Fyzioterapie U Císařského pluku

(140 názorů)

Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu.
Domluvte si schůzku a najdeme individuální řešení vašeho problému.

Naše nabídka

Nabízíme celkové funkční vyšetření pohybového aparátu, ergonomickou úpravu pracovního prostření a denních stereotypů, zmírnění bolestí zad a kloubů a edukaci na doma.

Vyšetření

• Vstupní fyzioterapeutické vyšetření
  • Vyšetření funkce pánevního dna

Nemoci

• Bolesti zad a kloubů
  • Funkční sterilita a inkontinence
  • Otoky způsobené problémy s lymfatickým systémem
  • Vadné držení těla

Filmy

Uvolnění SI ("esíček")
Uvolnění páteře v úklonu
Uvolnění bederní páteře
Uvolnění páteře a aktivace pánevního dna
Uvolnění páteře v kočce

Lékař: Mgr. Zuzana Malotová Masáž zad 30 minut

Paní Malotová byla velice příjemná a své práci dle mého názoru opravdu rozumí. Pomohla mi s bolavými zády a dala užitečné tipy, jak bolesti předejít.

Lékař: Mgr. Eliška Vrbová (Kutinová) Jiný

Excellent doctor, thorough, knowledgeable, friendly, capable. Easy to book an appointment online, so overall perfect experience.

Thank you for review.

Lékař: Mgr. Eliška Vrbová (Kutinová) Jiný

Ja můžu jen doporučit tuto ordinaci. Já jsem velmi spokojený s vstupním vyšetřením. Příjemný a profesionální přístup

Děkuji za doporučení.

Lékař: Mgr. Zuzana Malotová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Pomohlo mi to hodně . Bylo to ideální a perfektní práci . Dostal jsem hodně informací a vysvětlení ohledně můj problém.

Lékař: Mgr. Zuzana Malotová Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Well done! Thank you so much for helping me with my spine injury. I will do my homework therapy to the best of my ability.

Lékař: Mgr. Eliška Vrbová (Kutinová) Jiný

Skvělé, návštěva mi moc pomohla. Vše vysvětleno a uvolněno. Těším se příště na pokračování. Doporučuji.

Děkuji za doporučení.

Lékař: Mgr. Eliška Vrbová (Kutinová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Děkuji za skvělé a účinné ošetření, které mi vyřešilo zablokování krční páteře. Ráda budu chodit pravidelně

Děkuji za milou recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Mgr. Eliška Vrbová (Kutinová) Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Prozatím jsem moc spokojená. Mohu porovnat s jinými fyzioterapiemi a přijde přístup a účinnost zde nejvíc efektivní.

Děkuji za zpětnou vazbu.

Lékař: Mgr. Eliška Vrbová (Kutinová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Léčba byla velice přínosná. Paní doktorka je milá a dokáže Vás navést na problém, co děláte špatně.
    Skvělá zkušenost, mohu jen doporučit.

Mgr. Eliška Vrbová (Kutinová)

Moc děkuji za doporučení.

Lékař: Mgr. Zuzana Malotová Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Příjemná spolupráce, výborná péče, vysvětlování příčin a následků, pečlivost a dobrá komunikace. Byl jsem zatím na první fyzioterapii a po 90ti minutách jsem odcházel ve výrazně lepším stavu.