Oční lékař Olomouc

• Oční lékař, Dermatolog, Plas… tický chirurg, Otorinolaryngolog Více

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

• „Pani doktorku jsem navštívila na doporučení. Veškerá péče, terá mi byla poskytnuta byla na velice vysoké úrovni. Profesionalita a lidský přístup, tato slova paní doktorku skvěle vystihují. Doporučuji proto všem,kteří hledají očního specialistu Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc- oční klinika

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

• „Pana doktora jsem navštívil s problémem šilhání, naslouchal mě, vyšetřil a navrhl řešení. Nyní jsem půl roku po operaci a jsem velmi spokojen. Ještě jednou moc děkuji. Více

I.P. Pavlova, Olomouc Mapa

Oční klinika FN Olomouc

Wolkerova 656/22, Olomouc Mapa

Oční centrum Vitreum s.r.o.

• „V péči skvělého lékaře a očního chirurga, MUDr. Chrapka, jsem již více než deset let...zachránil můj zrak před slepotou na obou očích, nyní opět.... jistě mi pomůže...věřím jen mu, je pro mne Bohem, světelnou nadějí a spásou.... kdo nepozná ztrátu zraku, nepochopí.......je to prostě vynikající, erudovaný odborník, excelentní operatér !!! Více

Na Šibeníku 914/1, Olomouc Mapa

TOP OKO s.r.o. oční ordinace

• „Naprosto nevídaný (v pozitivním slova smyslu) přístup, jak k dcerce, tak i k rodičovi. Sestřička není vyjímkou. Luxusní, doporučuji! Více

Foerstrova 33, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Paní doktorka má velmi hezký přístup k pacientům. Během operace katarakty mně o postupu průběžně informovala. Je odborník na svém místě a titul FEBO jí právem náleží. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

Oční klinika FN Olomouc

• „Paní doktorka mně i manželovi byla doporučena, odbornice na svém místě, lidský přístup. Sestra ochotná, poloha ordinace výborná. Více

Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

• „Milá, ochotná a vzdělaná paní doktorka, moderně vybavená laboratoř, příjemné prostředí, přesně zacílená léčba.

Školní 22, Prostějov Mapa

• „Úžasný ľudský prístup, až nadštandardné služby, milý, príjemný doktor. Som maximálne spokojná s prístupom aj celkovým vyšetrením, môžem len doporučiť. A pánovi doktorovi patrí moje veľké ĎAKUJEM :) Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc, Olomouc Mapa

Fakultní nemonice Olomouc

• „Ochotný a milý doktor s léty praxe.

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Příjemný lékař. Dceři zachránil zrak před diagnózou stanovenou jesenickou lékařkou. Já jsem bohužel na podobně špatnou diagnózu v 70. letech doplatila :-( Více

Pavelčákova 12, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Pan docent řehák je opravdu výrobný lékař je na pravém místě kde ho potřebují. Pečlivý, svědomitý... Mohu všem doporučit Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Oční klinika fakultní nemocnice Olomouc

• Oční lékař

„špičkový lékař a především praktik. Díky jeho odbornému zásahu, kdy chtěla našemu synovi nejmenovaná "specializovaná" očařka s titulem MUDr. nasadit od 3 let brýle z důvodu nějaké šílené vady, se pan docent ujal "léčby" a díky jeho přístupu náš syn nejenže vidí dobře, ale brýle nikdy nepotřeboval (je mu 14 let). I já osobně jsem s jeho přístupem maximálně spokojený. Velmi pohodový odborník a specialista. Jen škoda, že je dnes tak málo takových, kteří nechtějí hned vydělávat v tomto případě na zdr.pomůckách :o( Více

I.P.Pavlova 69, Olomouc Mapa

• „Ordinaci pana doktora pravidelně navštěvuji již 16 let a mohu říci, že se na rozdíl od jiných lékařů, co se lidského přístupu k pacientovi týče, vůbec nezměnil. I přes maximální pracovní vytížení si udělá na pacienta čas a se sympatickou sestřičkou tvoří skvěle sehraný tým. Nejlepší lékař v Přerově. Velký dík. Mgr. Alena Chromá Více

nábř. Dr. E. Beneše 24, Přerov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Velice milá paní doktorka. Skvělý přístup k mé 7mi leté dceři. Vše vysvětlila, k dceři přistupovala jako k rovnocennému partnerovi. Byly jsme u ní poprvé a já i dcera jsme odcházely s příjemným pocitem. Děkuji. Více

Denisova 10, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Skvelá lekárka. Profesionálna a ľudská. Odborníčka, všetko popíše, vysvetlí, poradí, výborne sa s ňou komunikuje. Na objednanie sa nečaká mesiace, ale týždeň, dva max. Naozaj dobrá skúsenosť. Více

Tomkova 27, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• Oční lékař, Chirurg, Dermato… log, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.