Fyzioterapie U Císařského pluku

(80 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

• Lucie Dlasková

Fyzioterapeut, Mgr.

• E
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: lymfodrenáž dolních končetin 90 minut

Ochotná, příjemná, empatická, ráda se budu vracet. Vždy mi pomůže se zdravotními problémy, skvělý odborník.

• P
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Slečna Dlasková je opravdu člověk na svém místě, má profesionální a lidský přístup, takže člověk není vůbec nervózní. Děkuji!

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře

• Eliška Kutinová

Fyzioterapeut, Bc.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Příjemné prostředí, Eliška velmi milá, empatická, přátelská, se zájmem. Velmi dobrý dojem. Pomohla mi.

• J
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Klasická masáž celotělová

Skvělá fyzioterapeutka. Ve všem poradí. Je milá, vstřícná, no prostě není co vytknout. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře