Služby

O nás

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla a lymfatického systému. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu. Schůzku si můžete rezervovat prostřednictvím online kalendáře, nebo na čísle 739 698 149, 739 698 116.
Přečtěte si více
Cena za nejlepší kvalitu zdravotní péče na základě skutečných hodnocení od pacientů. Cena za nejlepší kvalitu zdravotní péče na základě skutečných hodnocení od pacientů.

Jazyky

Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (330)

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Paní fyzioterapeutka je moc milá, vstřícná, profesionální, stará se o pohodlí klienta. Fyzioterapie je šitá na míru klientovi. Prostředí je příjemné.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Sikovna a velmi mila fyzioterapeutka, ktera umi pomoci

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Profesionalita, ústretovosť a empatia. Veľké poďakovanie za okamžitú úľavu od bolesti a účinné (a hlavne realizovateľné) cviky :)

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Skvělý lidský přístup a vysvětlení k problému který se masaží odstranil.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Určitě všem, co trápí bolesti nebo se jen chtějí hezky zrelaxovat, tak moc doporučuju! Lidský přístup, ochota a hlavně zlaté ručičky

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Fyzioterapii U Císařského pluku jsem navštívila po druhé. V péči paní magistry Kutinové jsem se cítila vždy perfektně. Velmi empatická a milá. Líbí se mi její komplexní přistup v péči o klienta a rozsáhlé vědomosti. Odborník na pravém místě. Mohu dále jen doporučit.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) fyzioterapie

Super rychlost od objednání a úleva od bolesti,díky

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Oceňuji úsilí, zájem a snahu, která mi byla věnována a zároveň dobrou konverzaci během celé návštěvy. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velké poděkování paní magistře Hovorkové za to, že mě dala do pořádku. Oceňuji profesionální a zároveň empatický přístup.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Empatická, profesionální, skvělá fyzioterapetka! Moc mi pomohla, navíc přidává dobrou náladu a úsměv