Bolesti páteře Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Moc oceňuji profesionální ale zároveň velmi empatický přístup. Byla to má první fyzioterapie vůbec, ale hned od začátku jsem ke své fyzioterapeutce cítila důvěru a jistotu, že jsem v dobrých rukou. Moc děkuji! Více

28. pluku 575/21, Praha Mapa

Fyzioterapie U Císařského pluku

• „Mela jsem obavy z teto navstevy, jelikoz to pro me bylo psychicky narocne, ale absolutne si nemuzu stezovat!!!! Pani doktorka byla velmi mila, ochotna vse dukladne vysvetlila, predvedla, take byla velmi empaticka coz je v teto profesi velmi dulezite pro nas jako pacienty.. Vysetreni, ktere jsem absolovala bylo pres konecnik a bylo bezbolestne, velmi peclive. Nelituju, ze jsem to podstoupila. Pani doktorce patri muj OBROVSKY dik!!! Více

28. pluku 575/21, Praha Mapa

Fyzioterapie U Císařského pluku

• „Z navstevy mam super pocit, uzasny lidsky pristup a snadno pochopitelne ucinne cviky :) dekuji a tesim se na priste :) Více

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha Mapa

Poliklinika Litochleby

1 000 Kč

• „Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží. A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem. Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré. Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;) A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné! Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

3 500 Kč

• „Paní magistra je velice milá a profesionální. Naprosto přesně ví, co dělá a na jakou část těla se zaměřit. Odcházela jsem z ordinace s velkou úlevou a velmi mile překvapena. Mé potíže - bolest v křížové oblasti a bolest přenesená do hrudníku. Návštěvu vřele doporučuji. Více

Vinohradská 176, Praha Mapa

Fyziomona s.r.o.

950 Kč

• „One of the most professional physiotherapist I have ever met! Jan always makes sure if patient understands process of the therapy. He focus not only on symptoms but also the cause, that is why the treatment is very successful and long lasting. Moreover very kind, carrying person with full focus on patients. I highly recommend! Více

Čechova 587/29 Praha 7, Praha Mapa

Fyzio svět s.r.o

od 1 600 kč

• „Aktivně sportuji celý život a nevyhýbají se mi různá zranění a problémy.Prošla jsem péčí několika fyzioterapeutů,zvláště v poslední době. U Matěje jsem našla nadšený profesionální přístup a pečlivou všestrannou péči. Takže si konečně začínám zase užívat sportování s radostí a bez bolesti. Není to sice úplně bez námahy, odcházím vždy s "domácím úkolem-cvičením", který dá leckdy dost zabrat, ale výsledky stojí za to. Matěji, díky! Více

Plavecká 12, Nové Město, Praha Mapa

Nature Care Clinic

Diagnostické vyšetření

900 Kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

Cvičení

od 800 kč

• „Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

800 Kč

Staré náměstí, Mapa

ReGeneo

• „Petra Krtičkovou mohu všem jen doporučit! Mám již od dětství potíže se zády a mnoho naučených špatných pohybových stereotypů, které ovlivňují to, jak mé tělo funguje. Poslední roky jsem strávila mnoho hodin s fyzioterapeuty, a mohu směle říci, že Petra je z nich nejlepší. Má velice hluboké odborné znalosti, které jsou předpokladem pro správnou diagnostiku, ale zároveň dokáže přemýšlet v souvislostech a odvodit, jak vzniká konkrétní problém, který může mát příčinu třeba v jiné části těla, než by pacient čekal. Zároveň klade velký důraz na pohovor s pacientem, který též mnohokrát odhalí některé z příčin problémů. S takovou mírou preciznosti a poctivosti, se kterou Petra přistupuje k terapii pacienta, jsem se u jiného fyzioterapeuta dosud nesetkala. Zároveň je to velice sympatická mladá žena, ke které se člověk nebojí chodit a rád se s ní i zasměje. Velice si vážím i toho, že si dokázala představit i situaci v mé práci a doporučit mi, jak mám u práce stát, sedět atd., aby moje terapie byla účinnější. Rozhodně už bych Petru za jiného fyzioterapeuta neměnila. Více

Na Dolinách 188/46, Praha Mapa

Re-forma re-start s.r.o.

