Fyzioterapie U Císařského pluku

(83 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

Uvolnění páteře a aktivace pánevního dna
Uvolnění páteře v kočce
Uvolnění páteře v kočce

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Skvela zkusenost! Uz po prvni schuzce velka uleva! Pani Kutinova mi vsechno hezky a ochotne vysvetlila! Vrele doporucuji!

Bc. Eliška Kutinová

Mockrát děkuji za doporučení.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Fyzioterapie od 2. návštěvy 50 minut

Paní Eliška, je velice milá, pozorná a opravdu se snaží pomoci a co je hlavní její postupy opravdu pomáhají. :)

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za pěkné hodnocení.

• O

Milý přístup a ochota pomoci. Ochota naslouchat, přizpůsobení léčby, nazorná ukázka cviků. Podrobné informace. Zatím jsem spokojený.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za hezké hodnocení.

• P

Slečna Eliška byla velmi šikovná a pomohla mi s problémy zad, které mne trápí už dlouhou dobu. Těším se na další návštěvu.

Děkuji za milou recenzi.

• G
    Lékař: Bc. Eliška Kutinová Masáž zad 50 minut

Milý přístup, maximální snaha pomoci. Vyhovující kratší termíny pro objednání v různých časech. Určitě doporučuji.

• Z

Eliška mi zatím vždy naprosto pomohla! Je velmi milá a ví co dělá. Je vidět, že jí práce baví. Děkuji a doporučuji!

• J

Šikovná fyzioterapeutka, kombinace vzdělání a talentu, a snaha pomoci. Asi 2. nejlepší fyzioterapeutka, u které jsem byla.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za pěknou recenzi.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Masáž zad 50 minut

Masáž byla velmi příjemná, každé bolavé místo bylo nalezeno a rozmasírováno, cítím se jako nově zrozená. Vřele doporučuji.

• J

Příjemné prostředí, Eliška velmi milá, empatická, přátelská, se zájmem. Velmi dobrý dojem. Pomohla mi.

Děkuji za milou recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Klasická masáž celotělová

Skvělá fyzioterapeutka. Ve všem poradí. Je milá, vstřícná, no prostě není co vytknout. Vřele doporučuji.

Bc. Eliška Kutinová

Mockrát děkuji za doporučení.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu