INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.

(26 názorů)
Zobrazit lékaře

Klinika plastické a vlasové chirurgie. Více

O nás

Ordinace

INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.

Na Výšince 149/3

153 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 25...

O nás

Klinika plastické a vlasové chirurgie.

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Josef Kulhánek

  Plastický Chirurg, MUDr.

  • Umístění: jiné místoSlužby: Plastika vicek

   Pan doktor kulhanek,jako plasticky chirurg- nad miru spokojenost, nejlepsi lekar a moc mu dekuji za jeho praci plastiku vicek.

  • Umístění: INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.Služby: zvětšení prsou

   Jsem přesně rok po operaci zvětšení prsou od pana doktora Kulhánka a nemohu vytkout ani jednu věc. Skvělý přístup, zákrok bez potíží a dekolt vypadá krásně a přirozeně.

  Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře


Názory na zdravotnické zařízení

 • K

  Dobrý den,
  kliniku určitě doporučuji!!! Byla jsem na plastice břicha, konzultace byla zadarmo a doktor se mi věnoval více jak půl hodiny, všechno mi vysvětlil a byl trpělivý. Líbil se mi i přístup ostatního personálu, všichni strašně ochotní a milí, stále k dispozici. Doporučila jsem už dvě kamarádky, protože toto je opravdu nevšedně krásný profesionální přístup!!! A hlavně bříško mám teď úplně krásné :)

 • T

  Velice doporučuji. Byla jsem v interclinicu na výměně implantátů, které mi doporučili a voperovali na vyhlášené klinice - a byly to pro mě naprosto nevhodné implantáty. V interclinicu vše napravili, navíc se ke mně chovali opravdu jako ke klientce a ne jako k "jedné z mnoha", jak jsem zažila jinde. Moc se mi líbil přístup lékařů a celého personálu,pěkně se starali a byli milí. Prsa mám konečně opravdu krásná. Děkuju moc.