450 Kč

• Fyzioterapeut

„Kuba mi poradil jak se vyhnout bolesti zad při celodením sezení za počítačem. Jak správně sedět a jak předcházet problémům. Vše mi vysvětlil a poradil cviky, doporučil pomůcky. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala tak empatického odborníka a všem vřele doporučuji Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Jakub Hemr Fyzioterapeut

Cvičení

700 Kč

• „Nejen odborník, ale především velmi milý a ochotný člověk. Dcera k panu fyzioterepeutovi docházela na rehabilitace. Velmi trpělivě vždy vše vysvětlil, ukázal, zkontroloval. Dcera se na každou návštěvu těšila a pod jeho vedením u ní docházelo k rychlému vylepšení. Vřele doporučujeme. Více

Nad Šutkou, Praha Mapa

• „Barbora mi pomohla s bolestmi zad v těhotenství. Poradila, jak správně cvičit a taky jak správně držet tělo. Bolesti se minimalizovaly a lituji, že jsem se k Báře neobjednala dříve, protože jsem mohla předejít zbytečným bolestem hned od začátku. Osobně doufám, že mě žádné bolesti zase jen tak nepotkají, ale pokud přijdou, vím, na koho se obrátit. Více

Klánovická 487/2a, Praha Mapa

Body therapist - fyzioterapie

Konzultace online

od 600 kč

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Dobrý den, rád bych se podělil o své zkušenosti s panem Pobišem. Rok zpátky jsem (už jako mladý člověk, který sportoval každý den) začal mít vleklé problémy se zády. Táhlo se to nějaký ten čas, kdy jsem navštěvoval různé rehabilitace (i ty placené), kde jsem cvičil, dýchal do břicha apod. Bohužel, výsledky byly naprosto minimální a můj stav se příliš nelepšil. Dopadlo to tak, že jsem zkoušel bolesti "přecvičit", přičemž se mi zablokovala jak hrudní páteř, tak žebra. Pomalu jsem se nevyhrabal z postele a vůbec nevěděl, co s tím, protože moje bolesti byly každodenní a nikdo mi nedokázal pomoct. Náhodou jsem narazil na internetu na Manuální medicínu a smluvil si terapii s panem Pobišem u sebe doma (pan Pobiš přijel hned druhý den!). Musím říct, že terapie (hlavně ze začátku) opravdu bolí, byl jsem první týden rád, že jsem po terapii vůbec došel na záchod, ale stav se postupně začal lepšit. U pana Pobiše jsem strávil nakonec nějaký ten měsíc, ale odcházím bez bolestí. Líbí se mi, že i když přijdete s tím, že vás bolí záda, pan Pobiš pracuje s celým tělem, nikoliv jen tam, kde to bolí. Z vlastní zkušeností vím, že běžné rehabilitace nejsou k zahození, nicméně, pokud je situace natolik vážná, že se třeba vaše záda se proměnily v beton (jako tomu bylo u mě), běžná rehabilitace nepomůže. Tímto panu Pobišovi ještě jednou moc děkuji a určitě jeho terapie vřele všem doporučuji! Více

Kubelíkova 42, Praha Mapa

Richard Pobiš

1 000 Kč

• „To Whom It May Concern, Patrik was kind and gentle whilst working on my multiple injuries. His analytical style combined with his natural curiosity makes Patrik a problem focused individual which my trust was easily earned. Additionally, his bed side manner is the exceptional kind. Patrik is knowledgeable, focused and caring. Více

Kolbenova, Praha Mapa

Poliklinika Kolbenova

Rehaland, Praha Mapa

Rehaland

• „Velmi profesionální, zodpovědný a příjemný přístup. Kvalitně poskytnutá péče i průběžné cvičení. Vřele doporučuji!

Tererova 1358, Praha Mapa

Fyzioterapie Levitas s. r. o.

• „Pan Máca má skvělý a profesionální přístup. Opravdu oceňuji jeho odbornost a vstřícnost. Zároveň při rehabilitaci vede i příjemnou konverzaci. Více

Vodičkova 699/30, Praha Mapa

FyzioVšem - +420 792 765 866