Fyzioterapie

304 názor Praha, 28. pluku 575/21

O nás

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla a lymfatického systému. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Navštivte naši ordinaci a zbavte se bolesti zad a celého pohybového aparátu. Schůzku si můžete rezervovat prostřednictvím online kalendáře, nebo na čísle 739 698 149, 739 698 116.
Přečtěte si více
Cena za nejlepší kvalitu zdravotní péče na základě skutečných hodnocení od pacientů.
Jazyky
  • Čeština
  • Angličtina

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (304)

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Super přístup a snaha pomoct. Všechno mi bylo perfektně vysvětleno. Velký díky

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Příjemné, klidné prostřední a milá, vstřícná komunikace.

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Paní fyzioterapeutka je velmi milá. Vždy mi pomohla od mých zdravotních problémů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přístup paní fyzioterapeutky. Vše vysvětlí a doporučí další kroky v léčbě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní terapeutka je milá, nesoudí, snaží se poradit v rámci vaší situace a neříká obecné řeči o škodlivosti sedavého zaměstnání.

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Vše v nejlepším pořádku, ochota, vstřícnost, profesionalita,

Mgr. Zuzana Hovorková (Malotová) Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Ochota pomôcť, dobre detailne vysvetlené cviky. Odporúčam :)

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Eliska je velice vnimava, pecliva, snazi se najit pricinu bolesti, pracuje s celym telem jako celkem. Doporucuji ji, je skvela!

Mgr. Eliška Vrbová

Moc děkuji za doporučení.

Mgr. Eliška Vrbová fyzioterapie

Úžasná Eliška, moc mi pomohla. Citlivý, empatický postoj. Jako jediná mi pomohla vyřešit problém se zády vzniklé mou profesionální hrou na příčnou flétnu, včetně korekce držení těla při hře.

Mgr. Eliška Vrbová

Děkuji za hezkou recenzi.

Mgr. Eliška Vrbová Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Vše c pořádku. Zájem o pomoc a vysvětlení všech cviků a jak co funguje

Děkuji za milou recenzi.

Kontakt