Onemocnění štítné žlázy Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Internista, Endokrinolog

„Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Výživové poradenství

od 500 kč

• „Milý, ochotný pan doktor, vyšetření bylo provedeno citlivě. Velmi srozumitelně dovede také vysvětlit o jaký problém se jedná a navrhnout řešení. Více

Táborská 57, Praha Mapa

Chirurgie - Proktologie

• „Skvělá paní doktorka, vynikající přístup, otevřená diskuzi, velmi příjemná. Více takovýchto lékařů! Navštěvuji s dcerou. Více

Axmanova 131, Klánovice, Praha Mapa

Endokrinologická ambulance

Tovární 19, Úvaly Mapa

INC Jirny

• „Jsem rád, že v jistých rukou -a Caravaggio mě dnes omluví- stále platí: „Medicína je nepochybně nejšlechetnější ze všech umění,“ vřele doporučuji, úžasná profesionálka. Navíc je to opravdu charismatická žena. Více

Ul.Budečská 33, 1.patro, ordinace G 2, Praha Mapa

• Internista, Endokrinolog