Fyzioterapie U Císařského pluku

(69 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21, Praha 10

101 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

• Frederik Máni

Fyzioterapeut, Bc.

• M
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: 2. fyzioterapie od 2. návštěvy

K panu fyzioterapeutovi jsem došel po dvou měsících chronických bolestí zad. Již po druhé návštěvě cítím znatelné zlepšení. Pan Máni mě účinně srovnal a poradil jednoduché cviky na postupné zlepšování.

• R
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: 2. fyzioterapie od 2. návštěvy

Jestli hledáte pomoc od bolesti, jste ve správných rukách.
      Na pana Maniho jsem narazila náhodou, ale té náhodě jsem velmi vděčná.
      Neočekávám, že se mé potíže zlepší po jedné / dvou návštěvách ... Ale někdy se "bojím", aby ta příští nebyla už ta poslední.
      Klientům se věnuje řádně po celou stanovenou dobu.
      Výborná domluva i v případě změny termínu.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Lucie Dlasková

Fyzioterapeut, Mgr.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Slečna (paní) Dlasková naplnila mé očekávání. Po vstupním pohovoru provedla diagnostiku mého pohybového aparátu a velice brzy odhalila příčinu mých obtíží. Následně navrhla a srozumitelně vysvětlila způsob, jakým tyto obtíže nechat odejít. Získal jsem nejen konkrétní cviky, ale také spoustu dalších rad, které mi určitě pomohou na mé cestě k uzdravení. Už se nemohu dočkat, až začnu praktikovat.
      Kromě odborné způsobilosti je slečna (paní) magistra také velice okouzlující, takže jsem se během návštěvy cítil příjemně. Za mě určitě doporučuji.

• T
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: fyzioterapeutická konzultace 25 minut

Byla jsem u paní Lucie poprvé a jsem spokojená.
      Příjemný a profesionální přístup a během dnešní návštěvy vše vysvětlila a snažila se o nápravu mého problému.
      Objednala jsem se na další návštěvu.

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Eliška Kutinová

Fyzioterapeut, Bc.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Fyzioterapie od 2. návštěvy 50 minut

Velmi příjemná empatická slečna. Zaměřuje se kromě důsledků především na příčinu a vždy mi pomohla. Určitě doporučuji!

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Příjemných 75 minut v péči sympatické specialistky. Dobrá nálada, odborný přístup a šikovné ruce jsou zárukou úspěchu. Škoda, že příště to bude už jen 50 minut ;)

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře