Otorinolaryngolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Prijemna pani doktorka i sestricka, necekala jsem ani minutku, pani doktorka vse dobre vysvetlila a je prijemne opatrna pri vysetrovani. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Ovísek je vynikající odborník a vynikající člověk. Vyšetřen jsem byl vždy s maximální pečlivostí a zdravotní problém mi byl vždy srozumitelně vysvětlen, čehož si velmi vážím, protože takový přístup není vždy samozřejmostí. Celkově jde vidět na přístupu, že jste u opravdového profesionála. Následné léčení vždy dopadlo na výbornou, proto jsou mé zkušenosti jen pozitivní a pana doktora i paní sestřičku můžu s klidným svědomím a úsměvem jen doporučit. Děkuji. Více

Úpatní 58, Brno, Nový Lískovec, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

• Otorinolaryngolog, Chirurg

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• Otorinolaryngolog, Dermatolo… Více

„Neexistuje dost superlativů, které by pana doktora dostatečně popsaly. Milý, vstřícný, empatický, odborně zdatný....... doplňte cokoliv a určitě to bude správně. Více

Vyšehradská 320/49, Praha Mapa

Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Jelikož mám silný dávivý reflex a bojím se chodit k ORL, tak mi zde hodně pomáhá moderní vybavení (hadička s kamerou do nosu tenká asi jako špejle). Díky tomu se nemusím z návštěvy stresovat a je to v pohodě, vyšetření není prakticky cítit. Byl jsem spokojený i s vysvětlením obtíží při polykání a s následnou léčbou. Více

Kateřinská 34, Praha Mapa

ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

• Otorinolaryngolog, Dermatolo… g, Ostatní, Plastický chirurg, Fyzioterapeut Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

ABCLINIC ART & BEAUTY

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Internista, Plastický chirurg, Praktický lékař Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Sady Svobody 4, Opava Mapa

Litovelská 26, Olomouc Mapa

• Otorinolaryngolog

„Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos! Více

Horní lán 10A/1310, Olomouc Mapa

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc - Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Plastická operace nosu

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Antala Staška 80, Praha Mapa

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Pana profesora mám moc, i když vzhledem k okolnostem bych ho raději nikdy nepoznal. Zatím zůstáváme u pravidelných ročních kontrol a doufám, že to tak i zůstane... Více

Záběhlická 63, Praha Mapa

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Olšanská 2666/7, Praha Mapa

Olšanská poliklinika

• Otorinolaryngolog

„Velké díky pane doktore a samozdřejmně i sestřičce, děkuji za Vaši péči, moc si toho vážím. Všem můžeme jen doporučit! Více

Lumírova 639/2, Mapa

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava