Kožní alergie Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka je velice milá s profesionálním přístupem. Nic nevnucuje, naopak správně poradí, jaký zákrok je žádoucí. S její péčí jsem maximálně spokojena a do její ordinace se vracím . Mohu jen doporučit, díky zákrokům vypadám o několik let mladší :)) Lenka Laňková Více

od 1 200 kč

• „Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím. Více

Klinika Laser Esthetic

• „Úžasná, milá a empatická paní doktorka s naprosto profesionálním i lidským přístupem. Byť jsem nebyla předem objednaná, vzala mě na konzultaci a následně hned laserem odstranila znaménko. Vše mi předem vysvětlila a celý zákrok trval pár minut. S celkovým přístupem v Premier Clinic jsem byla velmi spokojená. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

1 500 Kč

• „Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce. Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

Botox

od 2 000 kč

• „Paní doktorka je moc milá, vše vysvětlí, uklidní. Byla jsem na odstranění znamínka a zákrok překvapivě vůbec nebolel, pak paní doktorka vysvětlila správnou péči a dostala jsem i extra náplasti. Doporučuji! Více

Krkonošská 16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

1 500 Kč

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.

• Praktický lékař, Dermatolog

„Lékařka a její milé chování jsou naprostým etalonem jak se mnel vše lékař venovat pacientum!!! Mnel jsem s lékařkou jen online konzultaci, ale již takymto spůsobem projevoval milí prístup lékařky, ještě nikdy se mi žádný lékař tolik nevěnoval! Lékařka je skutečným príkladem, že ješte existují opravdu profesionalne lékařky s velkým srdcem!!! Více

Bubenská 49, Praha Mapa

Esthetic Line s.r.o.

• „Sláva a díky paní Doktorce. Už od první chvíle bylo jasné, že se jedná o velmi příjemnou a sympatickou paní doktorku. Podání ruky na uvítanou je pro mě vždy prvním signálem správného doktora, ani paní doktorka tuto zdánlivou drobnost nevynechala. Pozorně naslouchá, podrobně vysvětluje a věnuje se člověku na 100% a to v příjemné vstřícné atmosféře. Vřele doporučuji a ještě jenou děkuji. Více

Bubenečská 284/12, Praha Mapa

Klinika preventivní dermatologie s.r.o.

Mezi Vodami 29, Praha Mapa

Medicínské centrum Praha

• „Komunikativní, erudovaná lékařka, která ví, co dělá, neexperimentuje, cíleně léčí, empatická, manuálně velmi zručná, šetrná a k pacientům přímá, upřímná a milá. Více

Lifting

15 000 Kč