Fyzioterapie U Císařského pluku

(52 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21, Praha 10

101 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

Fyzioterapeut, Mgr.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Velmi milé jednání, profesionální přístup a příjemné prostředí. Na každou návštěvu se těším a s mým problémem my pomáhá.

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

K fyzioterapeutce jsem se objednala na základě přetrvávající bolesti zad. Hledá podstatu problému a na to se pak zaměřuje. Profesionální a lidský přístup. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Frederik Máni

Fyzioterapeut, Bc.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: fyzioterapie, cinska medicina

Velmi mi pomohl pri bolestech Zpusobene revmatoidni artritidou, cinskou medicinou mi pomohl k otehotneni a uzasne uvolneni a fyzio v pokrocilem stadu tehotenstvi, bolela me priserne zada.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Bolesti zad

Z důvodu přetrvávajících bolestí zad jsem zvolila fyzioterapii kombinující západní a tradiční čínskou medicínu. Tato volba se mi vyplatila, rok jsem byla bez obtíží, které se změnou zaměstnání na sedavé sice vrátily, ale byly záhy zažehnány. Oceňuji hlavně komplexní přístup, kterému pojem psychosomatické potíže není cizí, lidskou ochotu a profesionalitu. Vím, kam se budu vracet, když to bude potřeba :-)

• Eliška Kutinová

Fyzioterapeut, Bc.

• L
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Bolest zad

Jsem z navstevy nadsena. Fyzioterapeutka je velmi profesionalni, mila a pecliva. Kazdy dotaz mi zodpovedela a udelala z meho laickeho pohledu maximum pro to, aby mi pomohla. Po jedne navsteve u ni se mi radikalne snizila dlouho pretrvavajici bolest zad (trvajici 4 mesice a i po castych navstevach masera bez zlepseni). Doporucila mi i denni cviceni, aby se mi problemy nevratily. Moc dekuju. Urcite jeji peci mohu doporucit.

• C
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Po špatné zkušenosti se stáním zařízením (fyziotetapii),jsem se rozhodla investovat peníze a najít si opravdu kvalitního fyzioterapeuta, který mi pomůže od mých dlouhodobých bolesti ramene. Slečnu Elišku jsem navštívila hlavně diky referencím zde na webu ZL a byl to opravdu dar z nebes????. Slečna Eliška je velice pozorná a nenechá nic náhodě. Nekouká pouze na jednu ”bolavou” část těla, se kterou k ní jdete ale přemýšlí nad Vaším tělem jako celkem a najde příčinu bolesti mnohdy jinde, než se může na první pohled zdát. Ja slečnu Kutinovou doporučuji všemi deseti!

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře