RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

(85 názorů)

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

Horní lán 10A/1310

77900 , Olomouc , olomoucký

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. poskytuje nadstandardní lékařskou péči v oborech estetická, plastická a laserová chirurgie, ušní, nosní, krční (ORL) a kožní lékařství (estetická a korektivní dermatologie). Laserové centrum nabízí širokou škálu estetických a omlazujících zákroků v rámci oboru anti aging medicíny.
Klinika pod vedením MUDr. Radana Vidury, Ph.D. nabízí komplexní péči v daných oblastech estetické a funkční medicíny pro dospělé i dětské pacienty. Filozofií kliniky je poskytování nadstandardní lékařské péče vysoce erudovanými specialisty s osobním přístupem k pacientovi. Snažíme se maximálně využívat nové a šetrné chirurgické postupy a metody s použitím nejmodernějších přístrojů.

Naše laserové centrum je zaměřeno na zkrášlení a omlazení celého těla, což je základem stále populárnější anti aging medicíny.

Klademe velký důraz na odbornost, proto lékařský tým tvoří pouze erudovaní, atestovaní odborníci s dlouholetou praxí a licencí.

Zákroky

• Operace nosní přepážky
  • Odstranění chronické rýmy laserem
  • Odstranění alergické rýmy laserem
  • Odstranění nosních polypů
  • Odstranění znamének, výrůstků, bradavic laserem
  • Odstranění žilek obličeje laserem

• klinika

• Barbora Bábková

Oční Lékař, MUDr.

• B

Po deseti doktorech, kteří se na mě dívali a nevěděli si rady, co mi vlastně je, konečně přišel někdo, kdo byl schopen mi říci, co mi vlastně je a začít mě léčit. Výborná paní doktorka s lidským přístupem, která se vás mimojiné nikdy nezapomene zeptat jak se máte :) Jednoznačně doporučuji! Takových doktorů víc

• Paní MUDr. Barbora Bábková z Oční kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci si zaslouží vynikajícího ohodnocení a to z jednoho prostého důvodu.
      Měl jsem již delší dobu problém s očními víčky. Abych mohl vůbec číst a nebo psát tak jsem si musel prstama levé nebo poté i pravé ruky obě víčka nadzvedávat. Takto se ovšem číst dlouho nedalo a o psaní vůbec ani nemluvím.
      Proto jsem se rozhodl k operaci obou víček na Oční klinic Fakultní nemocnice u nás v Olomouci a měl jsem to štěstí, že se mě ujala právě paní MUDr. Barbora Bábková. S nevšední ochotou,s citlivým lidským přístupem a detailním vysvětlením postupu k nápravě této vady mi obě oční víčka zoperovala a já dnes mohu číst a psát tak jako dříve.
      Touto cestou jí vyjadřuji moje poděkování a přeji jí mnoho úspěchů u všech pacientů, kteří se na ní obrátí. Všem,kteří máte podobné problémy jako jsem měl já paní MUDr. Barboru Bábkovu doporučuji.
      Zároveň prosím o předání tohoto mého poděkování paní MUDr. baroboře Bábkové.
      Děkuji.

• Blanka Žuffová

Dermatolog, MUDr.

• X

1 / 1
      K paní doktorce chodíme (chodily jsme) s dcerou docela dlouho. Většinou jsme se v ordinaci nezdržely déle jak 10 minut. Nevzpomínám si, že by problém, který jsme kdy měly, nebyl vyřešen. Bohužel paní doktorka má dlouhé lhůty k objednání. Dcera má nyní na obličeji šílenou svědivou vyrážku, která vypadá jako akné, ale není to klasické akné. Objednaná je až v listopadu. Paní doktorka má vyvěšené ordinační hodiny na stránkách polikliniky. Nikde není napsáno, že podmínkou k přijetí je objednání. Ve čtvrtek ordinační hodiny i odpoledne 12:30-13:30 h. Dcera už byla nešťastná, tak jsem jí tam první týden v říjnu hnala, že ji paní doktorka jako akutní případ snad vezme. Bohužel se tak nestalo. V čekárně nikdo nebyl. V ordinaci také ne. Dcera čekala do 13:15h kdy doktorka se sestrou přišly. Chování bylo více než překvapivé. Lékařka dceru poslala pryč, že není objednaná s tím, že to není životně důležité. Říct mladému člověku v takové situaci, že to není životně důležité,…už to je špatné, nehledě na to že to fakt akutní problém byl. Žádný jiný pacient paní doktorku nezdržoval. Takže nebyl důvod v ordinační době nevzít pacienta. Dcera z toho byla samozřejmě v šoku. A já také..…hned mi to běžela říct. Nebudu to dál rozvádět…. Ještě chvíli to vydržela, ale pak už navštívila jinou lékařku, která ji ochotně vzala. Diagnóza – akutní zánět kůže. Tři masti a antibiotika na měsíc a půl. Nevím, jestli léčba dopadne dobře. Nechci ale ani domyslet, v jakém stavu by byla, kdyby čekala do listopadu. A nedokážu si představit, v jakém stavu musí člověk přijít, aby byl v této ordinaci přijat.

• S paní doktorkou jsem velice spokojený, hned při prvním setkání byla velice vstřícná a milá a dokázala mi ihned pomoci. Trpím atopickým ekzémem již od dětství a nikdo si s tím nevěděl rady až do teď. :)

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Ondřej Vláčil

Oční Lékař, MUDr.

• B
      Umístění: Oční klinika FN OlomoucSlužby: léčba a operace strabismu - dospělí

V lednu 2018 jsem podstoupila operaci oka, ze které jsem měla obavy. Operace proběhla bez problémů. Teď mi to přijde skoro neskutečné, ale po třech dlouhých letech zase normálně vidím. Panu doktorovi patří můj velký dík a uznání. Je opravdu odborník a mohu jedině doporučit.

• Dita Vitovjáková

Dermatolog, MUDr.

• H
      Umístění: Poliklinika SPEA Služby: estetické dermatologie

Katastrofa, neochota vzít někoho, kdo není objednaný, přšla jsem v 7:30 a i přes to, že v čekárně nikdo nebyl, teď už se ani nedivím, objednávací odpolední doba měsíc, no potěš, ještě, že si dnes člověk může vybrat jiného lékaře. Nedoporučuji. Nikdy více!!!!!

• M
      Umístění: Poliklinika SPEA Služby: Vyrážka

Prisla sem k pí doktorce s tím, že mám vyrážku a bez toho, aby si to poradne prohlídka mi oznámila, že mám svrab a ja skrz ní teď nesmím do práce. Nedalo mi to, byla sem u obvodak a ten mi řekl, že to svrab není. Vazne "ÚŽASNÁ PANÍ DOKTORKA" ????

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Petr Maceček

Plastický Chirurg, MUDr.

• D
      Umístění: Ordinace plastické chirurgie, Nemocnice Hranice a.s.Služby: operace očních víček

Úžasný pan doktor, milý, vstřícný a obětavý a především odborník ve své profesi, vřele doporučuji, už bych jinam nešla.

• M
      Umístění: Nemocnice HraniceSlužby: zmenšení prsou

Pan doktor Maceček je velmi, milý, příjemný a empatický. Jako plastický chirurg je opravdu člověk na svém místě. Pan doktor mi na hrudi přímo vykouzlil z prsou velikosti J krásná prsa velikosti D . Já se pyšním krásným poprsím a moje záda si velice oddychla od té tíhy. Po pravdě se mi o takovém výsledku ani nesnilo. Velmi jsem se celého zákroku bála ,ale díky přístupu pana doktora , úžasných sestřiček a celého operačního týmu Hranické nemocnice jsem vše zvládla v naprosté pohodě a šla bych do toho znovu. Za mě naprostá spokojenost ,vřele doporučuji !! Michaela Uničov

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Radan Vidura

Otorinolaryngolog, MUDr.

• K
      Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.Služby: plastika nosu

Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos!

• V
      Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.Služby: hemangiom

Chtěla bych moc pochválit tohoto lékaře, který jako jediný v ČR byl ochoten mi pomoci a odstranil mi hemangiom na patrovém oblouku. Obešla jsem několik stomatologů a orl lékařů a až pan doktor je top mezi všemi. Velice profesionální a lidský přístup. Vřele všem doporučuji pana MUDr. Radana Viduru, Ph.D. a jeho RvmedCentrum....

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře