INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.

(42 názorů)
Zobrazit lékaře

Klinika plastické a vlasové chirurgie. Více

INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.

Na Výšince 149/3

153 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 25...

Klinika plastické a vlasové chirurgie.

Nejbližší zařízení

• Lenka Horáčková

Dermatolog, MUDr.

• P
      Umístění: Poliklinika DAM s.r.o.Služby: Kontrola pih, bradavice u dětí, další kožní potíže

Velmi příjemná, milá, u dětí jsem ocenila léčebný postup - přišli jsme s tím, že bude nutné vypálit bradavice na noze, nakonec se to vyřešilo Verumalem. Paní doktorka zkrátka volí postupy i s ohledem na pacienta. Jinde mi po telefonu řekli bradavice na noze = vypálit. Před několika lety jsem u ní byla poprvé kvůli akné a nokonec sem chodíme celá rodina.

• N

Byla jsem u paní doktorky poprvé a odcházela jsem s úsměvem, ačkoli jsem se v čekárně klepala strachy. Paní doktorka je velmi vstřícná a milá.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Josef Kulhánek

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Plastika vicek

Pan doktor kulhanek,jako plasticky chirurg- nad miru spokojenost, nejlepsi lekar a moc mu dekuji za jeho praci plastiku vicek.

• Umístění: INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.Služby: zvětšení prsou

Jsem přesně rok po operaci zvětšení prsou od pana doktora Kulhánka a nemohu vytkout ani jednu věc. Skvělý přístup, zákrok bez potíží a dekolt vypadá krásně a přirozeně.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

Názory na zdravotnické zařízení

• K

Dobrý den,
    kliniku určitě doporučuji!!! Byla jsem na plastice břicha, konzultace byla zadarmo a doktor se mi věnoval více jak půl hodiny, všechno mi vysvětlil a byl trpělivý. Líbil se mi i přístup ostatního personálu, všichni strašně ochotní a milí, stále k dispozici. Doporučila jsem už dvě kamarádky, protože toto je opravdu nevšedně krásný profesionální přístup!!! A hlavně bříško mám teď úplně krásné :)

• T

Velice doporučuji. Byla jsem v interclinicu na výměně implantátů, které mi doporučili a voperovali na vyhlášené klinice - a byly to pro mě naprosto nevhodné implantáty. V interclinicu vše napravili, navíc se ke mně chovali opravdu jako ke klientce a ne jako k "jedné z mnoha", jak jsem zažila jinde. Moc se mi líbil přístup lékařů a celého personálu,pěkně se starali a byli milí. Prsa mám konečně opravdu krásná. Děkuju moc.