Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla a lymfatického systému. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu. Schůzku si můžete rezervovat prostřednictvím online kalendáře, nebo na čísle 739 698 149, 739 698 116.
Přečtěte si více
Cena za nejlepší kvalitu zdravotní péče na základě skutečných hodnocení od pacientů. Cena za nejlepší kvalitu zdravotní péče na základě skutečných hodnocení od pacientů.

Jazyky

Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (323)

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Oceňuji úsilí, zájem a snahu, která mi byla věnována a zároveň dobrou konverzaci během celé návštěvy. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Velké poděkování paní magistře Hovorkové za to, že mě dala do pořádku. Oceňuji profesionální a zároveň empatický přístup.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Empatická, profesionální, skvělá fyzioterapetka! Moc mi pomohla, navíc přidává dobrou náladu a úsměv

Mgr. Eliška Vrbová

Velmi mile přijetí a odborná pomoc při řešení potíží po těhotenství/porodu. Výsledek návštěvy předčil mé očekávání.

Mgr. Eliška Vrbová

Děkuji za hezkou zpětnou vazbu.

Mgr. Eliška Vrbová Masáž zad 60 minut

Nemohu nic vytknout prostě super.Super přístup účinnost skvělá komunikace boží

Mgr. Eliška Vrbová

Děkuji za krásnou recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Fyzioterapeut na svém místě. Snaží se pojmout celý problém komplexně, přijít na problém a hlavně pomoci. Příjemná a milá.

Mgr. Eliška Vrbová

Eliana took a lot of time to focus on my problem in an informative and empathetic manner. Thanks a lot!

Mgr. Eliška Vrbová

Thank you for the recommendation.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Masáž zad 30 minut

Paní Hovorková mi i přes krátké setkání významně pomohla a poradila další postup. Už se těším na další setkání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všechno úplně super :) Příjemná návštěva, velmi podrobná pomoc a velmi milá lékařka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc oceňuji osobní přístup a dostatek času na vyšetření, vysvětlení a samotné cvičení během vstupní konzultace. Perfektní mi přijde i možnost online objednání.