Otorinolaryngolog Zlín

• „Lékaře navštěvuji pravidelně a poměrně se k němu i těším, neboť vždy pomůže a humorem umocní efekt léčby. Vynikající odborník, laskavý a vstřícný ke svým pacientům. Je to prostě machr s velkým M Více

Františkánská 163, Uherské Hradiště Mapa

ORL ordinace

• „Paní doktorka mne z dobrých 85% zbavila za pomocí resekce nosní přepážky dýchacích obtíží a zbylých 15% se trvale udržuje vhodně zvoleným nosním sprejem. Více

Zlínská poliklinika a.s.

• „Za sebe mohu říct, že paní doktorka Gergelová má jako jeden z velmi mála lékařů mou důvěru. Odbornost laik těžko posoudí, ale co se týká přístupu k pacientům, tak jsem zcela spokojen a s každým dalším ORL problémem se na ni s důvěrou obrátím, přestože to vždy znamená nemalé čekaní ve stále plné čekárně. A ty řeči dotčených individuí, kteří zde snad kritizují sestřičku, tak ty bych vůbec nebral v potaz - vždyť kolik samolibých arogantních blců dnes a denně sami potkáte a přesně tito pak píšou takové výmysly, kterými chtějí očernit někoho kdo se před nimi "neposadil na zadek". Více

• Otorinolaryngolog

„je to prijemny clovek a je videt ze sve praci rozumi.doporucuji

Havlíčkova 660, Kroměříž Mapa

Nemocnice Kroměříž

• „Chodíme k ni s dětma od prvních potíží, cca 12 let a jsme spokojeni, umí jednat i s autisty. Jediné co je nevýhodou, že má téměř pořád plnou čekárnu a delší čekání. Více

Třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Ordinace odborného lékaře otorinolaryngologie.

Potoky 5145, Zlín Mapa

Ordinace otorinolaryngologie

• Otorinolaryngolog

„V červnu jsem absolvovala v kroměřížské nemocnici u pana primáře Pára operaci štítné žlázy. Musím zhodnotit vše velmi kladně, jak pana primáře, ostatní doktory i personál. Operace i pobyt v nemocnici naprosto bez problémů, všichni byli příjemní a profesionální. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s (ORL)

• Otorinolaryngolog

„Jsem s panem doktorem velmi spokojena. Chodila jsem k němu jako malá holka, teď k němu vodím své děti. Mému muži odhalil velmi závažné komplikace a ihned poslal do nemocnice, také tam se o něm vyjadřovali s úctou. Já mohu jen vřele doporučit a panu doktorovi popřát mnoho zdraví Více

Jurkovičova alej 857, Luhačovice Mapa

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař, Pediatr Více

• Otorinolaryngolog

„s lekářem mám výborné zkušenosti, mohu jen doporučit - je vstřícný a opravdu se zajímá o své pacienty

Sušilova 1505, Holešov Mapa

Ordinace otorinolaryngologie

• Otorinolaryngolog

„Dnes jsem byla u paní doktorky je úžasná ,citlivá a hlavně se snaží pomoci.Pomohla mi s výběrem nadlouchadla.Moc mi pomohla a patří ji můj velký dík. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati a.s.

• Zahradní 973, Zlín Mapa

ORL ordinace

• Karel Gern

Otorinolaryngolog

Vejvanovského 374, Kroměříž Mapa

Obchodní 1507, Uherské Hradiště Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s.

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s., gynekologická ord.

Zlín Mapa

Uherské Hradiště Mapa

Náměstí míru 3287, Kroměříž Mapa

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati a.s.