Osteoporóza Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Lékař odborník na svém místě, takových by mělo být více. Perfektní prostředí, moderní vybavení ordinace, milý a profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Sympatická ordinace, lidé, kterým záleží na zdraví pacientů. Za mě 1* :-) Více

Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1 Mapa

GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Gynekologické konzultace

1 200 Kč

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• „Díky Alence a jejímu přístupu mě přestala bolet bederní páteř při dlouhých a pomalých procházkách třeba na výstavách a podobně, přestala bolest pod lopatkou a trapézu. Alenka mě naučila, jak správně stát a i když to ještě nedokážu vždy uhlídat, rozhodně mi i tato banální věc velmi pomohla. Učí mě jak držet tělo při dřepu, jak se protáhnout při práci a ono to opravdu funguje. Jen bych měl víc cvičit :) Děkuji, Alenko! Více

Karlovo náměstí 555/31, Praha Mapa

as fyzio

Vyšetření pohybového aparátu

od 750 kč

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Gynekologická ordinace

• Internista, Endokrinolog

„Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Výživové poradenství

od 500 kč

• „velmi milá slečna, ochotná objednat dle vaší potřeby co nejrychleji, souhlasím s předchozí recenzí- je vidět, že slečnu práce baví a vždy se tam moc těším :) přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů Více

Na Výsluní 1348, Neratovice Mapa

Fyzio Magnolie

Klasická masáž

500 Kč

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• Praktický lékař

„Mladý pan doktor, velice pečlivý a profesionální... Nic nepodcení a léčba byla vždy nasazena a zacílena naprosto adekvátně. Velmi doporučuji! Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

MUDr. Zdeněk Houška

• „Jsem rád, že v jistých rukou -a Caravaggio mě dnes omluví- stále platí: „Medicína je nepochybně nejšlechetnější ze všech umění,“ vřele doporučuji, úžasná profesionálka. Navíc je to opravdu charismatická žena. Více

Ul.Budečská 33, 1.patro, ordinace G 2, Praha Mapa

• „Paní Keroušová mne zbavila bolestí hlavy a po její terapii se cítím celkově tak, jak jsem se cítíval dříve, než jsem začal mít problémy se zády. Více

Na Stráni 2588, Kladno Mapa

Rovnováha - Ordinace léčebné rehabilitace

• „Stal se mi opět úraz lokte (otok/bursa). Již se mi to stalo před lety a strávil jsem celý den lítáním po doktorech v Krči (chirurgie, neurologie) až jsem dostal (bez objednání) na polikliniku Budějovická k MuDr. Zahradníkové. Koukla, řekla "bursa jak..." dvě injekce a bylo po problémech. Včera to samé, nemohl jsem se dovolat, byl jsem kousek od Budějovické, tak jsem to zkusil, přišel před polednem bez objednání. Určitě ze mě neměli radost, mohli mě vyhodit, říct at se objednám, ale dostalo se mi péče a dnes už je vše v pořádku a to je to hlavní. Takže za mě děkuji. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická