RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

(3 názory)

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

Horní lán 10A/1310

77900 , Olomouc , olomoucký

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. poskytuje nadstandardní lékařskou péči v oborech estetická, plastická a laserová chirurgie, ušní, nosní, krční (ORL) a kožní lékařství (estetická a korektivní dermatologie). Laserové centrum nabízí širokou škálu estetických a omlazujících zákroků v rámci oboru anti aging medicíny.
Klinika pod vedením MUDr. Radana Vidury, Ph.D. nabízí komplexní péči v daných oblastech estetické a funkční medicíny pro dospělé i dětské pacienty. Filozofií kliniky je poskytování nadstandardní lékařské péče vysoce erudovanými specialisty s osobním přístupem k pacientovi. Snažíme se maximálně využívat nové a šetrné chirurgické postupy a metody s použitím nejmodernějších přístrojů.

Naše laserové centrum je zaměřeno na zkrášlení a omlazení celého těla, což je základem stále populárnější anti aging medicíny.

Klademe velký důraz na odbornost, proto lékařský tým tvoří pouze erudovaní, atestovaní odborníci s dlouholetou praxí a licencí.

Zákroky

• Operace nosní přepážky
  • Odstranění chronické rýmy laserem
  • Odstranění alergické rýmy laserem
  • Odstranění nosních polypů
  • Odstranění znamének, výrůstků, bradavic laserem
  • Odstranění žilek obličeje laserem

• klinika

Nejbližší zařízení

• D
    Lékař: MUDr. Blanka Žuffová odstraňování znamének

Skvělý přístup, úžasný lék.výkon a lidský přístup.
    Paní doktorka při výkonu komentovala postup, ptala se na mé pocity, reagovala velmi profesionálně.

• R
    Lékař: MUDr. Radan Vidura plastika nosu

Dobrý den mám za sebou kompletní plastiku nosu a jsem velmi nespokojen nos mi připadá ještě horší než dříve propadlý a delší za tu cenu palec dolu.

• K
    Lékař: MUDr. Radan Vidura plastika nosu

Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos!

• V
    Lékař: MUDr. Radan Vidura hemangiom

Chtěla bych moc pochválit tohoto lékaře, který jako jediný v ČR byl ochoten mi pomoci a odstranil mi hemangiom na patrovém oblouku. Obešla jsem několik stomatologů a orl lékařů a až pan doktor je top mezi všemi. Velice profesionální a lidský přístup. Vřele všem doporučuji pana MUDr. Radana Viduru, Ph.D. a jeho RvmedCentrum....

• Došlo k chybě, zkuste to znovu