Fyzioterapie U Císařského pluku

(97 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

Filmy

Uvolnění SI ("esíček")
Uvolnění páteře v úklonu
Uvolnění bederní páteře
Uvolnění páteře a aktivace pánevního dna
Uvolnění páteře v kočce

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Fyzioterapie od 2. návštěvy 50 minut

Prostředí ordinace je příjemné, terapeutka empatická, s cílem najít příčinu a řešení. K Císařskému pluku se vždy ráda vracím, třebaže to znamená, že mě v tu chvíli něco bolí

Děkuji za hezkou recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eliška Kutinová Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Paní Eliška je strašně příjemný člověk, co se snaží pomoci od bolesti a najít řešení problému. Je velice sympatická, ochotná a lidská, čehož si velice vážím

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za krásnou recenzi.

Návštěva byla velmi příjemná. Paní fyzioterapeutka měla velmi lidskou povahu a ochotu pomoci. Masážní proces měl míru intensivity podle mých preferencí.

Děkuji za milou recenzi.

Eliška už mi tři měsíce pomáhá dát tělo do pořádku po porodu. Zajímá se o můj stav celostně, vždy pečlivě zkoumá aktuální situaci, hledá souvislosti a cítím z ní opravdový zájem. Chytře také doporučuje cviky, které se dají zakomponovat do rutiny kolem péče o miminko, nezahlcuje a umí pracovat s mou motivací. V průběhu návštěvy vše popíše, vysvětlí a ujistí se, že jsem dostala odpověď na všechny otázky. Vždy od ní odcházím s řadou užitečných tipů a celkově se cítím stále lépe. Jsem vděčná, že jsem se jí svěřila do péče, a ráda ji doporučuji dál.

Bc. Eliška Kutinová

Moc děkuji za doporučení.

Fyzioterapeutka na svém místě. Jde vidět, že sl. Kutinová dělá svou práci opravu ráda, umí se vžít do potřeb pacientů a každou návštěvu individuálně přizpůsobit. Vždy se snaží poradit a pomoci.

Lékař: Bc. Eliška Kutinová fyzioterapeutická konzultace

My knees, shins and ankles hurt often after running or walking for extended periods. I came to Eliska for advice and she checked my posture standing, walking, squatting and concluded that the problem was my flat feet.

She explained that the way weight was distributed on my foot caused the muscles to tense in order to compensate and balance, and also that the knees and feet were not properly aligned as a consequence. She showed me how I could relax my foot muscles and an exercise I could do to correct my foot's posture and eventually the arch.

I appreciated her explaining things the way a non-specialist could understand and her helpful, practical advice.

Bc. Eliška Kutinová

Thank you for a nice review.

Slečna Bc.Eliška Kutinová, opravdu člověk na správném místě, dokázala mi neskutečně pomoc s dlouhodobými bolestmi zad a dala mnoho užitečných rad, jak bolesti předcházet, zato mnohokrát děkuji a mohu ji jedině doporučit!!!
    Velkým bonusem je její milý přístup a pozitivní energie, vždy se na návštěvu u ní moc těším.

Bc. Eliška Kutinová

Mockrát děkuji za krásnou recenzi. Budu se také těšit.

Po první schůzce zatím nemohu hodnotit účinnost, ale je vidět, že se jedná o odbornici. Těším se na další schůzku.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji, také se budu těšit.

C

Velice prijemna pani. Bylo videt, ze vychazi z praxe a zkusenosti a snazi se pomoct a hlavne rozvinout/upravit napriklad cviky, ktere jiz delam pripadne navrhne cvik, ktery ve svych podminkach muzu praktikovat. Takze velice chapavy a lidsky pristup.

Děkuji za hezkou recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Lucie Dlasková vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Mela jsem obavy z teto navstevy, jelikoz to pro me bylo psychicky narocne, ale absolutne si nemuzu stezovat!!!! Pani doktorka byla velmi mila, ochotna vse dukladne vysvetlila, predvedla, take byla velmi empaticka coz je v teto profesi velmi dulezite pro nas jako pacienty.. Vysetreni, ktere jsem absolovala bylo pres konecnik a bylo bezbolestne, velmi peclive. Nelituju, ze jsem to podstoupila. Pani doktorce patri muj OBROVSKY dik!!!