Fyzioterapie U Císařského pluku

(57 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21, Praha 10

101 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

• Eliška Kutinová

Fyzioterapeut, Bc.

• L
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Bolest zad

Jsem z navstevy nadsena. Fyzioterapeutka je velmi profesionalni, mila a pecliva. Kazdy dotaz mi zodpovedela a udelala z meho laickeho pohledu maximum pro to, aby mi pomohla. Po jedne navsteve u ni se mi radikalne snizila dlouho pretrvavajici bolest zad (trvajici 4 mesice a i po castych navstevach masera bez zlepseni). Doporucila mi i denni cviceni, aby se mi problemy nevratily. Moc dekuju. Urcite jeji peci mohu doporucit.

• C
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Po špatné zkušenosti se stáním zařízením (fyziotetapii),jsem se rozhodla investovat peníze a najít si opravdu kvalitního fyzioterapeuta, který mi pomůže od mých dlouhodobých bolesti ramene. Slečnu Elišku jsem navštívila hlavně diky referencím zde na webu ZL a byl to opravdu dar z nebes????. Slečna Eliška je velice pozorná a nenechá nic náhodě. Nekouká pouze na jednu ”bolavou” část těla, se kterou k ní jdete ale přemýšlí nad Vaším tělem jako celkem a najde příčinu bolesti mnohdy jinde, než se může na první pohled zdát. Ja slečnu Kutinovou doporučuji všemi deseti!

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Lucie Dlasková

Fyzioterapeut, Mgr.

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: lymfodrenáž dolních končetin 90 minut

Spolehla jsem se na recenze, objednala jsem se a zjistila jsem, že Lucie je opravdu skvělá - úžasná fyzioterapeutka, ochotná a vždy milá. Děkuju.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Velmi milé jednání, profesionální přístup a příjemné prostředí. Na každou návštěvu se těším a s mým problémem my pomáhá.

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Frederik Máni

Fyzioterapeut, Bc.

• R
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: 2. fyzioterapie od 2. návštěvy

Jestli hledáte pomoc od bolesti, jste ve správných rukách.
      Na pana Maniho jsem narazila náhodou, ale té náhodě jsem velmi vděčná.
      Neočekávám, že se mé potíže zlepší po jedné / dvou návštěvách ... Ale někdy se "bojím", aby ta příští nebyla už ta poslední.
      Klientům se věnuje řádně po celou stanovenou dobu.
      Výborná domluva i v případě změny termínu.

• I
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: 1. vstupní vyšetření pohybového aparátu a terapie

Byla jsem sice poprvé, ale bylo mi vše vysvětleno, pan doktor je velmi příjemný,vnímavý, masáž-cvičení jemné a účelné. Věřím, že se díky němu dám dohromady. Těším se na příští návštěvu.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře