Premier Clinic

(18 názorů)

Premier Clinic

Jungmannova 15, Praha 1

110 00, Praha, hl. město Praha

Premier Clinic je prémiové nestátní zdravotnické zařízení sídlící v Jungmannově ulici v Praze, které vzniklo na základě architektonického návrhu známeho českého architekta Jaromíra Pizingera. Naše pracoviště disponuje špičkovým technickým vybavením včetně 2 high-tech operačních sálů s možností šetrné low-flow anestezie. Samozřejmostí jsou kompletně vybavené JIP monitorované dospávací pokoje hotelového typu včetně vynikající gastronomie, minibaru atd. Pro klienty je připraveno po předchozí rezervaci diskrétní bezplatné parkování přímo v budově kliniky.

„Jen to nejlepší je pro Vás dost dobré.“

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Juraj Payer

Plastický Chirurg, MUDr.

• V
      Umístění: Premier ClinicSlužby: konzultace plastické chirurgie

Velmi milý, přívětivý a otevřený lékař. Nemohu zhodnotit jeho práci, neboť jsem (ačkoliv mi pomoc nabízel při nepovedené modelaci prsou provedené u jiného lékaře) nemohla využít jeho um. Po zhojení mých prsou po vyjmutí implantátu se určitě na něj obrátím o pomoc. Při konzultaci se mě maximálně věnoval, měla jsem pocit, že jsem na tom správném místě.

• Umístění: Premier ClinicSlužby: konzultace plastické chirurgie

Pan doktor Juraj.P je jeden z největších profesionálů dle mého názoru, při konzultaci vás rad vyslechne, nejlepší přístup co jsem zažila, kam se hrabe Perfect Clinik, za mě mu patří velikanske a obrovské díky ..milý personal vše jak ma být, podstoupila jsem vypln tváři a vypadá to naprosto geniálně dokonale přirozené , je to profesionál v každém směru..moc se k Vám opet tesim, zůstanu stálou zákazníci Dekuju za vše a hlavně za to ze jste jaký jste proste perfektní

• Jana Votrubová

Dermatolog, MUDr.

• M
      Umístění: Premier ClinicSlužby: laseroterapie kožních lézí

Ráda bych i touto cestou poděkovala paní doktorce Votrubové za upřímně empatický, profesionální a milý přístup. Zákrok proběhl velmi rychle a bezbolestně. V případě potřeby se budu vždy s důvěrou vracet.
      Všem s klidným svědomím doporučuji.
      Markéta Vidnerová

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka je velice sympatická, milá a ochotná. Má profesionální a precizní přístup, vysvětluje a popisuje každý svůj krok, takže víte a máte pod kontrolou, co zrovna probíhá. Je ji záležet na vás a výsledku. Pokud nejste si s něčím jistí, tak umí poradit a doporučit. Je vidět, že má obrovskou zkušenost v oboru a hlavně, že ji to baví a má své klienty rada, tudíž z celkové návštěvy odnesete velice příjemný pocit. Samostatný zákrok byl rychlý a bezbolestný.
      Rozhodně vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře