Premier Clinic

(16 názorů)

Premier Clinic

Jungmannova 15, Praha 1

110 00, Praha, hl. město Praha

Premier Clinic je prémiové nestátní zdravotnické zařízení sídlící v Jungmannově ulici v Praze, které vzniklo na základě architektonického návrhu známeho českého architekta Jaromíra Pizingera. Naše pracoviště disponuje špičkovým technickým vybavením včetně 2 high-tech operačních sálů s možností šetrné low-flow anestezie. Samozřejmostí jsou kompletně vybavené JIP monitorované dospávací pokoje hotelového typu včetně vynikající gastronomie, minibaru atd. Pro klienty je připraveno po předchozí rezervaci diskrétní bezplatné parkování přímo v budově kliniky.

„Jen to nejlepší je pro Vás dost dobré.“

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jana Votrubová

Dermatolog, MUDr.

• P
      Umístění: Premier Clinic

Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší návštěva u doktora vůbec. Paní doktorka je milá a ochotná, vše vysvětlí a pracuje velmi precizně. Mohu jen doporučit.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Premier Clinic

Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka.
      Prostředí kliniky je velmi příjemné. Časový plán byl dodržen podle toho, jak jsem byla objednaná. Paní doktorka působí přátelsky, vysvětlila proces i následná doporučení po zákroku, laserový zákrok byl rychlý a bezbolestný díky anestezii. Určitě doporučuji, jestliže potřebujete řešit kosmetické a dermatologické záležitosti.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Juraj Payer

Plastický Chirurg, MUDr.

• V
      Umístění: Premier ClinicSlužby: konzultace plastické chirurgie

Velmi milý, přívětivý a otevřený lékař. Nemohu zhodnotit jeho práci, neboť jsem (ačkoliv mi pomoc nabízel při nepovedené modelaci prsou provedené u jiného lékaře) nemohla využít jeho um. Po zhojení mých prsou po vyjmutí implantátu se určitě na něj obrátím o pomoc. Při konzultaci se mě maximálně věnoval, měla jsem pocit, že jsem na tom správném místě.

• Umístění: Premier ClinicSlužby: konzultace plastické chirurgie

Pan doktor Juraj.P je jeden z největších profesionálů dle mého názoru, při konzultaci vás rad vyslechne, nejlepší přístup co jsem zažila, kam se hrabe Perfect Clinik, za mě mu patří velikanske a obrovské díky ..milý personal vše jak ma být, podstoupila jsem vypln tváři a vypadá to naprosto geniálně dokonale přirozené , je to profesionál v každém směru..moc se k Vám opet tesim, zůstanu stálou zákazníci Dekuju za vše a hlavně za to ze jste jaký jste proste perfektní

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře