Plastický chirurg Praha

• Plastický chirurg

„Dne 18.05.2018 jsem měla možnost přesvědčit se, že byť starší kladné hodnocení jsou opravdu pravdivé. Pan doktor je nejen odborník, se vším mne řádně seznámil a vše vysvětlil a hlavně se choval velice lidsky a příjemně. Už se nebojím zákroku a těším se. Více

Botox

od 1 600 kč

• „u pana doktora jsem byla na quickliftu, vše proběhlo skvěle, komunikace výborná, zákroku v místním znecitlivění jsem se bála, ale pan doktor mě celou dobu uklidňoval a moc děkuji za jeho profesionální práci, s výsledkem jsem velice spokojená a i všechny kontroly byly v pořádku. Určitě doporučuji pana doktora Krejču a příště se zase ráda svěřím do jeho rukou Více

Klinika Laser Esthetic

Konzultace v oboru plastické chirurgie

od 550 kč

• Plastický chirurg

„Po porodu jsem si připadala vážně ošklivá a cítila se hrozně.Na Formé clinci jsem podstoupila kombinaci zákroků a to úpravu prsou a liposukci čtyřech oblastí. Měla jsem trochu obavu ze dvou zákroků naráz, ale zároveň mi to přišel skvělý způsob, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Jsem moc ráda a chtěla bych poděkovat celému týmu. Jmenovitě Dr. Benešovi za perfektně odvedenou práci. Děkuju. M.V. Více

Liposukce

od 19 000 kč

• Plastický chirurg, Dermatolo… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Slovinská 623/23, Praha Mapa

Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem:

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• Plastický chirurg

„Byla jsem na klinice Laser esthetic a pan doktor mi dělal facelifting - profesionální a vstřícný doktor, odvedl skvělou práci, vřele doporučuji. Více

• Plastický chirurg, Chirurg

„Po letech odhodlávání jsem se konečně rozhodla podstoupit liposukci a rozhodně toho nelituji! Výsledek je skvělý, pan doktor má zlaté ruce a je to skvělý člověk. Všichni na klinice Laser esthetic, kde pan doktor působí byli moc milí a prostředí bylo moc příjemné. Určitě doporučuji. Více

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

FORMÉ clinic

• „V lednu 2018 jsem podstoupila operaci horních víček.Zákrok byl zcela bezbolestný,cítila jsem jen opravdu nepatrný vpich při lokální anestezii.Po operaci jsem se cítila skvěle,jizvičky nebolely a neměla jsem ani žádné modřinky.Později jen mírný otok.Pani primářka je velmi šikovná,příjemná,ochotná a určitě se ráda opět svěřím do jejich rukou.Poděkování patří i celému personálu. Více

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Plastický chirurg, Chirurg

„Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму. Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera )) Více

Višňová 25, Praha Mapa

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

• Plastický chirurg

„Hezký den, pan doktor je úžasný doktor a člověk!!! ON i jeho TÝM tuto práci dělají opravdu SRDCEM a s vědomím, že pořád je to medicína a jde prioritně o zdraví pacienta! Současně je to profesionál, výsledky a praxe mluví samy za sebe! To, jak mi celkově pomohl, nejde ani popsat! Bohužel ze svých zkušeností vím, že některý doktor má x krát více pozitivních hodnocení, váhající člověk dá na tyto virtuální hvězdičky a přitom realita je věc druhá! Pan doktor Tomášek je opravdu PAN DOKTOR a jedině takovému člověku stojí za to SVĚŘIT své tělo, zdraví, ale i duši! Nejsme přece jen materiály na úpravu, kde jedinou prioritou je dokonalejší vzhled! Děkuji a velmi doporučuji! Více

Konstantinova 1479/1, Praha Mapa

Precizia - Estetická plastická chirurgie

• Plastický chirurg, Dermatolo… g, Ostatní, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Antala Staška 80, Praha Mapa

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

• Plastický chirurg

„Velmi příjemný p.doktor.Vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala a poradil.Doporučuji všem, kteří chtějí něco změnit na sobě. Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Estetická a plastická chirurgie