Oční lékař

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Pana doktora mohu jen pochválit a doporučit - je to klidný empatický profesionál. Pečlivě vyšetřil oči, stanovil diagnózu, léčbu a podrobně mi vysvětlil, o co vlastně u mého onemocnění jde. Názorně předvedl, jak mohu zmírnit své trápení, i když asi nezmizí úplně. Přijal mě v okamžiku, kdy mě odmítli ošetřit v jiné oční ordinaci, uklidnil mě svým přístupem a tak pomohl nejen očím, ale i duši. Děkuji! Více

Vídeňská 1010/22b, Brno Mapa

MUDr. Tomáš Mňuk - OFTALMED s.r.o.

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny - Klinika nemocí očních a optometrie

• „Spokojenost s přístupem a to jak pana doktora tak i sestřičky.Prostě jako obvykle při všech předchozích návštěvách.

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

Operace rohovky

100 Kč

• „U pana primáře jsem v lednu absolvovala laserovou operaci očí a stejně tak můj bratr asi před 2 roky. Oba můžeme jen doporučit! Velmi příjemný a profesionální přístup pana primáře, vše skvěle vysvětleno, navíc krásné prostředí refrakčního centra. Maximální spokojenost s výsledkem zákroku, mrzí mě jen, že jsem nešla už dříve. :) Více

Olivova 4, Praha Mapa

Refrakční Centrum Praha

Laserové korekce vad zraku

od 16 000 kč

• Oční lékař, Diagnostik, Chir… urg Více

„Celková spokojenost,nadstandardní péče, vše vysvětleno do detailů, dnes se to opravdu nevidí. Člověk není jen kus. Palec nahoru a teším se na další setkání. Více

K Nemocnici 2306, Kladno Mapa

Oculeus s.r.o.

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

Hlavní 12, Šenov Mapa

Oční ambulance Šenov

• „Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala. Více

• Frýdecká 936/59, Vratimov Mapa

OČNÍ EU s.r.o.

• „Paní doktorka velmi lidská, zájem o pacienta, vstřícná, ochotná. Podobně i sestřička. Krátká čekací doba. Příjemné prostředí. Více

Praha, Praha Mapa