Fyzioterapie U Císařského pluku

(45 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21, Praha 10

101 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla
  • Skolióza
  • Funkční bolesti hlavy
  • Léčba poúrazových stavů

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• další

Fotografie

Lékaři a specialisté na této klinice

Frederik Máni

Dostupný termín: st 18 zář

Lucie Dlasková

fyzioterapeut
    Velmi milé jednání, profesionální přístup a příjemné prostředí. Na každou návštěvu se těším a s mým problémem my pomáhá.
    Dostupný termín: út 24 zář

• Frederik Máni

Fyzioterapeut, Bc.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Bolesti zad

Z důvodu přetrvávajících bolestí zad jsem zvolila fyzioterapii kombinující západní a tradiční čínskou medicínu. Tato volba se mi vyplatila, rok jsem byla bez obtíží, které se změnou zaměstnání na sedavé sice vrátily, ale byly záhy zažehnány. Oceňuji hlavně komplexní přístup, kterému pojem psychosomatické potíže není cizí, lidskou ochotu a profesionalitu. Vím, kam se budu vracet, když to bude potřeba :-)

• Lucie Dlasková

Fyzioterapeut, Mgr.

• P

• Z
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

K fyzioterapeutce jsem se objednala na základě přetrvávající bolesti zad. Hledá podstatu problému a na to se pak zaměřuje. Profesionální a lidský přístup. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Eliška Kutinová

Fyzioterapeut, Bc.

• T
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Mohu jen a jen doporučit. Přišla jsem s problémem spojeným s během a paní fyzioterapeutka bolavé místo dokázala uvolnit, ale především jsme společně přišly i na příčinu problému. Poradila mi protahovací a posilovací cviky a nyní už přes měsíc běhám bez jakékoliv bolesti.

• Z
      Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: Problém s krční páteří

Navštívila jsem tuto ordinaci z důvodu přetížené krční páteře a bolesti zad. Slečna Eliška byla velice milá, vše mi důkladně vysvětlila, poradila a promasírovala. Těším se na další návštěvu.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře