umí svoji praci. Rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eliška Kutinová Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Profesionální přístup. Šla jsem na fyzio kvůli konkrétnímu problému, na kterém jsme ihned začaly pracovat. Vše vysvětleno. Snaha pomoci:)

Prijemne prostredi, snaha pomoci a podrobne vysvetleni. Zamereni na cele telo, nejen na partii, ktera me trapi.

Mgr. Eliška Kutinová

Děkuji za pěknou recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eliška Kutinová Masáž zad 60 minut

Příjemné prostředí ordinace. Milá komunikace s paní Kutinovou. Úžasná masáž. Rady jak předejít daným potížím se zády.

Mgr. Eliška Kutinová

Děkuji za hezkou recenzi.

Lékař: Mgr. Eliška Kutinová Skupinové cvičení 55 minut

Paní magistra je velmi milá, vždy vše vysvětlí a cvičení je přizpůsobeno aktuální kondici a případným problémům. Určitě doporučuji

Děkuji za doporučení.