Fyzioterapie U Císařského pluku

(94 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21

101 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

Typ zařízení

• další

Nejbližší zařízení

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Fyzioterapie od 2. návštěvy 50 minut

Eliška už mi tři měsíce pomáhá dát tělo do pořádku po porodu. Zajímá se o můj stav celostně, vždy pečlivě zkoumá aktuální situaci, hledá souvislosti a cítím z ní opravdový zájem. Chytře také doporučuje cviky, které se dají zakomponovat do rutiny kolem péče o miminko, nezahlcuje a umí pracovat s mou motivací. V průběhu návštěvy vše popíše, vysvětlí a ujistí se, že jsem dostala odpověď na všechny otázky. Vždy od ní odcházím s řadou užitečných tipů a celkově se cítím stále lépe. Jsem vděčná, že jsem se jí svěřila do péče, a ráda ji doporučuji dál.

Bc. Eliška Kutinová

Moc děkuji za doporučení.

• L

Fyzioterapeutka na svém místě. Jde vidět, že sl. Kutinová dělá svou práci opravu ráda, umí se vžít do potřeb pacientů a každou návštěvu individuálně přizpůsobit. Vždy se snaží poradit a pomoci.

• M
    Lékař: Bc. Eliška Kutinová fyzioterapeutická konzultace

My knees, shins and ankles hurt often after running or walking for extended periods. I came to Eliska for advice and she checked my posture standing, walking, squatting and concluded that the problem was my flat feet.

She explained that the way weight was distributed on my foot caused the muscles to tense in order to compensate and balance, and also that the knees and feet were not properly aligned as a consequence. She showed me how I could relax my foot muscles and an exercise I could do to correct my foot's posture and eventually the arch.

I appreciated her explaining things the way a non-specialist could understand and her helpful, practical advice.

Bc. Eliška Kutinová

Thank you for a nice review.

• T

Slečna Bc.Eliška Kutinová, opravdu člověk na správném místě, dokázala mi neskutečně pomoc s dlouhodobými bolestmi zad a dala mnoho užitečných rad, jak bolesti předcházet, zato mnohokrát děkuji a mohu ji jedině doporučit!!!
    Velkým bonusem je její milý přístup a pozitivní energie, vždy se na návštěvu u ní moc těším.

Bc. Eliška Kutinová

Mockrát děkuji za krásnou recenzi. Budu se také těšit.

• A

Po první schůzce zatím nemohu hodnotit účinnost, ale je vidět, že se jedná o odbornici. Těším se na další schůzku.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji, také se budu těšit.

• C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Velice prijemna pani. Bylo videt, ze vychazi z praxe a zkusenosti a snazi se pomoct a hlavne rozvinout/upravit napriklad cviky, ktere jiz delam pripadne navrhne cvik, ktery ve svych podminkach muzu praktikovat. Takze velice chapavy a lidsky pristup.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Lucie Dlasková vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Mela jsem obavy z teto navstevy, jelikoz to pro me bylo psychicky narocne, ale absolutne si nemuzu stezovat!!!! Pani doktorka byla velmi mila, ochotna vse dukladne vysvetlila, predvedla, take byla velmi empaticka coz je v teto profesi velmi dulezite pro nas jako pacienty.. Vysetreni, ktere jsem absolovala bylo pres konecnik a bylo bezbolestne, velmi peclive. Nelituju, ze jsem to podstoupila. Pani doktorce patri muj OBROVSKY dik!!!

• E
    Lékař: Bc. Eliška Kutinová Masáž zad 25 minut

Paní Elišku navštěvuji nepravidelně, ale vždy jsem nesmírně spokojená a už mne ani nenapadne se objednávat jinde :-) Vřele doporučuji její péči.

Bc. Eliška Kutinová

Mockrát děkuji za doporučení.

• Z

Pani Eliska leci uz jen svou pozitivni a velmi milou naladou. Odchazim velice spokojena a tesim se na dalsi navstevu :)

Bc. Eliška Kutinová

Děkuju za milou recenzi, budu se také těšit na příště.

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Masáž zad 25 minut

Příjemné prostředí, pozornost, dochvilnost,vždy se zájmem úsměvem a porozuměním. Nemám žádné výhrady.

Děkuji za hezkou recenzi.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu